Грудень 26, 2016

Олександр Горган представив обласний бюджет на 2017 рік

Сьогодні, 26 грудня, під час пленарного засідання позачергової одинадцятої сесії Київської обласної ради VII скликання голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган представив обласний бюджет Київської області на 2017 рік.

За словами очільника Київщини, у цьому році облдержадміністрація здійснила новий підхід до підготовки проекту бюджету на 2017 рік.

«Головна ідея проекту, який ми виносимо сьогодні на розгляд полягає в наступному: бюджет повинен прийматися у кілька етапів. Оскільки ми дочекалися прийняття Верховною Радою державного бюджету, ми розуміємо головні індикативні показники, які повинні врахувати на затвердженні захищених статей і, фактично, сьогоднішній проект бюджету сформульований якраз напроти головних видатків, до яких відносяться: заробітна плата, комунальні послуги, так звані видатки забезпечення в їх мінімальній частині»,- зазначив Олександр Горган.

Голова Київської ОДА наголосив також на тому, що відтепер видатки плануватимуться на основі депутатських рішень.

«Головна ідея поданого сьогодні проекту бюджету полягає в наступному: ми фінансуємо нарахування на заробітну плату, ми пропонуємо профінансувати оплату комунальних послуг і у нас є мінімально необхідні витрати на забезпечення діяльності всіх розпорядників. Ці витрати розподіляються за головними розпорядниками. В цій частині видатки споживання розподіляються за наступними категоріями: медикаменти, харчування, пальне, предмети і матеріали», – повідомив керівник області.

img_0191

З таким мінімальним проектом бюджету нерозподілених коштів залишається 318 млн. гривень (без урахування державних субвенцій). Як передбачається, прийняття бюджету в такому форматі дає можливість на наступні засідання готувати програми майже на 550 млн. гривень, а також додатково перевиконання бюджету і залишок 2016 року дають прогноз розподілу коштів на суму не менше 750 млн. гривень.

«Новий формат роботи облдержадміністрації стосовно підготовки проекту бюджету і співпраці з обласною радою полягає в тому, що саме цей обсяг коштів ми, як обласна державна адміністрація, в зал будемо вносити після консультацій з усіма депутатськими фракціями, після роботи індивідуально з кожним депутатом обласної ради», – наголосив Олександр Горган.

img_0238

За словами голови КОДА, депутати обласної ради є найавторитетнішими експертами в питаннях визначення пріоритетів, які повинні бути профінансовані за кошт обласного бюджету. Крім того, програма соціально-економічного і культурного розвитку, програми обласної ради, які готує Київська ОДА повинні фундаментально базуватись на тих обіцянках, які депутати сформулювали своїм виборцям.

«Київська обласна державна адміністрація, крім урахування державних пріоритетів, повинна працювати в режимі офісу управління проектами, де кожна позиція обласного депутата і є окремим проектом для роботи», – додав Олександр Горган.

23

Крім того, голова Київської ОДА наголосив на тому, що поза увагою не залишаться й ті пріоритети, які сьогодні оголошені в державі на національному рівні.

img_0193

«Це і підвищення обороноздатності України. В цій частині адміністрація буде звертатися з відповідною програмою соціальної стимуляції, грошової вигоди, для тих мешканців Київської області, які зголошуються на службу в Збройних Силах України за контрактом. Також ми будемо звертатися з програмами, які будуть стимулювати збільшення кількості інвестиційних проектів, створення екологічних і інноваційних робочих місць. Обласна державна адміністрація буде генерувати проекти, які стосуються підвищення енергоефективності, тепломодернізації. Обов’язково обласна державна адміністрація звернеться до депутатів обласної ради з закликом підтримати програми збільшення ефективності діяльності правоохоронних органів», – зазначив Олександр Горган.

Відтак, депутати обласної ради прийняли обласний бюджет Київської області на 2017 рік за основу та в цілому.

img_0221

Читайте також

Жовтень 18, 2019

Області мають актуалізувати перспективні плани формування територій

З 86 ОТГ, в яких ЦВК призначено перші місцеві вибори на 22 грудня 2019 року, понад 50 ОТГ не передбачені перспективними планами формування територій громад областей, затвердженими Урядом. Що не дозволить цим громадам перейти на прямі міжбюджетні відносини з державою і бути визнаними спроможними. Тому питання актуалізації перспективних планів потребує прискорення. Обласні державні адміністрації мають […]

Жовтень 18, 2019

Держенергоефективності оприлюднило результати моніторингу комерційного обліку тепла і води в регіонах України

За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, у 24 регіонах та м. Києві вже оснащено лічильниками: – тепла – 79,3% житлових та 78,2% нежитлових будівель; – холодної води – 72,3% житлових та 94,5% нежитлових будівель; – гарячої води – 16,4% житлових та 52,5% нежитлових будівель. Цікаво, що лідерами із обладнання житлових будівель […]

Жовтень 17, 2019

Майбутніх випускників Фастівщини запрошували на навчання

Майже 770 майбутніх випускників Фастова 16 жовтня   2019  року відвідали День кар’єри у приміщенні Фастівського міського палацу культури, який організували фахівці Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості спільно з представниками управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації. Обирали майбутню спеціальність учні Фастівського ЦПТО, Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму, загальноосвітніх шкіл […]

Жовтень 17, 2019

На Миронівщині перепоховали воїнів Другої Світової війни

Церемонія перепоховання останків воїнів, які загинули в роки Другої Світової війни відбулася на території Меморіального комплексу в с.Ходорів Миронівського району. Участь в заході взяли заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, керівництво Миронівського району, керівники Всеукраїнської організації ветеранів України і Київської обласної організації ветеранів України, учасники бойових дій ІІ світової війни, Миронівська районна організація […]