Жовтень 16, 2019

Очільник КОДА провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 16 жовтня, голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян зустрівся із жителями Київщини та розглянув проблемні питання.

За допомогою до очільника області звернулися жителі м. Фастів та Фастівського району, зокрема, матері загиблих учасників АТО.

Громадяни піднімали наболілі питання щодо надання правдивого висновку причини смерті учасника АТО; проблемне питання незаконного вимагання грошової компенсації від держави із сторони батька загиблого; надання матеріальної допомоги на лікування неповнолітньої дочки; соціальної допомоги на оздоровлення і реабілітацію; відміни приєднання Фастова до Васильківської громади в рамках децентралізаційної реформи; щодо допомоги у завершенні будівництва собору в Фастові та надання земельної ділянки під забудову біля м. Києва.

Михайло Бно-Айріян вислухав громадян, надав кваліфіковані відповіді та проконсультував щодо порядку вирішення порушених проблем.

За результатами спілкування відповідні структурні підрозіди облдержадміністрації отримали доручення від голови Київської ОДА щодо додаткового опрацювання та оперативного вирішення питань громадян.

Нагадаємо, прийом громадян керівництвом Київської ОДА проводиться за попереднім записом за тел.: 286-84-11 з понеділка по четвер з 09:00 до 18:00, у п’ятницю з 09:00 до 16:45 (обідня перерва з 13:00 до 13:45).

Читайте також

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]

Травень 29, 2020

Онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова

30 травня відбудеться онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Початок заходу: 9:00 Брифінг відбудеться в онлайн-режимі. •    Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ  та https://www.facebook.com/moz.ukr/; •    На телеканалах; •    Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити питання можна в онлайн формі . https://moz.gov.ua/article/announcements/onlajn-brifing%c2%a0ministra-ohoroni-zdorovja-maksima-stepanova30.05

Травень 29, 2020

КОДА надасть необхідну допомогу мешканцям будинків у Броварах, чиї квартири могли постраждати внаслідок перестрілки

Стало відомо, що у наслідок ранішньої надзвичайної події у Броварах постраждало майно мешканців міста. На місце події виїхав Андрій Лісовик, заступник голови Київської обласної державної адміністрації. Він має встановити розміри збитків та організувати допомогу, яка потрібна мешканцям квартир, що могли постраждати від стрілянини. «Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА доручив терміново розібратися із ситуацією […]