Грудень 11, 2019

Олексій Чернишов: Наше завдання — створити сприятливі умови для економічного зростання на місцях

Про це голова Київської ОДА Олексій Чернишов заявив під час спілкування з громадянами в с. Калинівка Броварського району Київської області.

У середу, 11 грудня, очільник Київщини разом із керівниками органів місцевого самоврядування та народним депутатом України Миколою Галушкою (обраний по 97 округу від партії «Слуга народу») провели офіційну зустріч із представниками громад і мешканцями області.

Під час неформального спілкування всі охочі могли поставити голові КОДА запитання. Так, присутні порушили теми підтримки ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильський АЕС,  забезпечення учасників АТО/ООС земельними ділянками, будівництва стадіонів та ремонту автомобільних доріг.

Окрему увагу приділили питанню утворення ОТГ і, зокрема, їх відповідності Методиці формування спроможних територіальних громад.

«Створення ОТГ — дуже відповідальний крок, оскільки слід аналізувати їхню економічну перспективу. У Київській області є приклади, коли утворені громади за деякий час перестали бути економічно спроможними, оскільки індустрія, на якій вони планували майбутнє, перебуває наразі в незадовільному стані», — зазначив Олексій Чернишов.

Голова КОДА підкреслив, що економічний розвиток регіону починається з громад, тому саме в їхніх інтересах приваблювати інвесторів, залучати капітал та створювати робочі місця.

«Ви можете розраховувати на підтримку держави, на підтримку облдержадміністрації. Однак наші ресурси обмежені. Наше завдання — створити сприятливі умови для економічного зростання на місцях», — наголосив Олексій Чернишов.

На переконання очільника області, найголовніше – це люди. Адже без кваліфікованих кадрів, які працюватимуть на підприємствах та створюватимуть додану вартість, неможливо уявити економічне зростання будь-якої держави.

Читайте також

Серпень 13, 2020

Чергові об’єкти спортивної інфраструктури відкрито на Київщині

12 серпня, в рамках обласної програми «Київщина спортивна», чергові об’єкти спортивної інфраструктури відкрили у с. Катюжанка Вишгородського району та с. Загальці Бородянського району. Workout-майданчики з тренажерним обладнанням та штучним газоном розташовані на території опорного загальноосвітнього закладу Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради та опорного загальноосвітнього навчального закладу Загальцівське навчально-виховне об’єднання «ЗОШ І-ІІІ ступенів – […]

Серпень 13, 2020

До місцевих бюджетів платники Київщини сплатили більше 1,1 млрд грн майнових податків

З початку року платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів більше 1,1 млрд грн майнових податків. Про це повідомляють в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, землекористувачі пристоличного регіону забезпечили місцевим скарбницям 831,7 млн грн плати за землю. З цієї суми більша частина сплачена юридичними особами – 702,7 млн грн, решту – 129,1 млн грн – […]

Серпень 13, 2020

Президент оглянув Бориспільську лікарню після капремонту

Президент України Володимир Зеленський відвідав Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування в Київській області та ознайомився з результатами ремонтних робіт, які тривали з минулого року за дорученням Глави держави. Разом з ним у медзакладі побували Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. Очільник Київщини презентував результати ремонту в […]

Серпень 13, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 13 СЕРПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 13 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4377 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 384 дітей та у 643 медичних працівників. За добу підтверджено 70 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 6 дітей віком від 2 до 17 років (м. Біла […]