Грудень 26, 2016

Олександр Горган представив обласний бюджет на 2017 рік

Сьогодні, 26 грудня, під час пленарного засідання позачергової одинадцятої сесії Київської обласної ради VII скликання голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган представив обласний бюджет Київської області на 2017 рік.

За словами очільника Київщини, у цьому році облдержадміністрація здійснила новий підхід до підготовки проекту бюджету на 2017 рік.

«Головна ідея проекту, який ми виносимо сьогодні на розгляд полягає в наступному: бюджет повинен прийматися у кілька етапів. Оскільки ми дочекалися прийняття Верховною Радою державного бюджету, ми розуміємо головні індикативні показники, які повинні врахувати на затвердженні захищених статей і, фактично, сьогоднішній проект бюджету сформульований якраз напроти головних видатків, до яких відносяться: заробітна плата, комунальні послуги, так звані видатки забезпечення в їх мінімальній частині»,- зазначив Олександр Горган.

Голова Київської ОДА наголосив також на тому, що відтепер видатки плануватимуться на основі депутатських рішень.

«Головна ідея поданого сьогодні проекту бюджету полягає в наступному: ми фінансуємо нарахування на заробітну плату, ми пропонуємо профінансувати оплату комунальних послуг і у нас є мінімально необхідні витрати на забезпечення діяльності всіх розпорядників. Ці витрати розподіляються за головними розпорядниками. В цій частині видатки споживання розподіляються за наступними категоріями: медикаменти, харчування, пальне, предмети і матеріали», – повідомив керівник області.

img_0191

З таким мінімальним проектом бюджету нерозподілених коштів залишається 318 млн. гривень (без урахування державних субвенцій). Як передбачається, прийняття бюджету в такому форматі дає можливість на наступні засідання готувати програми майже на 550 млн. гривень, а також додатково перевиконання бюджету і залишок 2016 року дають прогноз розподілу коштів на суму не менше 750 млн. гривень.

«Новий формат роботи облдержадміністрації стосовно підготовки проекту бюджету і співпраці з обласною радою полягає в тому, що саме цей обсяг коштів ми, як обласна державна адміністрація, в зал будемо вносити після консультацій з усіма депутатськими фракціями, після роботи індивідуально з кожним депутатом обласної ради», – наголосив Олександр Горган.

img_0238

За словами голови КОДА, депутати обласної ради є найавторитетнішими експертами в питаннях визначення пріоритетів, які повинні бути профінансовані за кошт обласного бюджету. Крім того, програма соціально-економічного і культурного розвитку, програми обласної ради, які готує Київська ОДА повинні фундаментально базуватись на тих обіцянках, які депутати сформулювали своїм виборцям.

«Київська обласна державна адміністрація, крім урахування державних пріоритетів, повинна працювати в режимі офісу управління проектами, де кожна позиція обласного депутата і є окремим проектом для роботи», – додав Олександр Горган.

23

Крім того, голова Київської ОДА наголосив на тому, що поза увагою не залишаться й ті пріоритети, які сьогодні оголошені в державі на національному рівні.

img_0193

«Це і підвищення обороноздатності України. В цій частині адміністрація буде звертатися з відповідною програмою соціальної стимуляції, грошової вигоди, для тих мешканців Київської області, які зголошуються на службу в Збройних Силах України за контрактом. Також ми будемо звертатися з програмами, які будуть стимулювати збільшення кількості інвестиційних проектів, створення екологічних і інноваційних робочих місць. Обласна державна адміністрація буде генерувати проекти, які стосуються підвищення енергоефективності, тепломодернізації. Обов’язково обласна державна адміністрація звернеться до депутатів обласної ради з закликом підтримати програми збільшення ефективності діяльності правоохоронних органів», – зазначив Олександр Горган.

Відтак, депутати обласної ради прийняли обласний бюджет Київської області на 2017 рік за основу та в цілому.

img_0221

Читайте також

Липень 10, 2020

Василь Володін відвідав з робочим візитом три райони Київщини

10 липня голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Поліський, Іванківський та Бородянський райони області. Основна мета поїздки – комунікація с громадами, виявлення проблемних питань та шляхів їх вирішення. Разом з ним з мешканцями районів спілкувалися начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, очільник Головного управління СБУ у […]

Липень 10, 2020

Начальника ЦНАПу Іванківського району затримано на хабарі

Сьогодні, 10 липня, під час візиту голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна до Іванківського району співробітники ГВ БКОЗ Головного управління Служби Безпеки України у м. Києві та Київській області спільно з Київською місцевою прокуратурою №9 та СВ Солом’янського УП ГУ НП у м. Києві затримали начальника ЦНАПу Іванківської РДА Київської області під час отримання хабаря. Посадова […]

Липень 10, 2020

На Київщині відпрацювали подолання лісових пожеж

Сьогодні, 10 липня, голова Київської облдержадміністрації та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василь Володін взяв участь у спеціальній координаційній нараді на тему «Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами, на базі Київського обласного управління лісового та мисливського господарства». Захід відбувся в Бородянському районі Київщини. Були присутні представники КОДА, ДСНС Київської області, обласного та […]

Липень 10, 2020

Інформація про поширення COVID-19 в Київській області станом на 10 липня

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 10 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 2940 випадків захворювання на коронавірус. Тому числі у 245 дітей та у 517 медичних працівників. За добу підтверджено 45 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 4-х дітей віком від 11 до 17 років (м. Бровари – […]