Вересень 18, 2019

Особистий прийом громадян – можливість оперативного вирішення проблем жителів області

З метою забезпечення постійного зв’язку між державою і громадянами, реалізації конституційного права громадян на особисте звернення голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян постійно проводить особисті прийоми громадян. Прийоми проходять двічі на місяць – у першу та третю середу з 15:00 до 17:00, відповідно до затвердженого Графіку проведення особистого прийому громадян керівництвом облдержадміністрації.

Черговий прийом громадян з особистих питань пан Михайло провів сьогодні, 18 вересня. Для забезпечення оперативного ухвалення рішень та надання кваліфікованих роз’яснень громадянам участь у прийомі також взяли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

До очільника Київської ОДА звернулися жителі Обухівського, Києво-Святошинського районів та міст Бориспіль, Обухів, Бровари. Під час спілкування з губернатором громадяни порушували питання особистого характеру. Зокрема, щодо надання житла багатодітній родині, в якій виховується дитина з інвалідністю, надання житла дитині-сироті, присвоєння мешканцям області звання заслужених працівників культури. Також з проханням посприяти у вирішенні житлового питання до пана Михайла звернулися ошукані інвестори.

Очільник Київщини вислухав кожного громадянина та дав доручення відповідним підрозділам облдержадміністрації всебічно і об’єктивно розглянути та невідкладно відреагувати на звернення, які надійшли під час прийому.

Нагадаємо, прийом громадян керівництвом Київської ОДА проводиться за попереднім записом за тел.: 286-84-11 з понеділка по четвер з 09:00 до 18:00, у п’ятницю з 09:00 до 16:45 (обідня перерва з 13:00 до 13:45).

Читайте також

Грудень 9, 2019

Олексій Чернишов призначив Максима Іонова директором департаменту охорони здоров’я КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації підписав розпорядження про призначення Іонова Максима Миколайовича директором обласного департаменту охорони здоров’я. Документ підписано 6 грудня 2019 року. Відповідно до розпорядження голови КОДА № 212-к, Максим Іонов пройшов на цю посаду за конкурсом з випробувальним строком 6 місяців. До роботи новопризначений директор обласного ДОЗ приступив 9 грудня.   Довідка Іонов […]

Грудень 9, 2019

Київська ОДА та КМДА домовилися про реалізацію спільної стратегії поводження з відходами

Під час робочого візиту на полігон ТПВ у Підгірцях голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов та міський голова Києва Віталій Кличко погодили спільне вирішення проблеми поводження з відходами. Досягнуті двосторонні домовленості щодо реалізації спільної стратегії поводження з відходами на Київщині були закріплені меморандумом про співпрацю між Київською областю та столицею. Підписання документу відбулося у […]

Грудень 9, 2019

АНОНС: На Київщині відбудеться панельна дискусія «Різноманіття в єдності»

Запрошуємо активну молодь, представників молодіжних громадських організацій та всіх бажаючих на панельну дискусію «Різноманіття в єдності» в рамках Міжнародного міжнаціонального молодіжного фестивалю «Join Culture». Коли: 15 грудня 2019 року об 11:00 Де: Пластовий Вишкільний Центр (м. Буча, вул. Антонія Михайловського, 54) Деталі та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/icCP36aMx1wkkw8o8 Наші спікери:  

Грудень 9, 2019

Стартував Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права — це серія заходів, які проходитимуть з 9 до 13 грудня й мають підвищити правову освіченість українців. Так, у школах проведуть виховні уроки й розкажуть, як запобігти дискримінації та насильству. А для працівників підприємств, установ та організацій влаштують бесіди з питань реалізації і захисту прав людини. На такі ж теми лекції відбудуться […]