Листопад 28, 2018

Олександр Терещук без попередження відвідав низку соціальних об’єктів у Переяславі-Хмельницькому

Очільник Київської області Олександр Терещук без попередження відвідав Центральну районну лікарню, центр соціального захисту населення та проблемну недобудову в Переяславі-Хмельницькому.

Під час свого візиту голова Київської адміністрації поспілкувався із громадськістю щодо якості надання медичних послуг. Окрім того, Олександр Терещук особисто перевірив якість роботи медичного персоналу, стан приміщень та їхню доступність для осіб з обмеженими можливостями, наявність ліків у аптеці, яка знаходиться території районної лікарні. Також голова КОДА проінспектував недобудоване приміщення центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів.

Після відвідування соціальних установ очільник Київщини провів відкриту виїзну нараду щодо вирішення проблемних питань району. На зустрічі були присутні керівники усіх структурних підрозділів обласної адміністрації та представники районної громади.

Олександр Терещук висловив своє обурення якістю обслуговування в лікарні та відсутністю безкоштовного інсуліну, який має надаватися згідно державних програм. «Кошти на інсулін з бюджету виділено, а інсуліну нема! На білизну для лікарні гроші виділено – білизни нема, матраци розірвані, умови в яких знаходяться хворі – просто жахливі. То майте совість! Ви сидите в зручних кабінетах. Вам там добре. А ви подивіться на людей!» – звернувся до присутніх чиновників голова облдержадміністрації.

Окрім цього, в ході зустрічі підіймались питання щодо ремонту, забезпечення місцевого ліцею-інтернату «Патріот» макетами зброї для вишколів з національно-патріотичного виховання, підтримки вразливих верств населення належними пільгами, декомунізації міста, інклюзивності установ та навчальних закладів. Як виявилось, найгострішими проблемами району є стихійні сміттєзвалища та забруднення навколишнього середовища через роботу норкової ферми. Для ініціативної групи з питань роботи Переяслав-Хмельницької ТЕЦ Олександром Терещуком призначено окрему консультацію.

Особливу увагу очільник області приділив питанням державного фінансування та контролю над розподілом бюджетних коштів. «Кошти держава виділяє, і вони є в достатній кількості. Проте необхідно контролювати, як вони використовуються. А тих, хто краде, судити треба і саджати!» – наголосив голова КОДА.

Нагадаємо, що виїзні наради за участі громадськості проводитимуться головою ОДА на регулярній основі.

 

Читайте також

Грудень 10, 2018

Передача штучного покриття для футбольних полів до Борисполя

В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які буде безоплатно передано до населених пунктів Київської області. В Київської обласній державній адміністрації спеціально створена […]

Грудень 10, 2018

«Київщина спортивна»: відкриття футбольного поля у Великій Димерці

Свято спорту відзначали цієї суботи у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на Броварщині Київської області. І привід для свята був чудовий – офіційне відкриття нового об’єкту спортивної інфраструктури, який об’єднує в собі міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, який розмістили на іншій стороні села. Побудований об’єкт за обласною програмою «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного […]

Грудень 7, 2018

Вітання Олександра Терещука з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Усі ви є тією частиною влади, на яку покладена особлива відповідальність, яка вимагає щоденної кропіткої роботи. Адже місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, […]

Грудень 7, 2018

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Володарському районі

6 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття комунального закладу «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. ІРЦ відкрито на базі комунального закладу «Володарський районний центр дітей та юнацтва». На відкриття інклюзивно-ресурсного центру завітали в.о. голови Володарської райдержадміністрації Андрій Пентелейчук, голова Володарської […]