Грудень 2, 2016

Олександр Горган провів нараду з головами райдержадміністрацій та міст обласного значення

У четвер, 1 грудня, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган провів нараду з головами райдержадміністрацій, міст обласного значення та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації. Участь у нараді також взяли в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Саранча, представники ПАТ «Київоблгаз» та інші запрошені.

Напередодні свята Нового року голови райдержадміністрацій та мери міст Київської області особисто доставлять військовим на передову матеріально-технічну допомогу.  Відповідне доручення чиновникам дав голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган.

Озвучену ініціативу голови КОДА очільники РДА і мери міст Київщини зустріли з ентузіазмом.

Учасники зустрічі обговорили організацію виїзду до зони проведення антитерористичної операції. Так, колону з гуманітарною допомогою очолить голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

img_9300

Як передбачається, 23 грудня колона гуманітарної допомоги від кожного району Київщини вирушить до Дніпра, звідки голови РДА доставить зібрану допомогу у військові частини зони АТО.

Основу вантажу складуть найнеобхідніші на фронті речі – дизельгенератори, запчастини до автомобілів, утеплення для бліндажів, утеплені спальники, сокири тощо. Поїдуть на передову також і вітальні листівки від учнів Київщини.

«Українські солдати мають відчувати підтримку та допомогу. Таку ж поїздку, дасть Бог, здійснимо і на Великдень. Щоб напередодні свят підняти бойових дух наших захисників і допомогти їхній перемозі», – зазначив Олександр Горган.

Під час наради також обговорили питання щодо готовності до забезпечення життєдіяльності населених пунктів Київської області в умовах різкого погіршення погодних умов; підготовки інвестиційних програм і проектів на 2017 рік, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та проектів, що можуть фінансуватися за рахунок державного та місцевого бюджету; забезпечення виконання комплексного плану дій в період епідемії грипу тощо.

img_9288

Про випадки несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів на полігонах та сміттєзвалищах Київської області, які завозять зі Львова доповіла директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Вікторія Киреєва. Вона зазначила, що полігони Київської області на сьогоднішній день не мають можливості приймати сміття з інших областей України, адже їх наповненість становить 80-90 %. Директор департаменту наголосила на необхідності відстежувати та повідомляти про несанкціонований викид комунальних відходів на території Київської області. За її словами, факти несанкціонованого викиду сміття, зокрема зі Львова, були виявлені в Іванківському та Бориспільському районах.

img_9292

За результатами доповіді Вікторії Киреєвої очільник Київщини дав доручення головам райдержадміністрацій невідкладно провести наради з керівниками районних відділів поліції, де поставити завдання підсилити роботу щодо контролю важковагових великогабаритних транспортних засобів з Львівськими номерами, які мають певні ознаки перевезення комунальних відходів. Також проінформувати селищних, сільських голів щодо ймовірності завозу комунальних відходів з інших регіонів України і їх стихійного скидання в непристосованих місцях.

 

Читайте також

Листопад 18, 2019

Київщина має потужний потенціал для запуску виробництва повного циклу – голова КОДА

Київська область має привабливі виробничі об’єкти, які здатні залучити в українську економіку інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити зростання ВВП. Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Білої Церкви 18 листопада. Очільник області ознайомився з роботою деяких підприємств, зокрема Індустріального парку «Біла Церква» — інвестиційного проєкту, мета якого […]

Листопад 18, 2019

Олексій Чернишов відвідав «Університет ІІІ віку» в Білій Церкві

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов на зустрічі з міським головою Білої Церкви Геннадієм Диким підтримав ідею створення територіальних центрів надання послуг та відзначив важливість підтримки соціальних проєктів Функціонування подібних закладів є однією з ключових складових плану з реалізації «Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року». […]

Листопад 18, 2019

Голова КОДА затвердив графік особистого прийому громадян

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов визначив графік проведення особистого прийому громадян керівництвом ОДА. Також було затверджено план виїзних прийомів. Відповідно до змін, внесених в розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 18 липня 2019 року № 436 «Про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації», голова КОДА Олексій Чернишов прийматиме громадян в приміщенні […]

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]