Лютий 5, 2020

Очільник Київщини представив нового голову Сквирської РДА

5 лютого голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов здійснив робочу поїздку до Сквири. У рамках поїздки відбулась нарада, під час якої обговорили проблеми району, напрацювали план спільних дій та представили новопризначеного голову Сквирської РДА.

Так, розпорядженням Президента України від 31 січня 2020 року №89/2020-рп Славінську Оксану Вікторівну призначено головою Сквирської районної державної адміністрації Київської області.

Олексій Чернишов привітав нову очільницю райдержадміністрації, вручив службове посвідчення та окреслив найголовніші завдання.

«Приділіть особливу увагу залученню інвестицій у район, створенню нових робочих місць, розвитку інфраструктури, дитячим садочкам та школам. Сквирщина має працювати як єдиний організм. Тому необхідно створити такі умови, щоб РДА, районна рада, депутатський корпус, усі служби на місцях спільно працювали на єдиний результат – комфортну та безпечну Київщину, яка, по суті, є вітриною усіх перемог та здобутків України», – наголосив голова Київської ОДА.

У свою чергу, Оксана Славінська запевнила, що працюватиме на розвиток району, докладе максимум зусиль для злагодженої роботи усіх гілок влади та завжди буде відкритою до жителів.

По завершенню офіційної частини відбувся конструктивний діалог з активом району. Люди піднімали питання децентралізації, землі, розвитку району. Також на обговорення винесли питання розвитку освіти, зокрема, роботи шкіл та шкільних автобусів.

«Розвиток районних шкіл для нас – пріоритет. І ми зробимо усе можливе аби підтримати освіту Сквирщини», – наголосив Олексій Чернишов та доручив відповідальним керівникам опрацювати порушені громадянами питання.

Зазначимо, нову очільницю РДА обрали на посаду з-поміж десятка кандидатів завдяки соціальній програмі LIFT.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]