Вересень 4, 2017

Олександр Горган нагородив кращих підприємців Київщини

4 вересня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган привітав підприємців Київщини з професійним святом – Днем підприємця.

У своєму вітальному слові очільник Київської ОДА зазначив, що протягом останніх 20 років у суспільстві склалося неоднозначне відношення до підприємців, яке потрібно кардинально змінювати.

« 93 % бюджету області формується за рахунок податку на доходи фізичних осіб. По-факту люди, які на свій страх і ризик сьогодні в більшості випадків всупереч, а не завдяки стають успішними, вони і є головними наповнювачами бюджетів всіх рівнів і влада повинна всіляко сприяти розвитку підприємництва», – зазначив Олександр Горган та наголосив на готовності КОДА допомагати зростанню та розвитку.

За особистий вагомий внесок у розвиток підприємництва в області, багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди Дня підприємця очільник облдержадміністрації відзначив Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації 36 керівників, серед яких директори як державних, так і приватних установ, а також фізичні особи-підприємці з усієї Київщини.

IMG_8490

IMG_8497

IMG_8526

IMG_8569

IMG_8575

Читайте також

Січень 21, 2018

Київська ОДА оголосила боротьбу незаконним газовим заправкам

Київська обласна державна адміністрація оголосила боротьбу з незаконно встановленими газовими заправками та незаконними водними об’єктами, котрі розміщені без жодних дозволів та шкодять руслу річок. 

Про це повідомила прес-служба Київської ОДА, з посиланням на заступника голови Київської облдержадміністрації Юрія Денисенка. В ОДА зазначають, що вже з понеділка 22 січня відбудеться перший рейд спеціально створеної мобільної групи, […]

Січень 19, 2018

На усіх дорогах Київщини забезпечено рух автотранспорту – Київська ОДА


Ситуація на дорогах Київської області залишається стабільною – проїзд автотранспорту забезпечено, ділянки з обмеженим або заблокованим рухом відсутні. Про це повідомив перший заступник голови Київської обласної адміністрації Андрій Анісімов.
За його словами станом на 19 грудня покриття доріг у області в належному стані, дороги обробляються проти ожеледиці. На дорогах працює більше 250 одиниць спецтехніки та на […]

Січень 19, 2018

Увага! 20 січня на дорогах ожеледиця

За прогнозами Укргідрометцентру 20 січня на території Київської області  невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 5-10 м/с, температура вночі 2-7° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла.  

Січень 19, 2018

Історія Бою під Крутами у січні 1918 року та умови Брест-Литовського мирного договору

Утворення Української Народної Республіки (ІІІ-й Універсал 20.11.1917) та проголошення її незалежності (IV-й Універсал 22.01.1918) створили шанс для національно-визвольних змагань та відновлення втраченої державності. Однак умови були вкрай несприятливі: викликана війною розруха та хаос сприяли поширенню облудних більшовицьких ідей серед значної частини населення. Мали місце серйозні прорахунки керівництва молодої держави у сфері військового будівництва. Але головною […]