Грудень 26, 2016

Олександр Горган представив обласний бюджет на 2017 рік

Сьогодні, 26 грудня, під час пленарного засідання позачергової одинадцятої сесії Київської обласної ради VII скликання голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган представив обласний бюджет Київської області на 2017 рік.

За словами очільника Київщини, у цьому році облдержадміністрація здійснила новий підхід до підготовки проекту бюджету на 2017 рік.

«Головна ідея проекту, який ми виносимо сьогодні на розгляд полягає в наступному: бюджет повинен прийматися у кілька етапів. Оскільки ми дочекалися прийняття Верховною Радою державного бюджету, ми розуміємо головні індикативні показники, які повинні врахувати на затвердженні захищених статей і, фактично, сьогоднішній проект бюджету сформульований якраз напроти головних видатків, до яких відносяться: заробітна плата, комунальні послуги, так звані видатки забезпечення в їх мінімальній частині»,- зазначив Олександр Горган.

Голова Київської ОДА наголосив також на тому, що відтепер видатки плануватимуться на основі депутатських рішень.

«Головна ідея поданого сьогодні проекту бюджету полягає в наступному: ми фінансуємо нарахування на заробітну плату, ми пропонуємо профінансувати оплату комунальних послуг і у нас є мінімально необхідні витрати на забезпечення діяльності всіх розпорядників. Ці витрати розподіляються за головними розпорядниками. В цій частині видатки споживання розподіляються за наступними категоріями: медикаменти, харчування, пальне, предмети і матеріали», – повідомив керівник області.

img_0191

З таким мінімальним проектом бюджету нерозподілених коштів залишається 318 млн. гривень (без урахування державних субвенцій). Як передбачається, прийняття бюджету в такому форматі дає можливість на наступні засідання готувати програми майже на 550 млн. гривень, а також додатково перевиконання бюджету і залишок 2016 року дають прогноз розподілу коштів на суму не менше 750 млн. гривень.

«Новий формат роботи облдержадміністрації стосовно підготовки проекту бюджету і співпраці з обласною радою полягає в тому, що саме цей обсяг коштів ми, як обласна державна адміністрація, в зал будемо вносити після консультацій з усіма депутатськими фракціями, після роботи індивідуально з кожним депутатом обласної ради», – наголосив Олександр Горган.

img_0238

За словами голови КОДА, депутати обласної ради є найавторитетнішими експертами в питаннях визначення пріоритетів, які повинні бути профінансовані за кошт обласного бюджету. Крім того, програма соціально-економічного і культурного розвитку, програми обласної ради, які готує Київська ОДА повинні фундаментально базуватись на тих обіцянках, які депутати сформулювали своїм виборцям.

«Київська обласна державна адміністрація, крім урахування державних пріоритетів, повинна працювати в режимі офісу управління проектами, де кожна позиція обласного депутата і є окремим проектом для роботи», – додав Олександр Горган.

23

Крім того, голова Київської ОДА наголосив на тому, що поза увагою не залишаться й ті пріоритети, які сьогодні оголошені в державі на національному рівні.

img_0193

«Це і підвищення обороноздатності України. В цій частині адміністрація буде звертатися з відповідною програмою соціальної стимуляції, грошової вигоди, для тих мешканців Київської області, які зголошуються на службу в Збройних Силах України за контрактом. Також ми будемо звертатися з програмами, які будуть стимулювати збільшення кількості інвестиційних проектів, створення екологічних і інноваційних робочих місць. Обласна державна адміністрація буде генерувати проекти, які стосуються підвищення енергоефективності, тепломодернізації. Обов’язково обласна державна адміністрація звернеться до депутатів обласної ради з закликом підтримати програми збільшення ефективності діяльності правоохоронних органів», – зазначив Олександр Горган.

Відтак, депутати обласної ради прийняли обласний бюджет Київської області на 2017 рік за основу та в цілому.

img_0221

Читайте також

Серпень 19, 2019

23 серпня відбудеться «Молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини»

«Молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини» в рамках обласного заходу з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України відбудеться в Переяслав-Хмельницькому на День Державного Прапора, 23 серпня. Велопробіг покликаний сприяти популяризації здорового способу життя та розвитку екологічного виду транспорту – велосипеда. Програма змагань Старт: 10:15-10:30, площа Богдана Хмельницького 09:00-09:45 – збір велосипедистів на площі біля стартової арки Фініш: площа […]

Серпень 19, 2019

Фонд енергоефективності компенсуватиме до 40-50% витрат на заходи з енергоефективності в ОСББ

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків. Вже з вересня ОСББ зможуть подаватись на участь у програмі «Енергодім», отримувати гранти і модернізувати свої будинки, зменшувати енергоспоживання. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. «Дуже непроста робота протягом декількох останніх років: […]

Серпень 19, 2019

Проект LIFT запрацював на Київщині: Розпочато відбір кандидатів на посади голів РДА

Про початок роботи інноваційної платформи LIFT на Київщині повідомив очільник КОДА Михайло Бно-Айріян на своїй сторінці у Фейсбук. «В мене гарна новина! Для тих, хто мріє долучитися до команди майбутнього — ми почнемо співпрацю з LIFT». LIFT — це платформа, що дасть поштовх для нових змін у країні. Мета проекту – об’єднати кваліфікованих спеціалістів та […]

Серпень 16, 2019

Сергій Тимофєєв завітав з робочим візитом до Студениківської ОТГ

З робочим візитом завітав на Київщину Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської ОДА. Метою поїздки стали зустрічі з представниками влади та спортивної спільноти регіону, огляд спортивної інфраструктури області. Так, проведено інспекцію в Студениківській ОТГ, Березані та Баришівці. В Студениківській об’єднаній територіальній громаді, що розташувалася на Переяславщині, делегацію зустріла голова ОТГ Марія Лях. Обговорили досягнення й проблемні […]