Лютий 5, 2020

Олексій Чернишов представив новопризначеного голову Таращанської РДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов представив нового голову Таращанської райдержадміністрації. Згідно з Розпорядженням № 97/2020-рп, яке Президент України підписав 03 лютого, ним став Вадим Пасічнюк.

Посвідчення новому очільнику району Олексій Чернишов вручив під час зустрічі з активом Таращанського краю.

Очільник Київщини привітав Вадима Пасічнюка із призначенням на посаду та висловив переконання, що він стане потужним драйвером для динамічного розвитку краю.

«Драйвер розвитку району – це завжди людина. Однак, успіху неможливо досягти самотужки. Для цього потрібно сформувати потужну команду однодумців. Тож бажаю Вам взаєморозуміння у співпраці та підтримку у всіх питаннях розвитку району. Переконаний, саме це зробить життя кожного мешканця Таращанського краю кращим», – підкреслив Олексій Чернишов.

У свою чергу новопризначений голова Таращанської РДА подякував Президенту України та голові Київської облдержадміністрації за високу довіру та запевнив присутніх у своїй готовності до виконання поставлених перед ним доручень. А також пообіцяв докласти всіх зусиль для досягнення високого результату у роботі на новій відповідальній посаді.

Під час наради у формі діалогу відбулося жваве обговорення проблемних питань району. Людей цікавили питання децентралізації, водопостачання, ремонту доріг та розвитку району загалом. Також учасники зустрічі обговорили роботу пасажирського транспорту, що здійснює перевезення між районами області. Ці та інші озвучені питання були поставлені на контроль очільником КОДА.

«Наша мета – розвиток віддалених районів. Потрібно створювати умови для розвитку бізнесу, залучати інвесторів, створювати робочі місця. Іншого рецепту немає», – наголосив Олексій Чернишов.

Варто зазначити, що у свої 27 років Вадим Пасічнюк має 9 років трудового стажу. До призначення на посаду голови РДА, з 2015 по 2020 роки він обіймав посаду Кислівського сільського голови Таращанського району.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]