Червень 26, 2017

Олександр Горган розповів про заходи з безпеки дорожнього руху на Київщині

Серед європейських країн Україна посідає перше місце за кількістю загиблих пішоходів і п’яте – за рівнем смертності в ДТП на дорогах. За день у нашій державі гине більше людей, ніж у деяких європейських країнах за рік. Основна причина такої ситуації в тому, що протягом багатьох років цією проблемою в Україні комплексно та системно ніхто не займався, досі немає єдиної й ефективної державної політики, яка б поставила вирішення проблеми безпеки дорожнього руху на рівень одного із своїх пріоритетів.

Торгово-промислова палата України, спільно з зацікавленими центральними органами виконавчої влади та громадськими організаціями з безпеки дорожнього руху, ініціювала проведення Першого міжнародного конгресу з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні.

Гасло конгресу – «Безпека на дорогах України заради життя людини». За два дні роботи на його майданчику виступили понад 120 спікерів.

Про ситуацію на Київщині розповів голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

За словами очільника Київщини, в області найвищий в Україні рівень смертності на дорогах загального значення, що «зумовлено, в першу чергу, тим, що маршрутна і дорожня мережа Київської області сама щільна в Україні. Фактично, усі дороги сходяться до Києва, але ці дороги йдуть по київських селах».

Тому задля безпеки дорожнього руху в Київській області «ми розробили і прийняли в цьому році першу в Україні комплексну цільову програму розвитку дорожнього руху та його безпеки під назвою «Нульова смертність на дорогах Київщини», – повідомив Олександр Горган.

Суть цієї програми полягає, по перше, в аналітиці, яка з абстрактної площини переносить проблему на локальну позицію.

«Вже зараз ми готуємо технічне завдання, буде проведена конкурсна процедура і експертна установа, яка переможе в тендері буде проводити глибоку аналітику усіх причин, які зумовлюють аварійність, травматизм і смертність на дорогах Київщини», – сказав очільник ОДА.

Крім цього, програмою передбачено модернізацію дорожньої  інфраструктури. «Йде мова про так звані елементи транспортної інфраструктури, які називаються «острівці безпеки». В цьому році в Київській області в усіх районних центрах, великих селах буде споруджено близько 100 «острівців безпеки». Ми виділяємо кошти з обласного бюджету на спорудження 37 таких «острівців», а з місцевих бюджетів буде виділено кошти на решту», – зазначив Олександр Горган.

За підсумками конгресу всі внесені учасниками пропозиції та зауваження з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху будуть узагальнені і разом із Підсумковою резолюцією внесені на розгляд державних органів влади.

2

IMG_4947

IMG_4998

IMG_5027

Без названия33

Читайте також

Вересень 25, 2021

За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини

Захворювання на коронавірус виявили у 290 жителів Київщини. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 24 вересня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському – 39, у т.ч.  3   дітей ( Білоцерківська МТГ – 10 (м.Біла Церква), Сквирська МТГ –3 (м.Сквира), Тетіївська МТГ – 4, в т.ч. 1 дитина (м.Тетіїв-3, […]

Вересень 24, 2021

Україна отримала ультрахолодові морозильники для вакцин від COVID-19 в межах COVAX

Цього тижня в рамках ініціативи COVAX Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 3 морозильні камери для зберігання вакцини Pfizer від COVID-19 за ультранизьких температур. Морозильні камери з діапазоном температур від -40°C до -86°C виробництва Vestfrost, Данія, будуть встановлені на складі ДП “УкрМедПостач” Міністерства охорони здоров’я України. Закупівля додаткових ультрахолодових морозильників дозволяє збільшити потужності України […]

Вересень 24, 2021

Представники Церков і релігійних організацій Київської області провели засідання

Сьогодні, 24 вересня, відбулося засідання Київської обласної ради Церков і релігійних організацій. Представники різних конфесій обговорили низку важливих питань. Про це повідомив начальник управління культури адміністрації Дмитро Гончаренко. Під час засідання обговорили урочисті заходи з нагоди святкування Ювілею 700-річчя відновлення Київської Римсько-Католицької Церкви в Україні та 100-річчя п’ятидесятницького пробудження на українських землях. Також були обрані […]

Вересень 24, 2021

Екологічні уроки та висадка декоративних композицій – екологи КОДА залучають молодь Київщини до озеленення регіону

Департамент екології та природних ресурсів КОДА провів екологічні уроки для учнів Бучанської НВК СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Подібну роботу представники КОДА проводять на регулярній основі. Основна ціль побідних бесід з дітьми та підлітками – це підвищення екологічної свідомості, привернення уваги до усвідомленого позитивного ставлення до довкілля та впливу на здоров’я […]