Листопад 28, 2018

Олександр Терещук без попередження відвідав низку соціальних об’єктів у Переяславі-Хмельницькому

Очільник Київської області Олександр Терещук без попередження відвідав Центральну районну лікарню, центр соціального захисту населення та проблемну недобудову в Переяславі-Хмельницькому.

Під час свого візиту голова Київської адміністрації поспілкувався із громадськістю щодо якості надання медичних послуг. Окрім того, Олександр Терещук особисто перевірив якість роботи медичного персоналу, стан приміщень та їхню доступність для осіб з обмеженими можливостями, наявність ліків у аптеці, яка знаходиться території районної лікарні. Також голова КОДА проінспектував недобудоване приміщення центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів.

Після відвідування соціальних установ очільник Київщини провів відкриту виїзну нараду щодо вирішення проблемних питань району. На зустрічі були присутні керівники усіх структурних підрозділів обласної адміністрації та представники районної громади.

Олександр Терещук висловив своє обурення якістю обслуговування в лікарні та відсутністю безкоштовного інсуліну, який має надаватися згідно державних програм. «Кошти на інсулін з бюджету виділено, а інсуліну нема! На білизну для лікарні гроші виділено – білизни нема, матраци розірвані, умови в яких знаходяться хворі – просто жахливі. То майте совість! Ви сидите в зручних кабінетах. Вам там добре. А ви подивіться на людей!» – звернувся до присутніх чиновників голова облдержадміністрації.

Окрім цього, в ході зустрічі підіймались питання щодо ремонту, забезпечення місцевого ліцею-інтернату «Патріот» макетами зброї для вишколів з національно-патріотичного виховання, підтримки вразливих верств населення належними пільгами, декомунізації міста, інклюзивності установ та навчальних закладів. Як виявилось, найгострішими проблемами району є стихійні сміттєзвалища та забруднення навколишнього середовища через роботу норкової ферми. Для ініціативної групи з питань роботи Переяслав-Хмельницької ТЕЦ Олександром Терещуком призначено окрему консультацію.

Особливу увагу очільник області приділив питанням державного фінансування та контролю над розподілом бюджетних коштів. «Кошти держава виділяє, і вони є в достатній кількості. Проте необхідно контролювати, як вони використовуються. А тих, хто краде, судити треба і саджати!» – наголосив голова КОДА.

Нагадаємо, що виїзні наради за участі громадськості проводитимуться головою ОДА на регулярній основі.

 

Читайте також

Серпень 19, 2019

23 серпня відбудеться «Молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини»

«Молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини» в рамках обласного заходу з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України відбудеться в Переяслав-Хмельницькому на День Державного Прапора, 23 серпня. Велопробіг покликаний сприяти популяризації здорового способу життя та розвитку екологічного виду транспорту – велосипеда. Програма змагань Старт: 10:15-10:30, площа Богдана Хмельницького 09:00-09:45 – збір велосипедистів на площі біля стартової арки Фініш: площа […]

Серпень 19, 2019

Фонд енергоефективності компенсуватиме до 40-50% витрат на заходи з енергоефективності в ОСББ

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків. Вже з вересня ОСББ зможуть подаватись на участь у програмі «Енергодім», отримувати гранти і модернізувати свої будинки, зменшувати енергоспоживання. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. «Дуже непроста робота протягом декількох останніх років: […]

Серпень 19, 2019

Проект LIFT запрацював на Київщині: Розпочато відбір кандидатів на посади голів РДА

Про початок роботи інноваційної платформи LIFT на Київщині повідомив очільник КОДА Михайло Бно-Айріян на своїй сторінці у Фейсбук. «В мене гарна новина! Для тих, хто мріє долучитися до команди майбутнього — ми почнемо співпрацю з LIFT». LIFT — це платформа, що дасть поштовх для нових змін у країні. Мета проекту – об’єднати кваліфікованих спеціалістів та […]

Серпень 16, 2019

Сергій Тимофєєв завітав з робочим візитом до Студениківської ОТГ

З робочим візитом завітав на Київщину Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської ОДА. Метою поїздки стали зустрічі з представниками влади та спортивної спільноти регіону, огляд спортивної інфраструктури області. Так, проведено інспекцію в Студениківській ОТГ, Березані та Баришівці. В Студениківській об’єднаній територіальній громаді, що розташувалася на Переяславщині, делегацію зустріла голова ОТГ Марія Лях. Обговорили досягнення й проблемні […]