Травень 27, 2019

Очільник Київщини зустрівся з громадою Ржищівської ОТГ

Голова Київської ОДА Олександр Терещук провів виїзну нараду у м. Ржищів. В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів КОДА, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, а також представники депутатського корпусу та громадськості.

В ході наради присутні обговорили питання ремонту доріг, міської каналізації та системи очищення води, гострі питання екології та дотримання правопорядку жителями територіальної громади. Окрім того, термінового вирішення потребує проблема переробки відходів та екологічної безпеки підприємств регіону.

Також місцеві жителі звернулись до голови Київської облдержадміністрації із проханням посприяти у вирішенні конфліктного питання щодо торгівлі алкоголем у прибережній зоні міста. Оскільки Ржищівська міська рада, всупереч протестам громадськості, прийняла рішення щодо надання дозволу на торгівлю спиртними напоями на пляжах. Голова КОДА звернувся до представників місцевого самоврядування із проханням дослухатись думки громади та підкреслив: «Торгівля алкоголем в рекреаційній зоні – це додатковий фактор небезпеки для відпочиваючих. До того ж, це призводить до засмічення пляжів та негативно впливає на дітей, що відпочивають біля води разом з несвідомими дорослими. Звертаюсь до в.о. міського голови з проханням недопущення торгівлі спиртним у зонах відпочинку».

Жителі Ржищева звернули увагу керівництва області на проблему зсувів пластів землі під будинками, що стоять над міськими ярами. Містяни розповіли, що небезпечні ділянки виділялись під приватну забудову ще за часів радянської влади. Проте ДСНС ігнорує скарги, посилаючись на незначну кількість людей, що проживають на небезпечних ділянках. Очільник Київщини взяв цю проблему на особистий контроль, а також доручив Департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розробити стратегію її вирішення. «Для нас важливе кожне життя, тому не має значення, одна там людина живе чи кілька сотень. Небезпека є – значить ми маємо захистити кожного!» – наголосив Олександр Терещук.

Після наради голова КОДА відвідав міський пункт надання первинної медико-санітарної допомоги, а також дитяче та терапевтичне відділення Ржищівської міської лікарні. Олександр Терещук особисто перевірив стан медичного обладнання, поспілкувався з персоналом і пацієнтами. Очільник області надав доручення керівництву Ржищівської ОТГ виділити з місцевого бюджету кошти на закупівлю УЗД-апарату для міської лікарні.

Читайте також

Червень 14, 2019

Мобільний додаток “Dосrаdar” рятує життя!

До уваги всеукраїнських федерацій з видів сопрту, керівників підпорядкованих організацій та всіх зацікавлених осіб: “Міністерство молоді та спорту України на  звернення Мінітерства охорони здоров’я України про запровадження заходів із розширення можливостей у наданні екстреної допомоги, у тому числі першої медичної допомоги населенню у разі виникнення надзвичайного стану, дорожньо-транспортної пригоди тощо, інформує. З урахуванням основних вимог міжнародних […]

Червень 14, 2019

Міжнародна конференція архівів «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка»

Конференцію відкрив Генеральний директор державних архівів Республіки Польща Павло Петжик, який відзначив стратегічне партнерство та тісні відносини між українськими та польськими архівами. У церемонії відкриття взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, який у своєму вітальному слові до учасників конференції наголосив на важливості міжнародного архівного співробітництва для відкритості та обміну […]

Червень 14, 2019

«Ігри Нескорених»: Міністерство у справах ветеранів закликало підтримати воїнів-спортсменів

В Україні засіданням Міжурядової робочої групи з питань забезпечення організації відбору, підготовки та участі України у «Іграх Нескорених» на державному рівні стартувала кампанія з підготовки до міжнародних спортивних змагань «Ігри нескорених». Міжнародний спортивно-реабілітаційний захід, для бійців, що зазнали травм Invictus Games відбудеться 9-16 травня 2020 року у Гаазі (Нідерланди). У дев’яти адаптивних видах спорту змагатимуться 19 країн-учасниць, серед яких і Україна. Відповідальність […]

Червень 13, 2019

У закладах освіти Київської області продовжують роботу літні табори

У закладах освіти Київської області функціонують 662 літніх пришкільних та мовних табори. Ще 8 таборів готуються до роботи у липні та серпні. У 17 районах, містах, ОТГ до мовних таборів (в т. ч. до таборів GoCamp) вже прибули 44 волонтери з різних країн світу: Сполучених Штатів Америки, Англії, Швейцарії, Ізраїлю, Австралії, Великої Британії (Північної Ірландії), […]