Грудень 26, 2016

Олександр Горган представив обласний бюджет на 2017 рік

Сьогодні, 26 грудня, під час пленарного засідання позачергової одинадцятої сесії Київської обласної ради VII скликання голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган представив обласний бюджет Київської області на 2017 рік.

За словами очільника Київщини, у цьому році облдержадміністрація здійснила новий підхід до підготовки проекту бюджету на 2017 рік.

«Головна ідея проекту, який ми виносимо сьогодні на розгляд полягає в наступному: бюджет повинен прийматися у кілька етапів. Оскільки ми дочекалися прийняття Верховною Радою державного бюджету, ми розуміємо головні індикативні показники, які повинні врахувати на затвердженні захищених статей і, фактично, сьогоднішній проект бюджету сформульований якраз напроти головних видатків, до яких відносяться: заробітна плата, комунальні послуги, так звані видатки забезпечення в їх мінімальній частині»,- зазначив Олександр Горган.

Голова Київської ОДА наголосив також на тому, що відтепер видатки плануватимуться на основі депутатських рішень.

«Головна ідея поданого сьогодні проекту бюджету полягає в наступному: ми фінансуємо нарахування на заробітну плату, ми пропонуємо профінансувати оплату комунальних послуг і у нас є мінімально необхідні витрати на забезпечення діяльності всіх розпорядників. Ці витрати розподіляються за головними розпорядниками. В цій частині видатки споживання розподіляються за наступними категоріями: медикаменти, харчування, пальне, предмети і матеріали», – повідомив керівник області.

img_0191

З таким мінімальним проектом бюджету нерозподілених коштів залишається 318 млн. гривень (без урахування державних субвенцій). Як передбачається, прийняття бюджету в такому форматі дає можливість на наступні засідання готувати програми майже на 550 млн. гривень, а також додатково перевиконання бюджету і залишок 2016 року дають прогноз розподілу коштів на суму не менше 750 млн. гривень.

«Новий формат роботи облдержадміністрації стосовно підготовки проекту бюджету і співпраці з обласною радою полягає в тому, що саме цей обсяг коштів ми, як обласна державна адміністрація, в зал будемо вносити після консультацій з усіма депутатськими фракціями, після роботи індивідуально з кожним депутатом обласної ради», – наголосив Олександр Горган.

img_0238

За словами голови КОДА, депутати обласної ради є найавторитетнішими експертами в питаннях визначення пріоритетів, які повинні бути профінансовані за кошт обласного бюджету. Крім того, програма соціально-економічного і культурного розвитку, програми обласної ради, які готує Київська ОДА повинні фундаментально базуватись на тих обіцянках, які депутати сформулювали своїм виборцям.

«Київська обласна державна адміністрація, крім урахування державних пріоритетів, повинна працювати в режимі офісу управління проектами, де кожна позиція обласного депутата і є окремим проектом для роботи», – додав Олександр Горган.

23

Крім того, голова Київської ОДА наголосив на тому, що поза увагою не залишаться й ті пріоритети, які сьогодні оголошені в державі на національному рівні.

img_0193

«Це і підвищення обороноздатності України. В цій частині адміністрація буде звертатися з відповідною програмою соціальної стимуляції, грошової вигоди, для тих мешканців Київської області, які зголошуються на службу в Збройних Силах України за контрактом. Також ми будемо звертатися з програмами, які будуть стимулювати збільшення кількості інвестиційних проектів, створення екологічних і інноваційних робочих місць. Обласна державна адміністрація буде генерувати проекти, які стосуються підвищення енергоефективності, тепломодернізації. Обов’язково обласна державна адміністрація звернеться до депутатів обласної ради з закликом підтримати програми збільшення ефективності діяльності правоохоронних органів», – зазначив Олександр Горган.

Відтак, депутати обласної ради прийняли обласний бюджет Київської області на 2017 рік за основу та в цілому.

img_0221

Читайте також

Червень 14, 2019

Мобільний додаток “Dосrаdar” рятує життя!

До уваги всеукраїнських федерацій з видів сопрту, керівників підпорядкованих організацій та всіх зацікавлених осіб: “Міністерство молоді та спорту України на  звернення Мінітерства охорони здоров’я України про запровадження заходів із розширення можливостей у наданні екстреної допомоги, у тому числі першої медичної допомоги населенню у разі виникнення надзвичайного стану, дорожньо-транспортної пригоди тощо, інформує. З урахуванням основних вимог міжнародних […]

Червень 14, 2019

Міжнародна конференція архівів «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка»

Конференцію відкрив Генеральний директор державних архівів Республіки Польща Павло Петжик, який відзначив стратегічне партнерство та тісні відносини між українськими та польськими архівами. У церемонії відкриття взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, який у своєму вітальному слові до учасників конференції наголосив на важливості міжнародного архівного співробітництва для відкритості та обміну […]

Червень 14, 2019

«Ігри Нескорених»: Міністерство у справах ветеранів закликало підтримати воїнів-спортсменів

В Україні засіданням Міжурядової робочої групи з питань забезпечення організації відбору, підготовки та участі України у «Іграх Нескорених» на державному рівні стартувала кампанія з підготовки до міжнародних спортивних змагань «Ігри нескорених». Міжнародний спортивно-реабілітаційний захід, для бійців, що зазнали травм Invictus Games відбудеться 9-16 травня 2020 року у Гаазі (Нідерланди). У дев’яти адаптивних видах спорту змагатимуться 19 країн-учасниць, серед яких і Україна. Відповідальність […]

Червень 13, 2019

У закладах освіти Київської області продовжують роботу літні табори

У закладах освіти Київської області функціонують 662 літніх пришкільних та мовних табори. Ще 8 таборів готуються до роботи у липні та серпні. У 17 районах, містах, ОТГ до мовних таборів (в т. ч. до таборів GoCamp) вже прибули 44 волонтери з різних країн світу: Сполучених Штатів Америки, Англії, Швейцарії, Ізраїлю, Австралії, Великої Британії (Північної Ірландії), […]