Серпень 23, 2018

Олександр Горган зустрівся з родинами Героїв Небесної Сотні та учасниками Революції Гідності

Напередодні найважливішого для нашого народу та країни свята – Дня незалежності України голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган зустрівся з родинами Героїв Небесної Сотні та учасниками Революції Гідності Київщини, які чотири роки тому ціною власних життів на Майдані боронили майбутнє своєї нації, своєї країни, своїх дітей.

У розмові з очільником Київщини учасники зустрічі розповіли про труднощі, з якими стикаються у повсякденному житті, про вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в районах і містах області, а також про свої очікування від влади й потреби.

Олександр Горганзапевнив, що влада Київщини завжди буде поруч із сім’ями Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності, їх підтримка знаходиться на постійному контролі команди облдержадміністрації.

Голова Київської ОДА підкреслив, що усі зобов’язання, які на себе під час зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні та учасниками Революції Гідностів минулому році взяла адміністрація – виконано! Найважливішими серед них є прийняття обласної комплексної програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності, яка вже працює. Подібні програми також було прийнято у більшості районів та міст обласного значення Київщини.

«Ми будемо щороку передбачати в бюджеті області відповідні статті фінансування на ту програму, яка вже прийнята. В частині підтримки, пропорційно до того як у нас будуть збільшуватись можливості обласного бюджету, ми будемо збільшувати позиції по фінансуванню цієї програми», – запевнив Олександр Горган.

Присутній під час зустрічі директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан доповів про види допомоги, яка надавалася та буде в подальшому надаватися КОДА кожній родині. Зокрема, кожній сім’ї загиблого було одноразово виплачено з обласного бюджету 123 340 грн. З наступного року виплати таким сім’ям будуть щорічними. Також заплановані виплати 12 Героям Майдану з тяжкими тілесними ушкодженнями у сумі 34 тис. грн., з ушкодженнями середньої важкості – 26 тис. грн., з легкими – 17 тис. грн.

Читайте також

Січень 17, 2021

За добу COVID-19 діагностували В 361 жителя Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 361 жителя Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 16 січня. Серед вперше виявлених випадків 13  дітей віком від 4 до 17 років: м. Біла Церква – 1, с.Ревне -1, с. Старе -1 Бориспільського району, с. Здвижівка Бородянського району -1, м. Бровари -1, м. Буча -1, смт. […]

Січень 16, 2021

Податківці Київщини пояснили, які товари стали належати до підакцизних із початку року

Податківці Київської області проінформували, які товари з нового року належать до підакцизних. Згідно з Податковим кодексом України, до цього переліку входять: етиловий спирт та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво (крім квасу «живого» бродіння); тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну; рідини, що використовуються в електронних сигаретах; пальне, у тому числі товари, що використовуються як […]

Січень 16, 2021

Понад три сотні підприємців на Київщині вчора пройшли перевірки на дотримання локдауну

На Київщині представники поліції та Держпродспоживслужби перевірили 323 суб’єктів господарювання на дотримання карантинних норм. Такими є результати роботи мобільних груп упродовж минулої доби, 15 січня. Загалом мобільні групи вчора перевірили: •83 заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами; •62 заклади громадського харчування; •42 розважальних закладів; •37 суб’єктів у сфері побутового обслуговування; •33 перевізників; •26 непродовольчих ринків; […]

Січень 16, 2021

Національний конкурс “Благодійна Україна – 2020”

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020». Конкурс є відкритим та направлений на підтримку проектів, проходить щорічно і його часовими рамками є календарний рік. ЗБІР КОНКУРСНИХ ЗАЯВОК ТРИВАЄ ДО 1 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ!  В форматі «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України. Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства […]