Липень 5, 2018

Олександр Горган привітав правоохоронців з Днем Національної поліції України

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган привітав правоохоронців з Днем Національної поліції України. Згадуючи виступ Президента України Петра Порошенка під час його привітання правоохоронців на Софіївській площі, Олександр Горган зазначив, що поліцейські зараз є захистом простих, законослухняних громадян.
 На урочистостях з нагоди професійного свята у м. Бровари очільник Київщини особисто подякував за службу та нагородив почесними грамотами найкращих поліцейських регіону.

“Сьогодні, в цей особливий день, коли ми вітаємо один одного, ми розуміємо, що поліцейський – це частина нашої великої родини Київської області. А з іншого боку, аби в цій родині наші родинні справи були добрі, перед поліцією ще дуже багато завдань”, – сказав губернатор Київщини.

З початку реформування правоохоронних органів на території Київської області впроваджено нові форми роботи поліції. Створені сектори реагування патрульної поліції, які покликані цілодобово забезпечувати оперативне реагування на правопорушення та проводити комплекс превентивних заходів. Для забезпечення публічної безпеки і порядку в місцях масового відпочинку людей запроваджено роботу велопатруля. Також для патрулювання паркових зон у м. Біла Церква та території обслуговування відділу поліції зони Чорнобильської АЕС залучаються кінні наряди патрульної поліції. Акваторія Київського водосховища вже знаходиться під пильною охороною водного наряду патрульної поліції.


ГУНП в Київській області виступило ініціатором та співрозробником Обласної цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності у Київській області на 2017-2020 роки “Безпечна Київщина”, під час реалізації якої вже встановлено 180 відеокамер та кнопок швидкого реагування поліції на 145 об’єктах. 
Спецпризначенці Київщини отримали нові бази европейського зразка з сучасними, укомплектованими технікою кабінетами, тренажерному залою, кімнатами відпочинку, душовими та іншими умовами для ефективного функціонування спецпідрозділу.
 Полк патрульної служби поліції особливого призначення “Миротворець” ГУНП в Київській області – на варті публічної безпеки та порядку не лише Київщини, але й на сході України.

“Кожен поліцейський повинен знати, що за ним твердо стоїть державна, виконавча влада. Ми з вами одна команда у забезпеченні виконання Конституції України” – налогосив  голова Київської ОДА Олександр Горган.

 

Читайте також

Листопад 16, 2018

Алла Арешкович взяла участь у Всеукраїнській нараді з питань реформ охорони здоров’я

Cьогодні, 16 жовтня, у Вінниці відбулася Всеукраїнська нарада з питань реформи охорони здоров‘я під головуванням прем‘єр-міністра України Володимира Гройсмана. В заході взяла участь заступник голови Київської ОДА Алла Арешкович. Під час зустрічі Глава уряду закликав органи місцевої влади максимально інвестувати в покращення сервісу та якості медичних послуг. Окрім цього, серед пріоритетних завдань зазначено: -завершення реформи […]

Листопад 16, 2018

На Київщині поширюється безбар’єрний простір: доступ забезпечено до 90 відсотків шкіл

На сьогодні установи та заклади системи соціального захисту населення, управління Пенсійного Фонду України, заклади державної служби зайнятості області повністю доступні для громадян з обмеженими можливостями (облаштовані пандусами, кнопками виклику, написами шрифтом Брайля). У 90% закладах загальної середньої освіти створено умови для безбар’єрного доступу до них дітей з обмеженими можливостями. Серед закладів охорони здоров’я Київської області […]

Листопад 16, 2018

Заступник голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер провів черговий особистий прийом громадян

Керівництвом Київської обласної державної адміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян. 16 листопада проблемні питання жителів області під час особистого прийому громадян розглянув заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер. У роботі прийому також взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Лілія Резніченко, представники служби у справах дітей та відділу […]

Листопад 16, 2018

Вітання голови Київської ОДА Олександра Терещука з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Щиро вітаю вас із професійним святом! Незалежні та об’єктивні ЗМІ – запорука демократії в Україні. Демократія забезпечується наполегливою працею всіх, хто безпосередньо бере участь у створенні новин. Саме завдяки журналістам українці мають можливість отримувати правдиву інформацію, бути причетними до суспільних процесів у державі та за її межами. В час, […]