Січень 23, 2020

Олексій Чернишов представив нового керівника Баришівської РДА

23 січня голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов представив громаді Баришівського району нового голову райдержадміністрації Валентину Зозулю. Представлення відбулося під час наради з вирішення проблемних питань району.

Розпорядженням Президента України від 21 січня 2020 року №27/2020-рп Валентину Олександрівну Зозулю призначено головою Баришівської районної державної адміністрації Київської області.

Олексій Чернишов привітав новопризначену голову та вручив їй службове посвідчення. Керманич області поставив перед Валентиною Зозулею завдання забезпечити злагоджену роботу РДА в інтересах мешканців району та закликав до плідної співпраці з громадою і органами місцевого самоврядування.

«Ви маєте, перш за все, чути позицію громади та підтримувати співпрацю з депутатським корпусом, сільськими і селищними головами та керівниками місцевих органів влади. Переконаний, що лише завдяки співпраці ви можете досягти реалізації соціально-економічних та культурних програм розвитку району», – зазначив Олексій Чернишов.

Валентина Зозуля подякувала Президентові України та голові КОДА за високу довіру. Голова райдержадміністрації запевнила громаду, що готова докласти максимум зусиль задля виконання усіх доручень.

Також, у межах робочого візиту, Олексій Чернишов провів огляд реанімаційного відділення та лабораторії Баришівської ЦРЛ та обговорив з керівництвом лікарні капітальний ремонт харчового блоку та готовність медзакладу до другого етапу медичної реформи.

Валентина Зозуля має дві вищі освіти за спеціальностями «Правознавство» та «Державне управління». Працювала аспірантом Кафедри філософії теорії та історії державного управління в Національній академії державного управління при Президентові України.

Зазначимо, що нову керівницю обрали на посаду з-поміж сотень кандидатів через систему LIFT.

Читайте також

Травень 30, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 30 ТРАВНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1556 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 123 дитини та 287 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 21. Лабораторно підтверджені випадки: – в Обухівському р-ні – 237 (м. Обухів -​ 112, смт Козин – 25, […]

Травень 30, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 травня в Україні 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 958 випадків; Волинська область — 887 випадків; Дніпропетровська область — 933 […]

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]