Липень 5, 2018

Олександр Горган привітав правоохоронців з Днем Національної поліції України

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган привітав правоохоронців з Днем Національної поліції України. Згадуючи виступ Президента України Петра Порошенка під час його привітання правоохоронців на Софіївській площі, Олександр Горган зазначив, що поліцейські зараз є захистом простих, законослухняних громадян.
 На урочистостях з нагоди професійного свята у м. Бровари очільник Київщини особисто подякував за службу та нагородив почесними грамотами найкращих поліцейських регіону.

“Сьогодні, в цей особливий день, коли ми вітаємо один одного, ми розуміємо, що поліцейський – це частина нашої великої родини Київської області. А з іншого боку, аби в цій родині наші родинні справи були добрі, перед поліцією ще дуже багато завдань”, – сказав губернатор Київщини.

З початку реформування правоохоронних органів на території Київської області впроваджено нові форми роботи поліції. Створені сектори реагування патрульної поліції, які покликані цілодобово забезпечувати оперативне реагування на правопорушення та проводити комплекс превентивних заходів. Для забезпечення публічної безпеки і порядку в місцях масового відпочинку людей запроваджено роботу велопатруля. Також для патрулювання паркових зон у м. Біла Церква та території обслуговування відділу поліції зони Чорнобильської АЕС залучаються кінні наряди патрульної поліції. Акваторія Київського водосховища вже знаходиться під пильною охороною водного наряду патрульної поліції.


ГУНП в Київській області виступило ініціатором та співрозробником Обласної цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності у Київській області на 2017-2020 роки “Безпечна Київщина”, під час реалізації якої вже встановлено 180 відеокамер та кнопок швидкого реагування поліції на 145 об’єктах. 
Спецпризначенці Київщини отримали нові бази европейського зразка з сучасними, укомплектованими технікою кабінетами, тренажерному залою, кімнатами відпочинку, душовими та іншими умовами для ефективного функціонування спецпідрозділу.
 Полк патрульної служби поліції особливого призначення “Миротворець” ГУНП в Київській області – на варті публічної безпеки та порядку не лише Київщини, але й на сході України.

“Кожен поліцейський повинен знати, що за ним твердо стоїть державна, виконавча влада. Ми з вами одна команда у забезпеченні виконання Конституції України” – налогосив  голова Київської ОДА Олександр Горган.

 

Читайте також

Лютий 21, 2019

В КОДА вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні

В холі Київської обласної державної адміністрації відбулось урочисте вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. В заході взяли участь члени сімей загиблих, учасники Революції Гідності, голова КОДА Олександр Терещук та керівництво структурних підрозділів обладміністрації. Після урочистого покладання квітів та хвилини мовчання в пам’ять про загиблих, родичі та учасники Революції Гідності мали змогу обговорити актуальні для них проблеми […]

Лютий 21, 2019

Для забезпечення безпечного проїзду дорогами Київщини проводиться ямковий ремонт

Для забезпечення безпечного проїзду дорогами місцевого і державного значення у Київській області тривають роботи з аварійного ямкового ремонту. Такий ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування. При ліквідації ямковості враховуються погодні умови, температурний режим та відповідна технологія, що гарантує його тривалу якість. З початку лютого 2019 […]

Лютий 21, 2019

Державний архів Київської області презентував документи до 100 річчя заснування органів державної реєстрації актів цивільного стану

21 лютого 2019 року Державний архів Київської області презентував свої документи під час урочистого заходу, присвяченого становленню та розвитку системи органів державної реєстрації актів цивільного стану, який відбувся під патронатом Міністра юстиції України Павла Петренка. Під час презентації були представлені метричні книги різних конфесій, екстракти з оригінальних метрик осіб дворянського стану, метричний запис про народження […]

Лютий 20, 2019

АНОНС: 21 лютого в КОДА відбудеться урочисте вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Шановні представники громадськості та ЗМІ!  21 лютого 2019 року о 10:00 в холі адмінбудівлі Київської обласної державної адміністрації відбудеться урочисте вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. В заході візьмуть участь члени сімей загиблих, учасники Революції Гідності, керівництво структурних підрозділів та  голова Київської ОДА Олександр Терещук. Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості до участі в заході. Акредитація для ЗМІ […]