Грудень 2, 2016

Олександр Горган провів нараду з головами райдержадміністрацій та міст обласного значення

У четвер, 1 грудня, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган провів нараду з головами райдержадміністрацій, міст обласного значення та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації. Участь у нараді також взяли в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Саранча, представники ПАТ «Київоблгаз» та інші запрошені.

Напередодні свята Нового року голови райдержадміністрацій та мери міст Київської області особисто доставлять військовим на передову матеріально-технічну допомогу.  Відповідне доручення чиновникам дав голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган.

Озвучену ініціативу голови КОДА очільники РДА і мери міст Київщини зустріли з ентузіазмом.

Учасники зустрічі обговорили організацію виїзду до зони проведення антитерористичної операції. Так, колону з гуманітарною допомогою очолить голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

img_9300

Як передбачається, 23 грудня колона гуманітарної допомоги від кожного району Київщини вирушить до Дніпра, звідки голови РДА доставить зібрану допомогу у військові частини зони АТО.

Основу вантажу складуть найнеобхідніші на фронті речі – дизельгенератори, запчастини до автомобілів, утеплення для бліндажів, утеплені спальники, сокири тощо. Поїдуть на передову також і вітальні листівки від учнів Київщини.

«Українські солдати мають відчувати підтримку та допомогу. Таку ж поїздку, дасть Бог, здійснимо і на Великдень. Щоб напередодні свят підняти бойових дух наших захисників і допомогти їхній перемозі», – зазначив Олександр Горган.

Під час наради також обговорили питання щодо готовності до забезпечення життєдіяльності населених пунктів Київської області в умовах різкого погіршення погодних умов; підготовки інвестиційних програм і проектів на 2017 рік, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та проектів, що можуть фінансуватися за рахунок державного та місцевого бюджету; забезпечення виконання комплексного плану дій в період епідемії грипу тощо.

img_9288

Про випадки несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів на полігонах та сміттєзвалищах Київської області, які завозять зі Львова доповіла директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Вікторія Киреєва. Вона зазначила, що полігони Київської області на сьогоднішній день не мають можливості приймати сміття з інших областей України, адже їх наповненість становить 80-90 %. Директор департаменту наголосила на необхідності відстежувати та повідомляти про несанкціонований викид комунальних відходів на території Київської області. За її словами, факти несанкціонованого викиду сміття, зокрема зі Львова, були виявлені в Іванківському та Бориспільському районах.

img_9292

За результатами доповіді Вікторії Киреєвої очільник Київщини дав доручення головам райдержадміністрацій невідкладно провести наради з керівниками районних відділів поліції, де поставити завдання підсилити роботу щодо контролю важковагових великогабаритних транспортних засобів з Львівськими номерами, які мають певні ознаки перевезення комунальних відходів. Також проінформувати селищних, сільських голів щодо ймовірності завозу комунальних відходів з інших регіонів України і їх стихійного скидання в непристосованих місцях.

 

Читайте також

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]

Травень 29, 2020

Онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова

30 травня відбудеться онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Початок заходу: 9:00 Брифінг відбудеться в онлайн-режимі. •    Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ  та https://www.facebook.com/moz.ukr/; •    На телеканалах; •    Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити питання можна в онлайн формі . https://moz.gov.ua/article/announcements/onlajn-brifing%c2%a0ministra-ohoroni-zdorovja-maksima-stepanova30.05

Травень 29, 2020

КОДА надасть необхідну допомогу мешканцям будинків у Броварах, чиї квартири могли постраждати внаслідок перестрілки

Стало відомо, що у наслідок ранішньої надзвичайної події у Броварах постраждало майно мешканців міста. На місце події виїхав Андрій Лісовик, заступник голови Київської обласної державної адміністрації. Він має встановити розміри збитків та організувати допомогу, яка потрібна мешканцям квартир, що могли постраждати від стрілянини. «Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА доручив терміново розібратися із ситуацією […]