Жовтень 26, 2020

Освітяни Київщини провели педагогічний брейнстормінг «Освітня робототехніка: шляхи запровадження та сучасні практики»

На базі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації» відбувся педагогічний брейнстормінг «Освітня робототехніка: шляхи запровадження та сучасні практики», в якому взяли участь керівники гуртків робототехніки закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

У ході брейнстормінгу учасники ознайомилися з трендами освітньої робототехніки, з концепцією використання в освітньому процесі конструкторів та робототехніки Boteon Education, а також з телефонним додатком для керування роботом на платформі Arduino та робоавтомобіля.

Крім цього, учасники брейнстормінгу взяли участь у роботі двох локацій: професійної та творчої. Дізналися про застосування навчального конструктора «Розумний будинок» та ознайомилися з автономним роботизованим транспортним засобом на швидкісному Слаломі.

Олександр Шведун, учень 9 класу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації» та вихованець гуртка «Робототехніка» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», презентував свою проєктну роботу «Автоматизований дзвінок» який він зробив власноручно.

Для активного запровадження робототехніки в освітній процес важливе значення має практичний досвід її використання, яким мали можливість поділилися всі учасники брейнстормінгу в ході дискусії «Творчість педагога в контексті його інноваційної педагогічної діяльності».

Варто зазначити, що такі заходи продукують сучасні ідеї, створюють простір для нових можливостей і стають стартовим майданчиком для запровадження інноваційних підходів  до організації освітнього процесу, реалізації програм та проєктів, які передбачають використання сучасних засобів та технологій навчання, зокрема й робототехніки.

Доречно зазначити, що одним із багатьох таких проєктів, які реалізуються в системі освіти Київської області, є  проєкт «STEM/STEАM-освіта: створюємо сучасний освітній простір».

Читайте також

Листопад 29, 2020

На Київщині 783 нові випадки коронавірусу за добу

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 29 листопада 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 36996 випадківзахворювання на коронавірус. В тому числі у 2142дітей та у 2883 медичних працівників. За добу підтверджено 783 нові випадкикоронавірусної хвороби (COVID-19). ВипадкиCOVID-19 встановлено у 46 дітей віком від 9 міс. до 17 років (смт. Баришівка – 2, […]

Листопад 28, 2020

На Київщині вшанували пам’ять жертв голодоморів

У Київській області вшанували пам’ять українців, які загинули під час голодоморів. Пам’ятні заходи відбулись у Макарові сьогодні, 28 листопада. У них взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олег Торкунов разом із керівником райдержадміністрації Олексієм Болілим. Жертв вшанували хвилиною мовчання. Символічно до пам’ятного знаку Пам’яті жертв і політичних репресій присутні поклали квіти. А Благочинний Макарівського району Митрофорний […]

Листопад 28, 2020

На Київщині 982 нові випадки коронавірусу за добу

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 28 листопада 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 36213 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 2096 дітей та у 2841 медичного працівника. За добу підтверджено 982 нові випадки коронавірусної хвороби (COVID-19). Випадки COVID-19 встановлено у 36 дітей віком від 9 міс. до 17 років (м. Біла Церква – […]

Листопад 28, 2020

Звернення голови Київської ОДА Василя Володіна з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

Дорогі земляки! В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам’ять жертв голодоморів: 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років, які стали найжахливішими злочинами не тільки в історії нашої країни, а й в усій світовій історії. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Тоді Україна втратила […]