Грудень 14, 2017

Олександр Горган представив обласний бюджет Київської області на 2018 рік

Сьогодні, 14 грудня, під час пленарного засідання чергової 19-ї сесії Київської обласної ради VII скликання голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган представив обласний бюджет Київської області на 2018 рік.

За словами очільника Київщини, обласний бюджет характеризується головними фінансовими показниками. На 2018 рік планується дохідна частина бюджету в обсязі майже 10,5 мільярдів гривень.

«Коли ми говоримо про структуру надходжень до обласного бюджету то потрібно зрозуміти, що 83% надходжень до бюджету області становить податок на збір та доходи фізичних осіб (ПДФО). Це повинно ще раз підкреслити важливість легалізації заробітної плати», – наголосив Олександр Горган.

Як зазначив голова Київської ОДА, по факту обласний бюджет на 83% – це нарахування на офіційну легальну заробітну плату, тому «вона повинна бути і легальною, і повинна бути зазначена в тому фактичному розмірі, в якому вона сплачується, тому що ПДФО ділиться наступним чином: 60% залишається в районах і містах обласного значення чи громадах, 25 % іде до державного бюджету і 15% – це кошти, які потрапляють з нарахувань зарплати саме в обласний бюджет». Обсяг цього податку у наступному році встановлений в розмірі 1 мільярд 609 мільйонів гривень.

«Порівняно з 2017 роком зростання цього надходження передбачається в розмірі майже 10 мільйонів гривень, тобто більше ніж на 22 %. Відповідно ми плануємо і видатки, вони в цьому році обраховані в розмірі 10 мільярдів 446 мільйонів», – повідомив керівник області.

За словами очільника облдержадміністрації, головний принцип, який був закладений при формуванні проекту бюджету – це тільки захищені і необхідні видатки.

«Після прийняття проекту бюджету ми переходимо в частину доопрацювання програми соціально-економічного і культурного розвитку, за підсумками якого буде прийматись перелік програм, які складуть так званий бюджет розвитку. Сьогодні ми приймаємо виключно захищені і необхідні статті. І тому ці статті прораховані згідно тих індикативів, які доведені до нас і Міністерством фінансів України, і профільними галузевими міністерствами», – підкреслив Олександр Горган.

За результатами обговорення, бюджетною комісією було прийнято 2 правки до Проекту рішення щодо бюджету Київської області на 2018 рік.

Відтак, депутати обласної ради прийняли обласний бюджет Київської області на 2018 рік за основу та в цілому.

566

568

575

576

Фото Володимира Давиденка

Читайте також

Вересень 27, 2021

В Київській ОДА презентували “Цифрову Академію Київщини”

Сьогодні, 27 вересня, в Київській обласній державній адміністрації презентували “Цифрову Академію Київщини”. Розробили освітній проєкт в Департаменті економіки та цифровізації КОДА. Навчання проходитиме на базі регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області. Академія допоможе опанувати нові технології, навчаючи користуватися електронними сервісами. Проєкт розділений на 2-етапи. Під час першого, навчання пройдуть працівники КОДА. Під час другого, навчитися […]

Вересень 27, 2021

У аеропорту «Бориспіль» відкрили туристично-інформаційний центр про Київщину

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» почав працювати туристично-інформаційний центр про Київщину. У відкритті, яке відбулось сьогодні, 27 вересня, взяли участь голова правління “Visit Ukraine” Антон Тараненко, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, радник голови Київської ОДА Марина Чернишова, начальниця управління туризму Київської ОДА Анна Куценко, генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський і член правління […]

Вересень 27, 2021

На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами

У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги між селами Кошів і Бурківці в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Населені пункти розташовуються на території Тетїівської громади. Про це сьогодні, 27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток дорожньої інфраструктури в регіоні продовжується. Зокрема з травня роботи тривають і на Білоцерківщині. […]

Вересень 27, 2021

«ЕКО-стежки Київщини» чекають на гостей

Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА до Міжнародного Дня туризму запрошує у мандрівку Київщиною та пропонує відвідати еколого-просвітницькі маршрути, створені в рамках проєкту «ЕКО-стежки Київщини». Еко-стежки відкривають чаріні куточки природи нашого краю та знайомлять з природно-заповідними територіями: «Лісові скарби Вишгородського району» – маршрут поєднав у собі 15 точок інтересу у Вишгородському районі, з яких […]