Липень 5, 2018

Олександр Горган привітав правоохоронців з Днем Національної поліції України

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган привітав правоохоронців з Днем Національної поліції України. Згадуючи виступ Президента України Петра Порошенка під час його привітання правоохоронців на Софіївській площі, Олександр Горган зазначив, що поліцейські зараз є захистом простих, законослухняних громадян.
 На урочистостях з нагоди професійного свята у м. Бровари очільник Київщини особисто подякував за службу та нагородив почесними грамотами найкращих поліцейських регіону.

“Сьогодні, в цей особливий день, коли ми вітаємо один одного, ми розуміємо, що поліцейський – це частина нашої великої родини Київської області. А з іншого боку, аби в цій родині наші родинні справи були добрі, перед поліцією ще дуже багато завдань”, – сказав губернатор Київщини.

З початку реформування правоохоронних органів на території Київської області впроваджено нові форми роботи поліції. Створені сектори реагування патрульної поліції, які покликані цілодобово забезпечувати оперативне реагування на правопорушення та проводити комплекс превентивних заходів. Для забезпечення публічної безпеки і порядку в місцях масового відпочинку людей запроваджено роботу велопатруля. Також для патрулювання паркових зон у м. Біла Церква та території обслуговування відділу поліції зони Чорнобильської АЕС залучаються кінні наряди патрульної поліції. Акваторія Київського водосховища вже знаходиться під пильною охороною водного наряду патрульної поліції.


ГУНП в Київській області виступило ініціатором та співрозробником Обласної цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності у Київській області на 2017-2020 роки “Безпечна Київщина”, під час реалізації якої вже встановлено 180 відеокамер та кнопок швидкого реагування поліції на 145 об’єктах. 
Спецпризначенці Київщини отримали нові бази европейського зразка з сучасними, укомплектованими технікою кабінетами, тренажерному залою, кімнатами відпочинку, душовими та іншими умовами для ефективного функціонування спецпідрозділу.
 Полк патрульної служби поліції особливого призначення “Миротворець” ГУНП в Київській області – на варті публічної безпеки та порядку не лише Київщини, але й на сході України.

“Кожен поліцейський повинен знати, що за ним твердо стоїть державна, виконавча влада. Ми з вами одна команда у забезпеченні виконання Конституції України” – налогосив  голова Київської ОДА Олександр Горган.

 

Читайте також

Липень 17, 2018

Білоцерківщина долучається до ефективної комунікації з громадськістю через систему «UVAGA.UA»

Налагодження повноцінного діалогу між владою і суспільством, особливо у період проведення реформ, потребує системи комунікацій, що не тільки розрахована на розповсюдження інформації, а й передбачає налагодження двостороннього діалогу з метою залучення громадськості до процесу вирішення важливих питань соціально-економічного розвитку. Тому для досягнення успішних результатів реформ необхідне налагодження комунікації як двостороннього зв’язку між владою і суспільством […]

Липень 16, 2018

Відбулось закриття Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

15 липня відбулося масштабне закриття ювілейного – 10-го Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Більше 300 учасників з усіх областей України пройшли урочистою ходою від будівлі Київської міської державної адміністрації до Верховної Ради України. Саме у Верховній Раді, за участі голови парламенту Андрія Парубія, відбулась заключна частина – нагородження учасників цьогорічного національного етапу “Джури”. […]

Липень 16, 2018

Підведено підсумки роботи Бориспільського об’єднаного управління за І півріччя 2018 року

Результати роботи Бориспільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Київської області у І півріччі 2018 року було підведено 13 липня. Нарада пройшла під головуванням заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олени Зорки у актовій залі комунального підприємства «ЖРЕУ» та за участю керівника цього підприємства Івана Хворостяника. На нараді були присутні голова Бориспільської […]

Липень 16, 2018

На Київщині відбулась таборівка «Молодь в громаді»

З 9 по 13 липня 2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбувся наметовий табір «Молодь в громаді» для молодих лідерів, членів молодіжних громадських організацій та представників місцевого самоврядування Київщини. Організатори наметового табору «Молодь в громаді»: Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної […]