Січень 28, 2020

Олексій Чернишов: Новий корпус школи, який будували понад 10 років, прийме учнів вже у лютому

Новий корпус був потрібен цій школі в м. Вишневе ще 10 років тому. Адже, в приміщенні, розрахованому на 370 дітей, сьогодні навчається вп’ятеро більше. Тут відновили шкільні зміни. Але діти, все одно, сидять втрьох за однією партою. За таких умов, говорити про якість освіти – зайве.

Минулого літа батькам пообіцяли, що вже 13 січня 2020 все зміниться. Та по-справжньому вводити школу в експлуатацію почали лише наприкінці року.

«Зараз будівельні роботи закінчено. ДАБІ м. Вишневе готує сертифікат, що дозволить розпочати передачу споруди на баланс місцевого управління освіти, — розповідає Олексій Чернишова, голова Київської обласної державної адміністрації, — І це дозволяє з впевненістю казати, що вже у лютому буде поставлено крапку у цьому важкому питанні».

Разом із тим, вже в березні введуть у експлуатацію спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 у м. Українка. Також, високий рівень готовності школи у м. Буча.

«У нас немає сумніву, що область збереже набраний темп й ми вчасно виконаємо свою частку програми Президента України «100/100/100». – інформує О. Чернишов. – Відповідальність Київщини: 5 дитячих садків, 5 шкіл, 5 стадіонів».

Нагадаємо:  в мережі закладів загальної середньої освіти Київської області налічується 702 школи, з них 34 приватних. У закладах загальної середньої освіти навчається 223,3 тис. учнів, що на 10,9 тис. більше порівняно з 2018 роком.

Повідомляє пресслужба КОДА

Читайте також

Вересень 26, 2020

Співчуття рідним та близьким військових, загиблих в авіакатастрофі під Харковом

Київська обласна державна адміністрація на чолі з головою Василем Володіним висловлює найщиріші співчуття рідним та близьким військових, загиблих в авіакатастрофі під Харковом, і бажає якнайшвидшого одужання пораненим. 25 вересня на Харківщині зазнав аварії літак Повітряних Сил Збройних Сил України Ан-26Ш. На борту перебували члени екіпажу та курсанти Харківського національного університету Повітряних сил. На місці трагедії […]

Вересень 26, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 26 ВЕРЕСНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 26 вересня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 8571 випадок захворювання на коронавірус. В тому числі у 701 дитини та у 946 медичних працівників. За добу підтверджено 141 новий випадок коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 20-ти дітей віком від 1 до 17 років (м. Буча […]

Вересень 25, 2020

Василь Володін зустрівся з головою «Об’єднання родин Небесної Сотні та активістів Революції Гідності»

Очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін провів зустріч з головою громадської організації «Об’єднання родин Небесної Сотні та активістів Революції Гідності» Тамарою Швець. Перевірили стан виконання доручень з попередніх нарад з представниками організації. Обговорили проєкт програми “Київська обласна комплексна програма соціальної підтримки в Київській області учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) […]

Вересень 25, 2020

З 28 вересня на Київщині діятиме новий розподіл на рівні епідемічної небезпеки

З 28 вересня на території Київської області почне діяти оновлене епідемічне районування. «Помаранчевий» рівень небезпеки поширення COVID-19 залишиться на території м. Обухів, Києво-Святошинського і Баришівського  районів. Ще в 10 містах та 15 районах – «жовтий» рівень небезпеки. Рішення про це прийняла Київська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 25 вересня 2020 року. […]