Листопад 28, 2018

Олександр Терещук без попередження відвідав низку соціальних об’єктів у Переяславі-Хмельницькому

Очільник Київської області Олександр Терещук без попередження відвідав Центральну районну лікарню, центр соціального захисту населення та проблемну недобудову в Переяславі-Хмельницькому.

Під час свого візиту голова Київської адміністрації поспілкувався із громадськістю щодо якості надання медичних послуг. Окрім того, Олександр Терещук особисто перевірив якість роботи медичного персоналу, стан приміщень та їхню доступність для осіб з обмеженими можливостями, наявність ліків у аптеці, яка знаходиться території районної лікарні. Також голова КОДА проінспектував недобудоване приміщення центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів.

Після відвідування соціальних установ очільник Київщини провів відкриту виїзну нараду щодо вирішення проблемних питань району. На зустрічі були присутні керівники усіх структурних підрозділів обласної адміністрації та представники районної громади.

Олександр Терещук висловив своє обурення якістю обслуговування в лікарні та відсутністю безкоштовного інсуліну, який має надаватися згідно державних програм. «Кошти на інсулін з бюджету виділено, а інсуліну нема! На білизну для лікарні гроші виділено – білизни нема, матраци розірвані, умови в яких знаходяться хворі – просто жахливі. То майте совість! Ви сидите в зручних кабінетах. Вам там добре. А ви подивіться на людей!» – звернувся до присутніх чиновників голова облдержадміністрації.

Окрім цього, в ході зустрічі підіймались питання щодо ремонту, забезпечення місцевого ліцею-інтернату «Патріот» макетами зброї для вишколів з національно-патріотичного виховання, підтримки вразливих верств населення належними пільгами, декомунізації міста, інклюзивності установ та навчальних закладів. Як виявилось, найгострішими проблемами району є стихійні сміттєзвалища та забруднення навколишнього середовища через роботу норкової ферми. Для ініціативної групи з питань роботи Переяслав-Хмельницької ТЕЦ Олександром Терещуком призначено окрему консультацію.

Особливу увагу очільник області приділив питанням державного фінансування та контролю над розподілом бюджетних коштів. «Кошти держава виділяє, і вони є в достатній кількості. Проте необхідно контролювати, як вони використовуються. А тих, хто краде, судити треба і саджати!» – наголосив голова КОДА.

Нагадаємо, що виїзні наради за участі громадськості проводитимуться головою ОДА на регулярній основі.

 

Читайте також

Квітень 24, 2019

Стан виплати заробітної плати на контролі Київської облдержадміністрації

В Київській обласній державній адміністрації під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Ігоря Мещана відбулося засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В роботі комісії взяли участь керівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та керівники підприємств-боржників із виплати заробітної плати і сплати […]

Квітень 24, 2019

«Сумнівні» борги за газ не впливатимуть на субсидію

Незаконні донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов не братимуться до уваги управліннями соціального захисту населення під час перепризначення у травні субсидій на новий рік. Міністерство соціальної політики України, враховуючи позицію НКРЕКП про неправомірність дій операторів газорозподільчих мереж, ініціювало зміни до Постанови КМУ № 848. Вони передбачають право субсидіантів […]

Квітень 23, 2019

Прем’єр-міністр України особисто перевірив трасу Київ-Одеса

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман особисто перевірив стан ремонту дороги М-05 Київ-Одеса на ділянці 128-143 км. До перевірки долучився також Міністр інфраструктури Володимир Омелян, Голова Київської ОДА Олександр Терещук та в.о. Держагенства автомобільних доріг України Славомір Новак. Уряд України та всі дорожні служби виконують урядову програму капітального ремонту доріг до 2022 року, яка передбачає суттєвепідвищення якості […]

Квітень 23, 2019

АНОНС: 7 травня Державний архів Київської області відкриє виставку «НепрOSTі листи»

7 травня 2019 року Державний архів Київської області відкриє виставку документів остарбайтерів з Київщини «НепрOSTі листи», на якій недоставлені листи знайдуть своїх адресатів. Історико-документальний і громадський проект Державного архіву Київської області «НепрOSTі листи» присвячений Дню пам’яті та примирення та 75-й річниці вигнання нацистських окупантів з України. Крім історико-документальної виставки, проектом передбачене виявлення недоставлених листів остарбайтерів […]