Лютий 5, 2020

Олексій Чернишов представив новопризначеного голову Таращанської РДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов представив нового голову Таращанської райдержадміністрації. Згідно з Розпорядженням № 97/2020-рп, яке Президент України підписав 03 лютого, ним став Вадим Пасічнюк.

Посвідчення новому очільнику району Олексій Чернишов вручив під час зустрічі з активом Таращанського краю.

Очільник Київщини привітав Вадима Пасічнюка із призначенням на посаду та висловив переконання, що він стане потужним драйвером для динамічного розвитку краю.

«Драйвер розвитку району – це завжди людина. Однак, успіху неможливо досягти самотужки. Для цього потрібно сформувати потужну команду однодумців. Тож бажаю Вам взаєморозуміння у співпраці та підтримку у всіх питаннях розвитку району. Переконаний, саме це зробить життя кожного мешканця Таращанського краю кращим», – підкреслив Олексій Чернишов.

У свою чергу новопризначений голова Таращанської РДА подякував Президенту України та голові Київської облдержадміністрації за високу довіру та запевнив присутніх у своїй готовності до виконання поставлених перед ним доручень. А також пообіцяв докласти всіх зусиль для досягнення високого результату у роботі на новій відповідальній посаді.

Під час наради у формі діалогу відбулося жваве обговорення проблемних питань району. Людей цікавили питання децентралізації, водопостачання, ремонту доріг та розвитку району загалом. Також учасники зустрічі обговорили роботу пасажирського транспорту, що здійснює перевезення між районами області. Ці та інші озвучені питання були поставлені на контроль очільником КОДА.

«Наша мета – розвиток віддалених районів. Потрібно створювати умови для розвитку бізнесу, залучати інвесторів, створювати робочі місця. Іншого рецепту немає», – наголосив Олексій Чернишов.

Варто зазначити, що у свої 27 років Вадим Пасічнюк має 9 років трудового стажу. До призначення на посаду голови РДА, з 2015 по 2020 роки він обіймав посаду Кислівського сільського голови Таращанського району.

Читайте також

Березень 31, 2020

Малозахищені верстви населення вчасно отримають соціальне забезпечення

В умовах карантину Департамент соціального захисту населення Київської облдержадміністрації вчасно профінансував всі 12 соціальних програм для стабільного забезпечення малозахищених верств населення. Станом на 31 березня 2020 року до міських та районних управлінь соціального захисту населення Київської області було направлено соціальних допомог на загальну суму 871,27 млн гривень, що дало змогу забезпечити 720,3 тисяч осіб, які потребують державної […]

Березень 31, 2020

До уваги представників ЗМІ

1 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області. Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook. Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у […]

Березень 31, 2020

Заклади професійно-технічної освіти Київщини не припиняють освітній процес під час карантину

У зв’язку з оголошеним карантином через коронавірус у закладах професійно-технічної освіти Київської області навчання здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання. Так, на дистанційній формі навчаються понад 6 тисяч учнів, а навчання здійснюють 1,2 тисячі педагогічних працівників. Викладачами та майстрами створено оcoбисті сайти, електронні кабінети викладачів та груп студентів. На освітніх платформах проводяться вебінари та конференції. […]

Березень 31, 2020

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання перенесено

У зв’язку з продовженням карантину до 24 квітня 2020 року на території України перенесено пробне незалежне оцінювання, яке мало відбутися  4 та 11 квітня 2020 року. Також буде змінено дати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дати проведення пробного ЗНО та основної сесії  будуть визначені з урахуванням ситуації із поширенням коронавірусу. Наразі усі випускники за допомогою різних технологій […]