Жовтень 4, 2018

Олександр Горган привітав освітян Київщини з професійним святом

3 жовтня у м. Бровари відбулися обласні урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти. Привітати та відзначити нагородами найкращих представників галузі завітав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

Як зазначив очільник Київщини, з початку свого призначення на посаду голови Київської ОДА у 2016 році освіта для державної влади в Київській області стала пріоритетом номер один.

«В першу чергу, коли ми ставимо завдання економічного процвітання України, ми повинні розуміти, що наш добробут, добробут кожної родини закладається не в частині створення нових робочих місць, залучення інвестицій … Він, в першу чергу, закладається в школах, в серцях та інтелектах дітей, яких ми виховуємо сьогодні. Економіка країни формується в школах. Тому для влади економічного процвітання можна досягнути через підтримку освіти. І це не порожні слова. Для порівняння – в 2016 році на освіту в області було передбачено 1 млрд. 600 млн. грн., в 2017 році – вже 3 млрд. 600 млн. грн. Ми стали регіоном номер один в Україні за пропорцією фінансування освіти. Київщина показала новий стандарт відношення до освіти і вже у 2018 році було передбачено 4 млрд. грн. на освіту Київської області», – підкреслив Олександр Горган.

Очільник Київської ОДА висловив освітянам області подяку за роботу, наголосивши, що їхня копітка праця, яка потребує творчих зусиль, натхнення, професійної витримки та великого досвіду заслуговує на ще більше. І тому сьогодні, коли в Україні триває освітня реформа «Нова українська школа» в її основі повинен бути вчитель, якому дали можливість відкрити свої таланти, своє бачення, свою жагу, свої сильні сторони, адже: «Щасливий викладач – успішна в житті дитина!»

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Олександр Горган вручив відзнаки Київської обласної державної адміністрації найкращим освітянам Київщини.

Почесну нагороду «Освітянська зірка – 2018» очільник Київщини вручив Руденко Лідії Прокопівні – вчителю математики Терезинського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Білоцерківського району, яка викладає вже 55 років у цьому закладі. Її випускниками є 9 кандидатів та докторів наук.

Зі святом працівників освіти також привітали директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віра Рогова та міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та вручили Нагрудні знаки «Василь Сухомлинський» Міністерства освіти і науки України п’яти освітянам області.

Під час урочистостей відбулася церемонія нагородження володарів титулів «Учитель року – 2018», «Методичний Оскар», «Інтелектуальний Олімп», «МАН – Тріумф 2018», «МАН – Флагман 2018», «Методист року – 2018», «Лідер позашкільної освіти», «Спортивна слава Київщини», «Нова генерація педагогів Нової української школи», «Вчительська династії Київщини», «Лідер освітніх і виробничих інновацій», «Новатор. Лідер. Професіонал», «Освітянська зірка – 2018». Цьогоріч володарями титулів стали 46 працівників освіти Київської області.

 

Фото Володимира Давиденка

Читайте також

Квітень 25, 2019

На Київщині розпочнеться вирощування та переробка лохини

За сприяння та консультативної допомоги Офісу захисту прав інвесторів та підприємців Київської області розпочато реалізацію проекту з вирощування та переробки органічної лохини високорослої. Загальна площа саду 56 га та налічує близько 160 000 рослин. Торгівельна марка/бренд: BIG BLUE organic blueberry farm. Проект здійснюється СВК «ЯГІДКИ» в межах Бузівської сільської ради Києво-Святошинського району. СВК «ЯГІДКИ» є найбільшим […]

Квітень 25, 2019

Відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика у Київській області

На Вишгородщині, в селі Синяк, діти та дорослі віднині матимуть додаткові можливості постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я. Адже саме тут, на території Синяківської середньої школи зведено спортивний майданчик, побудований в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». На урочистості на честь відкриття міні-футбольного поля завітав начальник Управління фізичної культури […]

Квітень 25, 2019

Майже 430 млн грн «теплих кредитів» вже видано на підвищення енергоефективності українського житла у цьому році

У розпал весни попит на «теплі кредити» набирає обертів. За минулий тиждень українські сім’ї залучили більше 80 млн грн. «теплих кредитів» через державні банки: Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк. Зокрема, за тиждень видано: – 56 млн грн. – на утеплення приватних будинків; – 23 млн грн. – для ОСББ; – 2,5 млн грн. – на твердопаливні котли. […]

Квітень 24, 2019

Стан виплати заробітної плати на контролі Київської облдержадміністрації

В Київській обласній державній адміністрації під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Ігоря Мещана відбулося засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В роботі комісії взяли участь керівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та керівники підприємств-боржників із виплати заробітної плати і сплати […]