Жовтень 4, 2018

Олександр Горган привітав освітян Київщини з професійним святом

3 жовтня у м. Бровари відбулися обласні урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти. Привітати та відзначити нагородами найкращих представників галузі завітав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

Як зазначив очільник Київщини, з початку свого призначення на посаду голови Київської ОДА у 2016 році освіта для державної влади в Київській області стала пріоритетом номер один.

«В першу чергу, коли ми ставимо завдання економічного процвітання України, ми повинні розуміти, що наш добробут, добробут кожної родини закладається не в частині створення нових робочих місць, залучення інвестицій … Він, в першу чергу, закладається в школах, в серцях та інтелектах дітей, яких ми виховуємо сьогодні. Економіка країни формується в школах. Тому для влади економічного процвітання можна досягнути через підтримку освіти. І це не порожні слова. Для порівняння – в 2016 році на освіту в області було передбачено 1 млрд. 600 млн. грн., в 2017 році – вже 3 млрд. 600 млн. грн. Ми стали регіоном номер один в Україні за пропорцією фінансування освіти. Київщина показала новий стандарт відношення до освіти і вже у 2018 році було передбачено 4 млрд. грн. на освіту Київської області», – підкреслив Олександр Горган.

Очільник Київської ОДА висловив освітянам області подяку за роботу, наголосивши, що їхня копітка праця, яка потребує творчих зусиль, натхнення, професійної витримки та великого досвіду заслуговує на ще більше. І тому сьогодні, коли в Україні триває освітня реформа «Нова українська школа» в її основі повинен бути вчитель, якому дали можливість відкрити свої таланти, своє бачення, свою жагу, свої сильні сторони, адже: «Щасливий викладач – успішна в житті дитина!»

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Олександр Горган вручив відзнаки Київської обласної державної адміністрації найкращим освітянам Київщини.

Почесну нагороду «Освітянська зірка – 2018» очільник Київщини вручив Руденко Лідії Прокопівні – вчителю математики Терезинського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Білоцерківського району, яка викладає вже 55 років у цьому закладі. Її випускниками є 9 кандидатів та докторів наук.

Зі святом працівників освіти також привітали директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віра Рогова та міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та вручили Нагрудні знаки «Василь Сухомлинський» Міністерства освіти і науки України п’яти освітянам області.

Під час урочистостей відбулася церемонія нагородження володарів титулів «Учитель року – 2018», «Методичний Оскар», «Інтелектуальний Олімп», «МАН – Тріумф 2018», «МАН – Флагман 2018», «Методист року – 2018», «Лідер позашкільної освіти», «Спортивна слава Київщини», «Нова генерація педагогів Нової української школи», «Вчительська династії Київщини», «Лідер освітніх і виробничих інновацій», «Новатор. Лідер. Професіонал», «Освітянська зірка – 2018». Цьогоріч володарями титулів стали 46 працівників освіти Київської області.

 

Фото Володимира Давиденка

Читайте також

Грудень 10, 2018

Передача штучного покриття для футбольних полів до Борисполя

В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які буде безоплатно передано до населених пунктів Київської області. В Київської обласній державній адміністрації спеціально створена […]

Грудень 10, 2018

«Київщина спортивна»: відкриття футбольного поля у Великій Димерці

Свято спорту відзначали цієї суботи у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на Броварщині Київської області. І привід для свята був чудовий – офіційне відкриття нового об’єкту спортивної інфраструктури, який об’єднує в собі міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, який розмістили на іншій стороні села. Побудований об’єкт за обласною програмою «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного […]

Грудень 7, 2018

Вітання Олександра Терещука з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Усі ви є тією частиною влади, на яку покладена особлива відповідальність, яка вимагає щоденної кропіткої роботи. Адже місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, […]

Грудень 7, 2018

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Володарському районі

6 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття комунального закладу «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. ІРЦ відкрито на базі комунального закладу «Володарський районний центр дітей та юнацтва». На відкриття інклюзивно-ресурсного центру завітали в.о. голови Володарської райдержадміністрації Андрій Пентелейчук, голова Володарської […]