Жовтень 16, 2019

Очільник КОДА провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 16 жовтня, голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян зустрівся із жителями Київщини та розглянув проблемні питання.

За допомогою до очільника області звернулися жителі м. Фастів та Фастівського району, зокрема, матері загиблих учасників АТО.

Громадяни піднімали наболілі питання щодо надання правдивого висновку причини смерті учасника АТО; проблемне питання незаконного вимагання грошової компенсації від держави із сторони батька загиблого; надання матеріальної допомоги на лікування неповнолітньої дочки; соціальної допомоги на оздоровлення і реабілітацію; відміни приєднання Фастова до Васильківської громади в рамках децентралізаційної реформи; щодо допомоги у завершенні будівництва собору в Фастові та надання земельної ділянки під забудову біля м. Києва.

Михайло Бно-Айріян вислухав громадян, надав кваліфіковані відповіді та проконсультував щодо порядку вирішення порушених проблем.

За результатами спілкування відповідні структурні підрозіди облдержадміністрації отримали доручення від голови Київської ОДА щодо додаткового опрацювання та оперативного вирішення питань громадян.

Нагадаємо, прийом громадян керівництвом Київської ОДА проводиться за попереднім записом за тел.: 286-84-11 з понеділка по четвер з 09:00 до 18:00, у п’ятницю з 09:00 до 16:45 (обідня перерва з 13:00 до 13:45).

Читайте також

Листопад 18, 2019

Київщина має потужний потенціал для запуску виробництва повного циклу – голова КОДА

Київська область має привабливі виробничі об’єкти, які здатні залучити в українську економіку інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити зростання ВВП. Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Білої Церкви 18 листопада. Очільник області ознайомився з роботою деяких підприємств, зокрема Індустріального парку «Біла Церква» — інвестиційного проєкту, мета якого […]

Листопад 18, 2019

Олексій Чернишов відвідав «Університет ІІІ віку» в Білій Церкві

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов на зустрічі з міським головою Білої Церкви Геннадієм Диким підтримав ідею створення територіальних центрів надання послуг та відзначив важливість підтримки соціальних проєктів Функціонування подібних закладів є однією з ключових складових плану з реалізації «Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року». […]

Листопад 18, 2019

Голова КОДА затвердив графік особистого прийому громадян

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов визначив графік проведення особистого прийому громадян керівництвом ОДА. Також було затверджено план виїзних прийомів. Відповідно до змін, внесених в розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 18 липня 2019 року № 436 «Про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації», голова КОДА Олексій Чернишов прийматиме громадян в приміщенні […]

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]