Листопад 27, 2020

Олександр Скляров – новий голова Київської обласної ради

Під час засідання першої сесії Київської обласної ради VIIІ скликання шляхом таємного голосування головою обласної ради було обрано Олександра Склярова, члена партії «Слуга народу», за якого віддали свої голоси 44 депутата.

До цього Олександр Скляров обіймав посаду першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації.

Київська облдержадміністрація на чолі з Василем Володіним щиро вітає новообраного спікера. Бажаємо конструктивної та плідної роботи, всебічної підтримки новообраних депутатів – представників мешканців регіону, спрямованої на успішну соціально-економічну розбудову Київщини. Продуктивної взаємодії з облдержадміністрацією на благо області та всіх її жителів.

Біографічна довідка:

Скляров Олександр Іванович народився 23 листопада 1957 року в м. Старобільськ Луганської області. У 1979 році здобув вищу освіту, закінчивши Ворошиловградський сільськогосподарський інститут. У 1987 р. йому було присвоєно звання кандидата економічних наук. Має другий ранг державного службовця. Нагороджений орденом Данили Галицького.
Трудову діяльність розпочав у 1979 році на посаді асистента кафедри статистики і економічного аналізу Ворошиловградського сільськогосподарського інституту.

У 1990-91 рр. працював вченим секретарем секції економіки Південного відділення Всесоюзної академії сільськогосподарських наук і вченим секретарем відділення економіки Української академії аграрних наук.

У 1992 році почав працювати у Республіканському акціонерному комерційному агропромисловому банку «Україна». Пройшов шлях від провідного економіста відділу валютних ресурсів управління валютних ресурсів і кореспондентських відносин до заступника голови Правління банку «Україна».

З 1995 року обіймав посаду виконавчого директора Української аграрної біржі. Згодом — заступника Голови Правління Акціонерного комерційного банку «КИЇВ-ПРИВАТ».

3 1999 до 2004 року працював заступником генерального директора СП «Український Мобільний Зв’язок».

З 2005 по 2007рік – член Національної комісії з питань регулювання зв’язку України.

З 2010 до 2013 р. працював у ПАТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС», де обіймав посади голови Ради Директорів, голови Правління та радника секретаря Наглядової Ради.

З 2014 року до призначення на посаду першого заступника голови Київської облдержадміністрації працював членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
08 січня 2020 р. призначений Президентом України на посаду першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації.

Читайте також

Січень 25, 2021

Відбулося перше засідання Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва в офіційно затвердженому складі

Рада з питань сприяння розвитку малого підприємництва провела перше засідання після офіційного затвердження її персонального складу указом Президента № 18/2021 від 18 січня 2021 року. До Ради увійшли члени громадських організацій малих підприємців, представники державних органів влади, а також депутати та експерти. Під час засідання, яке відбулося 22 січня, члени Ради проаналізували проблемні питання підприємців […]

Січень 25, 2021

Представники Київщини вибороли медалі на Чемпіонаті України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

23 січня завершився чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Всього в змаганнях чемпіонату ОРА взяли участь 52 спортсмени з інвалідністю з 11 областей України та Києва. Першого дня ЧУ спортсмени змагались у спринтерській гонці вільним стилем. Перегони серед чоловіків LW 2-9 на дистанції 1400 м виграв титулований представник […]

Січень 25, 2021

Понад два десятки мобільних бригах вакцинуватимуть жителів Київщини проти COVID-19

Київщина готується до проведення вакцинації проти коронавірусної інфекції. Наразі в області вже створили 23 мобільні бригади, які проводитимуть щеплення на першому етапі. Про це зазначив голова обласної державної адміністрації Василь Володін сьогодні, 25 січня. «Вакцинація проти COVID-19 буде проходити поетапно. Згідно з попередніми даними, триватиме вона до 2022 року. Наразі держава проводить перемовини з основними […]

Січень 25, 2021

За добу захворювання на коронавірус виявили в 101 жителя Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 101 жителя Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 24 січня. Нові випадки COVID-19 зареєстрували в семи дітей з таких населених пунктів: Вишгородський район – 2 (м. Вишгород) , Бучанський район – 1 (м. Ірпінь),    Білоцерківський район – 4 (с. Синява -3, с. Телешівка -1). Також […]