Січень 28, 2020

Олексій Чернишов: Новий корпус школи, який будували понад 10 років, прийме учнів вже у лютому

Новий корпус був потрібен цій школі в м. Вишневе ще 10 років тому. Адже, в приміщенні, розрахованому на 370 дітей, сьогодні навчається вп’ятеро більше. Тут відновили шкільні зміни. Але діти, все одно, сидять втрьох за однією партою. За таких умов, говорити про якість освіти – зайве.

Минулого літа батькам пообіцяли, що вже 13 січня 2020 все зміниться. Та по-справжньому вводити школу в експлуатацію почали лише наприкінці року.

«Зараз будівельні роботи закінчено. ДАБІ м. Вишневе готує сертифікат, що дозволить розпочати передачу споруди на баланс місцевого управління освіти, — розповідає Олексій Чернишова, голова Київської обласної державної адміністрації, — І це дозволяє з впевненістю казати, що вже у лютому буде поставлено крапку у цьому важкому питанні».

Разом із тим, вже в березні введуть у експлуатацію спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 у м. Українка. Також, високий рівень готовності школи у м. Буча.

«У нас немає сумніву, що область збереже набраний темп й ми вчасно виконаємо свою частку програми Президента України «100/100/100». – інформує О. Чернишов. – Відповідальність Київщини: 5 дитячих садків, 5 шкіл, 5 стадіонів».

Нагадаємо:  в мережі закладів загальної середньої освіти Київської області налічується 702 школи, з них 34 приватних. У закладах загальної середньої освіти навчається 223,3 тис. учнів, що на 10,9 тис. більше порівняно з 2018 роком.

Повідомляє пресслужба КОДА

Читайте також

Вересень 27, 2021

В Київській ОДА презентували “Цифрову Академію Київщини”

Сьогодні, 27 вересня, в Київській обласній державній адміністрації презентували “Цифрову Академію Київщини”. Розробили освітній проєкт в Департаменті економіки та цифровізації КОДА. Навчання проходитиме на базі регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області. Академія допоможе опанувати нові технології, навчаючи користуватися електронними сервісами. Проєкт розділений на 2-етапи. Під час першого, навчання пройдуть працівники КОДА. Під час другого, навчитися […]

Вересень 27, 2021

У аеропорту «Бориспіль» відкрили туристично-інформаційний центр про Київщину

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» почав працювати туристично-інформаційний центр про Київщину. У відкритті, яке відбулось сьогодні, 27 вересня, взяли участь голова правління “Visit Ukraine” Антон Тараненко, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, радник голови Київської ОДА Марина Чернишова, начальниця управління туризму Київської ОДА Анна Куценко, генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський і член правління […]

Вересень 27, 2021

На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами

У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги між селами Кошів і Бурківці в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Населені пункти розташовуються на території Тетїівської громади. Про це сьогодні, 27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток дорожньої інфраструктури в регіоні продовжується. Зокрема з травня роботи тривають і на Білоцерківщині. […]

Вересень 27, 2021

«ЕКО-стежки Київщини» чекають на гостей

Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА до Міжнародного Дня туризму запрошує у мандрівку Київщиною та пропонує відвідати еколого-просвітницькі маршрути, створені в рамках проєкту «ЕКО-стежки Київщини». Еко-стежки відкривають чаріні куточки природи нашого краю та знайомлять з природно-заповідними територіями: «Лісові скарби Вишгородського району» – маршрут поєднав у собі 15 точок інтересу у Вишгородському районі, з яких […]