Червень 7, 2019

Очільник Київщини Олександр Терещук зустрівся з дітьми з прифронтових територій

На Київщині завершується зміна табору «Росич-2019», де відпочивали та оздоровлювались обдаровані діти з лінії розмежування. Заміські табори для дітей з Донбасу організовуються на Сквирщині з 2017 року. Цьогоріч до Київської області завітало 46 дітей з Авдіївки, Світлодарська, Торецька та Красногорівки.

За час перебування на Київщині діти відвідали Білу Церкву, взяли участь у відкритті нового футбольного стадіону, познайомились з місцевими традиціями та підготували танцювальний флешмоб. Також юні гості області взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно».

На завершення свого відпочинку діти приїхали на екскурсію столицею. В Києві учасники заїзду зустрілись та поспілкувались із головою КОДА Олександром Терещуком, а також отримали в подарунок солодощі та пам’ятні листівки.

«Ви – наше майбутнє, і для нас дуже важливо працювати так, щоб створити для вас найкращі умови. Щоб ви могли вчитись, розвиватись та досягати омріяних висот. Від нас, дорослих, залежить, чи будуть наші діти посміхатись чи плакати. Мені приємно бачити, що ви, хоч і юні, але вже свідомі патріоти Української держави!» – наголосив очільник Київщини.

В ході зустрічі учасники обмінялись своїми враженнями про відпочинок та висловили своє бажання повернутись знову. Також діти провели танцювальний флешмоб перед будівлею адміністрації.

Читайте також

Червень 14, 2019

Мобільний додаток “Dосrаdar” рятує життя!

До уваги всеукраїнських федерацій з видів сопрту, керівників підпорядкованих організацій та всіх зацікавлених осіб: “Міністерство молоді та спорту України на  звернення Мінітерства охорони здоров’я України про запровадження заходів із розширення можливостей у наданні екстреної допомоги, у тому числі першої медичної допомоги населенню у разі виникнення надзвичайного стану, дорожньо-транспортної пригоди тощо, інформує. З урахуванням основних вимог міжнародних […]

Червень 14, 2019

Міжнародна конференція архівів «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка»

Конференцію відкрив Генеральний директор державних архівів Республіки Польща Павло Петжик, який відзначив стратегічне партнерство та тісні відносини між українськими та польськими архівами. У церемонії відкриття взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, який у своєму вітальному слові до учасників конференції наголосив на важливості міжнародного архівного співробітництва для відкритості та обміну […]

Червень 14, 2019

«Ігри Нескорених»: Міністерство у справах ветеранів закликало підтримати воїнів-спортсменів

В Україні засіданням Міжурядової робочої групи з питань забезпечення організації відбору, підготовки та участі України у «Іграх Нескорених» на державному рівні стартувала кампанія з підготовки до міжнародних спортивних змагань «Ігри нескорених». Міжнародний спортивно-реабілітаційний захід, для бійців, що зазнали травм Invictus Games відбудеться 9-16 травня 2020 року у Гаазі (Нідерланди). У дев’яти адаптивних видах спорту змагатимуться 19 країн-учасниць, серед яких і Україна. Відповідальність […]

Червень 13, 2019

У закладах освіти Київської області продовжують роботу літні табори

У закладах освіти Київської області функціонують 662 літніх пришкільних та мовних табори. Ще 8 таборів готуються до роботи у липні та серпні. У 17 районах, містах, ОТГ до мовних таборів (в т. ч. до таборів GoCamp) вже прибули 44 волонтери з різних країн світу: Сполучених Штатів Америки, Англії, Швейцарії, Ізраїлю, Австралії, Великої Британії (Північної Ірландії), […]