Жовтень 4, 2018

Олександр Горган привітав освітян Київщини з професійним святом

3 жовтня у м. Бровари відбулися обласні урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти. Привітати та відзначити нагородами найкращих представників галузі завітав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

Як зазначив очільник Київщини, з початку свого призначення на посаду голови Київської ОДА у 2016 році освіта для державної влади в Київській області стала пріоритетом номер один.

«В першу чергу, коли ми ставимо завдання економічного процвітання України, ми повинні розуміти, що наш добробут, добробут кожної родини закладається не в частині створення нових робочих місць, залучення інвестицій … Він, в першу чергу, закладається в школах, в серцях та інтелектах дітей, яких ми виховуємо сьогодні. Економіка країни формується в школах. Тому для влади економічного процвітання можна досягнути через підтримку освіти. І це не порожні слова. Для порівняння – в 2016 році на освіту в області було передбачено 1 млрд. 600 млн. грн., в 2017 році – вже 3 млрд. 600 млн. грн. Ми стали регіоном номер один в Україні за пропорцією фінансування освіти. Київщина показала новий стандарт відношення до освіти і вже у 2018 році було передбачено 4 млрд. грн. на освіту Київської області», – підкреслив Олександр Горган.

Очільник Київської ОДА висловив освітянам області подяку за роботу, наголосивши, що їхня копітка праця, яка потребує творчих зусиль, натхнення, професійної витримки та великого досвіду заслуговує на ще більше. І тому сьогодні, коли в Україні триває освітня реформа «Нова українська школа» в її основі повинен бути вчитель, якому дали можливість відкрити свої таланти, своє бачення, свою жагу, свої сильні сторони, адже: «Щасливий викладач – успішна в житті дитина!»

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Олександр Горган вручив відзнаки Київської обласної державної адміністрації найкращим освітянам Київщини.

Почесну нагороду «Освітянська зірка – 2018» очільник Київщини вручив Руденко Лідії Прокопівні – вчителю математики Терезинського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Білоцерківського району, яка викладає вже 55 років у цьому закладі. Її випускниками є 9 кандидатів та докторів наук.

Зі святом працівників освіти також привітали директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віра Рогова та міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та вручили Нагрудні знаки «Василь Сухомлинський» Міністерства освіти і науки України п’яти освітянам області.

Під час урочистостей відбулася церемонія нагородження володарів титулів «Учитель року – 2018», «Методичний Оскар», «Інтелектуальний Олімп», «МАН – Тріумф 2018», «МАН – Флагман 2018», «Методист року – 2018», «Лідер позашкільної освіти», «Спортивна слава Київщини», «Нова генерація педагогів Нової української школи», «Вчительська династії Київщини», «Лідер освітніх і виробничих інновацій», «Новатор. Лідер. Професіонал», «Освітянська зірка – 2018». Цьогоріч володарями титулів стали 46 працівників освіти Київської області.

 

Фото Володимира Давиденка

Читайте також

Жовтень 17, 2018

На Переяславщині відбувся VIІ Всеукраїнський форум «Сікорські читання»

17 жовтня 2018 року з нагоди 95-ї річниці від дня народження Героя України, визначного музейного діяча Михайла Сікорського у стінах Державного вищого навчального закладу «Переяслав–Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбувся VII Всеукраїнський історико-культорологічний форум «Сікорські читання». Під час урочистостої частини зібрання вітальні промови проголосили ректор університету Віктор Коцур, голова Національної спілки краєзнавців України […]

Жовтень 17, 2018

Семінар з цифровізації архівної справи та діловодства в Державному архіві Київської області

За сприяння Державної архівної служби України 17 жовтня 2018 року  у Державному архіві Київської області відбувся семінар з питань цифровізації архівної справи та діловодства. Співорганізаторами семінару виступили Центральний державний електронний архів України, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Спілка архівістів України. Під час семінару були розглянути актуальні питання  у розрізі одного із основних пріоритетів […]

Жовтень 17, 2018

Всеукраїнська конференція «Майбутнє суспільства: свобода вибору або влада стереотипів»

16 жовтня 2018 року відбулася Всеукраїнська конференція «Майбутнє суспільства: свобода вибору або влада стереотипів». Організаторами заходу виступили Громадська організація «Мар’ям» і Ліга мусульманок України. Конференція присвячена питанням дотримання прав і свобод людини в Україні, етичним нормам, неприпустимості дискримінації людини за певними ознаками та способам подолання таких виявів, негативним стереотипам і їхньому впливу на громадську думку, […]

Жовтень 17, 2018

Андрій Анісімов провів черговий особистий прийом громадян в КОДА

Проведення особистих прийомів громадян керівниками облдержадміністрації є важливим засобом оперативного опрацювання і вирішення проблемних питань мешканців Київщини. Сьогодні,17 жовтня, заяви громадян розглядав перший заступник голови КОДА Андрій Анісімов. В роботі прийому також взяли участь директор департаменту фінансів Наталія Остапченко, начальник юридичного управління Олександр Короленко, заступник директора департаменту регіонального розвитку Валерій Кравчук. Під час прийому піднімались […]