Грудень 11, 2019

Олексій Чернишов: Наше завдання — створити сприятливі умови для економічного зростання на місцях

Про це голова Київської ОДА Олексій Чернишов заявив під час спілкування з громадянами в с. Калинівка Броварського району Київської області.

У середу, 11 грудня, очільник Київщини разом із керівниками органів місцевого самоврядування та народним депутатом України Миколою Галушкою (обраний по 97 округу від партії «Слуга народу») провели офіційну зустріч із представниками громад і мешканцями області.

Під час неформального спілкування всі охочі могли поставити голові КОДА запитання. Так, присутні порушили теми підтримки ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильський АЕС,  забезпечення учасників АТО/ООС земельними ділянками, будівництва стадіонів та ремонту автомобільних доріг.

Окрему увагу приділили питанню утворення ОТГ і, зокрема, їх відповідності Методиці формування спроможних територіальних громад.

«Створення ОТГ — дуже відповідальний крок, оскільки слід аналізувати їхню економічну перспективу. У Київській області є приклади, коли утворені громади за деякий час перестали бути економічно спроможними, оскільки індустрія, на якій вони планували майбутнє, перебуває наразі в незадовільному стані», — зазначив Олексій Чернишов.

Голова КОДА підкреслив, що економічний розвиток регіону починається з громад, тому саме в їхніх інтересах приваблювати інвесторів, залучати капітал та створювати робочі місця.

«Ви можете розраховувати на підтримку держави, на підтримку облдержадміністрації. Однак наші ресурси обмежені. Наше завдання — створити сприятливі умови для економічного зростання на місцях», — наголосив Олексій Чернишов.

На переконання очільника області, найголовніше – це люди. Адже без кваліфікованих кадрів, які працюватимуть на підприємствах та створюватимуть додану вартість, неможливо уявити економічне зростання будь-якої держави.

Читайте також

Жовтень 26, 2020

Онлайн спілкування з податківцями обрали понад 151 тисяча платників

Як зазначають в ГУ ДПС у Київській області, онлайн спілкування з податківцями обрали понад 151 тисяча платників. Це більш ніж 84% від загальної кількості суб’єктів господарювання Київщини. Загалом по Україні цей показник становить 83%. Більш активно долучаються до електронної звітності юридичні особи – 93,3% або 72076 суб’єктів господарювання. Питома вага фізичних осіб – підприємців становить […]

Жовтень 26, 2020

Школярам та студентам Київщини пропонують пройти безкоштовний он-лайн курс з діджитал-маркетингу

Безкоштовний онлайн-курс з діджитал-маркетингу для школярів і студентів запустили на порталі «Дія. Цифрова освіта». Курс побудований у форматі освітнього серіалу, де кожен урок – це окрема серія. Корисний він буде школярам та студентам, які хочуть створити власну справу та мають ідею для стартапу. Серед ключових тем – основи діджитал-маркетингу, робота з соціальними мережами, контекстна реклама, […]

Жовтень 26, 2020

У гуртожитках Київщини продовжують перебувати понад 300 студентів

У Київській області 22 заклади професійно-технічної та 11 закладів фахової передвищої освіти до 15 листопада працюватимуть на дистанційній формі навчання. У зв’язку з цим із гуртожитків виїхали 3 828 студентів. Ще 336 продовжують проживати там із дотриманням протиепідемічних умов. Про це повідомили в департаменті освіти й науки ОДА сьогодні, 26 жовтня. Серед тих, хто залишився в […]

Жовтень 26, 2020

Школи з «червоних» зон Київщини після канікул переведуть на дистанційку

У школах Київщини тривають осінні канікули. Усього в області 703 закладів середньої освіти. Чи повернуться діти на навчання після відпочинку, залежить від рівня епідемічної ситуації. Натомість уже відомо, що школи в «червоних» зонах будуть переведені на дистанційну форму роботи. Про це повідомив очільник Київщини Василь Володін сьогодні, 26 жовтня. Заклади дошкільної освіти продовжують працювати. Усього […]