Лютий 14, 2020

Олексій Чернишов розповів про підсумки перших 100 днів роботи

13 лютого голова Київської ОДА Олексій Чернишов прозвітував про перші результати своєї діяльності на пресконференції «100 днів».

Серед головних здобутків: затверджено цілі на поточний рік та розроблено план перетворення Київщини на вітрину України. Київська область першою в Україні подала на затвердження Кабміну Перспективний план Київщини. Завершено будівництво шкіл у м. Українка та м. Вишневе, проводиться капітальний ремонт Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, розпочато співпрацю з ЄБРР по модернізації соціальних об’єктів, триває реформування адмінсистеми влади на Київщині та призначено 8 голів РДА, впроваджено план підтримки державної кредитної програми «Доступні кредити 5-7-9%».  Крім того, розроблено концепцію і визначено ключові напрямки роботи Агенції регіонального розвитку.

Велику увагу приділено розвитку транспорту та інфраструктурі області. Мова йде про амбітний проєкт побудови великої кільцевої дороги навколо Києва (ВКАД). Передбачається будівництво та облаштування 214 км автодороги. Будівництво створить 30 тисяч робочих місць.  Крім того,  планується зробити залізничні перевезення максимально комфортними для пасажирів. Вже підписаний Протокол намірів з керівництвом Південно-західної залізниці. Програма розвитку приміського транспорту передбачає покращити перевезення у напрямках до Фастова, Білої Церкви,  Миронівки. Ще одним напрямком є розвиток проєкту  аеропорту “Біла Церква” та отримання ним статусу міжнародного. Всі ці проєкти позитивно вплинуть на створення нових робочих місць та працюють на залучення нових інвестицій в область.

Олексій Чернишов повідомив, що вже наступного тижня відбудеться перше засідання Ради Інвесторів при Київській ОДА.

 Серед ключових напрямів роботи голова облдержадміністрації визначив соціальну і транспортну сфери, розвиток інфраструктури, запровадження здорового харчування у навчальних закладах, підтримку малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій, процес децентралізації та боротьбу з корупцією.

Окрім того, під час заходу представники засобів масової інформації мали нагоду поспілкуватись і поставити очільнику ОДА свої запитання.

Олексій Чернишов у своєму виступі зазначив, що головними здобутками за 100 днів роботи є формування команди і чіткого бачення пріоритетів роботи.

«Ми створюємо всі передумови, щоб Київщину сприймали не лише як адміністративний центр країни, а і як інвестиційну вітрину держави. Принаймні ті проєкти, над якими ми працюємо, підсилять це сприйняття дуже скоро. Залучення інвестицій приведе до створення нових робочих місць. Наша задача – зробити життя на Київщині комфортним та безпечним», – наголосив очільник Київщини.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Відео «100 днів» за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=A1u9iBwWal4

Читайте також

Липень 15, 2020

У Мінрегіоні обговорили перспективи розвитку меблевих кластерів у регіонах

14 липня голова Київської ОДА Василь Володін зустрівся з Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим, Українською Асоціацією Меблевиків та компанією «Кроноспан УА», одного з найбільших в країні виробників ламінованих і шліфованих плит з деревини. Метою заходу було сформувати спільне бачення та визначити план дій, необхідних для організації меблевих кластерів в регіонах України, враховуючи […]

Липень 15, 2020

На Київщині ЗНО з географії склали понад 3 тисячі учнів та студентів

Продовжується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання для здобувачів повної загальної середньої освіти в Київській області. Так, 15 липня 2020 року проводилося тестування з географії, для участі в якому зареєструвалося 5338 учасників. Для них було підготовлено 360 аудиторій в 21-му пункті тестування. Участь у тестуванні взяли 73% зареєстрованих осіб: – 3547 випускників закладів загальної середньої освіти, […]

Липень 15, 2020

Анонс: Голова КОДА здійснить робочий візит до Баришівського, Згурівського та Яготинського районів

17 липня 2020 року відбудеться робочий візит голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна та його заступників до Баришівського, Згурівського та Яготинського районів Київської області. У Баришівському районі о 9:00 год. разом з місцевим керівництвом і мешканцями очільник області Василь Володін обговорить проблемні питання району. Зустріч відбудеться в смт Баришівка на площі перед адміністративним приміщенням […]

Липень 15, 2020

Соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей – пріоритет держави

Забезпечення житлом учасників АТО/ООС, учасників бойових дій на території інших держав, а також членів їх сімей є одним із пріоритетних завдань Президента України, Уряду та облдержадміністрації. Так, у липні поточного року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації для придбання житла учасникам бойових дій. Зазначимо, […]