Грудень 26, 2016

Олександр Горган представив обласний бюджет на 2017 рік

Сьогодні, 26 грудня, під час пленарного засідання позачергової одинадцятої сесії Київської обласної ради VII скликання голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган представив обласний бюджет Київської області на 2017 рік.

За словами очільника Київщини, у цьому році облдержадміністрація здійснила новий підхід до підготовки проекту бюджету на 2017 рік.

«Головна ідея проекту, який ми виносимо сьогодні на розгляд полягає в наступному: бюджет повинен прийматися у кілька етапів. Оскільки ми дочекалися прийняття Верховною Радою державного бюджету, ми розуміємо головні індикативні показники, які повинні врахувати на затвердженні захищених статей і, фактично, сьогоднішній проект бюджету сформульований якраз напроти головних видатків, до яких відносяться: заробітна плата, комунальні послуги, так звані видатки забезпечення в їх мінімальній частині»,- зазначив Олександр Горган.

Голова Київської ОДА наголосив також на тому, що відтепер видатки плануватимуться на основі депутатських рішень.

«Головна ідея поданого сьогодні проекту бюджету полягає в наступному: ми фінансуємо нарахування на заробітну плату, ми пропонуємо профінансувати оплату комунальних послуг і у нас є мінімально необхідні витрати на забезпечення діяльності всіх розпорядників. Ці витрати розподіляються за головними розпорядниками. В цій частині видатки споживання розподіляються за наступними категоріями: медикаменти, харчування, пальне, предмети і матеріали», – повідомив керівник області.

img_0191

З таким мінімальним проектом бюджету нерозподілених коштів залишається 318 млн. гривень (без урахування державних субвенцій). Як передбачається, прийняття бюджету в такому форматі дає можливість на наступні засідання готувати програми майже на 550 млн. гривень, а також додатково перевиконання бюджету і залишок 2016 року дають прогноз розподілу коштів на суму не менше 750 млн. гривень.

«Новий формат роботи облдержадміністрації стосовно підготовки проекту бюджету і співпраці з обласною радою полягає в тому, що саме цей обсяг коштів ми, як обласна державна адміністрація, в зал будемо вносити після консультацій з усіма депутатськими фракціями, після роботи індивідуально з кожним депутатом обласної ради», – наголосив Олександр Горган.

img_0238

За словами голови КОДА, депутати обласної ради є найавторитетнішими експертами в питаннях визначення пріоритетів, які повинні бути профінансовані за кошт обласного бюджету. Крім того, програма соціально-економічного і культурного розвитку, програми обласної ради, які готує Київська ОДА повинні фундаментально базуватись на тих обіцянках, які депутати сформулювали своїм виборцям.

«Київська обласна державна адміністрація, крім урахування державних пріоритетів, повинна працювати в режимі офісу управління проектами, де кожна позиція обласного депутата і є окремим проектом для роботи», – додав Олександр Горган.

23

Крім того, голова Київської ОДА наголосив на тому, що поза увагою не залишаться й ті пріоритети, які сьогодні оголошені в державі на національному рівні.

img_0193

«Це і підвищення обороноздатності України. В цій частині адміністрація буде звертатися з відповідною програмою соціальної стимуляції, грошової вигоди, для тих мешканців Київської області, які зголошуються на службу в Збройних Силах України за контрактом. Також ми будемо звертатися з програмами, які будуть стимулювати збільшення кількості інвестиційних проектів, створення екологічних і інноваційних робочих місць. Обласна державна адміністрація буде генерувати проекти, які стосуються підвищення енергоефективності, тепломодернізації. Обов’язково обласна державна адміністрація звернеться до депутатів обласної ради з закликом підтримати програми збільшення ефективності діяльності правоохоронних органів», – зазначив Олександр Горган.

Відтак, депутати обласної ради прийняли обласний бюджет Київської області на 2017 рік за основу та в цілому.

img_0221

Читайте також

Вересень 30, 2020

Голова КОДА відвідав Інститут механізації та електрифікації сільського господарства

З діяльністю та новими винаходами Інституту механізації та електрифікації сільського господарства ознайомилися сьогодні, 30 вересня, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін і його перший заступник Олександр Скляров. Науковий центр працює в смт Глеваха Київської області з 1930 року. Підприємство займається розробкою сучасних механізованих технологій виробництва сільськогосподарської продукції та конкуренто-спроможної техніки. Голова Київщини познайомився з новими розробками […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін відвідав дитбудинок сімейного типу на Сквирщині

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін ознайомився з життям родини Петра та Зінаїди Бондарів з Тарасівки Сквирського району. Пара вже понад 20 років виховує прийомних дітей. Їх дитячий будинок сімейного типу очільник Київщини відвідав сьогодні, 30 вересня. Приїхав, щоб особисто привітати родину з Днем усиновлення, а Зінаїду Бондар – із ювілеєм. «Переступивши поріг вашого […]

Вересень 30, 2020

За кілька місяців на Київщині з’явились пів сотні нових майданчиків, – Василь Володін

Упродовж трьох місяців на Київщині офіційно відкрили 51 спортивний майданчик. Будівництво цих об’єктів спортивної інфраструктури завершили за перші 100 днів роботи Василя Володіна на посаді голови обласної державної адміністрації. Очільник Київщини деталізував, що вже функціонують сім міні-футбольних полів, вісім мультифункціональних майданчиків і 36 work-out майданчиків із тренажерним обладнанням. «Наша область має потужні досягнення в спортивній […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін представив громаді Володарки нову очільницю РДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін представив громаді Володарки новопризначену очільницю районної державної адміністрації. Згідно з розпорядженням Президента України, нею стала Світлана Шелест. На офіційній частині, яка відбулась сьогодні, 30 вересня, були присутні начальник Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області Олег Головаш, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області […]