Лютий 14, 2020

Олексій Чернишов розповів про підсумки перших 100 днів роботи

13 лютого голова Київської ОДА Олексій Чернишов прозвітував про перші результати своєї діяльності на пресконференції «100 днів».

Серед головних здобутків: затверджено цілі на поточний рік та розроблено план перетворення Київщини на вітрину України. Київська область першою в Україні подала на затвердження Кабміну Перспективний план Київщини. Завершено будівництво шкіл у м. Українка та м. Вишневе, проводиться капітальний ремонт Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, розпочато співпрацю з ЄБРР по модернізації соціальних об’єктів, триває реформування адмінсистеми влади на Київщині та призначено 8 голів РДА, впроваджено план підтримки державної кредитної програми «Доступні кредити 5-7-9%».  Крім того, розроблено концепцію і визначено ключові напрямки роботи Агенції регіонального розвитку.

Велику увагу приділено розвитку транспорту та інфраструктурі області. Мова йде про амбітний проєкт побудови великої кільцевої дороги навколо Києва (ВКАД). Передбачається будівництво та облаштування 214 км автодороги. Будівництво створить 30 тисяч робочих місць.  Крім того,  планується зробити залізничні перевезення максимально комфортними для пасажирів. Вже підписаний Протокол намірів з керівництвом Південно-західної залізниці. Програма розвитку приміського транспорту передбачає покращити перевезення у напрямках до Фастова, Білої Церкви,  Миронівки. Ще одним напрямком є розвиток проєкту  аеропорту “Біла Церква” та отримання ним статусу міжнародного. Всі ці проєкти позитивно вплинуть на створення нових робочих місць та працюють на залучення нових інвестицій в область.

Олексій Чернишов повідомив, що вже наступного тижня відбудеться перше засідання Ради Інвесторів при Київській ОДА.

 Серед ключових напрямів роботи голова облдержадміністрації визначив соціальну і транспортну сфери, розвиток інфраструктури, запровадження здорового харчування у навчальних закладах, підтримку малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій, процес децентралізації та боротьбу з корупцією.

Окрім того, під час заходу представники засобів масової інформації мали нагоду поспілкуватись і поставити очільнику ОДА свої запитання.

Олексій Чернишов у своєму виступі зазначив, що головними здобутками за 100 днів роботи є формування команди і чіткого бачення пріоритетів роботи.

«Ми створюємо всі передумови, щоб Київщину сприймали не лише як адміністративний центр країни, а і як інвестиційну вітрину держави. Принаймні ті проєкти, над якими ми працюємо, підсилять це сприйняття дуже скоро. Залучення інвестицій приведе до створення нових робочих місць. Наша задача – зробити життя на Київщині комфортним та безпечним», – наголосив очільник Київщини.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Відео «100 днів» за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=A1u9iBwWal4

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]