Січень 24, 2020

Обухівщина отримала нового очільника: Олексій Чернишов представив голову Обухівської РДА Олександра Гомона

Сьогодні, 24 січня, голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов представив громаді Обухівського району нового голову районної державної адміністрації Олександра Гомона.

Розпорядженням Президента України від 21 січня 2020 року №28/2020-рп, Гомона Олександра Вікторовича призначено головою Обухівської РДА з дати підписання документа.

Очільник Київщини вручив новопризначеному керівнику району посвідчення та висловив переконання, що під його чітким керівництвом, спільними зусиллями із депутатським корпусом та керівниками різних рівнів на місцях Обухівщина стане динамічно розвиватися та зможе очолити рейтинг розвитку районів Київської області.

«Вітаю Олександра Вікторовича у нашій команді. З впевненістю можу сказати, що він –    професіонал, який готовий взяти на себе відповідальність за розвиток району. На сьогодні перед ним стоїть чимало викликів, з якими потрібно справлятися у найкоротші терміни. Тому першочерговим завдання на сьогодні є забезпечення злагодженої роботи між усіма відповідальними службами району та органами місцевого самоврядування в інтересах громади», – наголосив Олексій Чернишов.

Голова Київської ОДА відзначив, що Олександр Гомон був обраний з-поміж сотень кандидатів на цю посаду через систему LIFT, що свідчить про прозорий підхід нової влади до відбору кадрів на керівні посади державних службовців.

У свою чергу, Олександр Гомон подякував Президентові України та очільникові Київщини за високу довіру та запевнив присутніх у своїй готовності докласти всіх зусиль задля виконання поставлених перед ним доручень.

Довідково:

Гомон Олександр Вікторович з 16 лютого 2017 р. до 29 листопада 2019 р. працював головою Бериславської РДА Херсонської області.

Читайте також

Вересень 24, 2021

Україна отримала ультрахолодові морозильники для вакцин від COVID-19 в межах COVAX

Цього тижня в рамках ініціативи COVAX Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 3 морозильні камери для зберігання вакцини Pfizer від COVID-19 за ультранизьких температур. Морозильні камери з діапазоном температур від -40°C до -86°C виробництва Vestfrost, Данія, будуть встановлені на складі ДП “УкрМедПостач” Міністерства охорони здоров’я України. Закупівля додаткових ультрахолодових морозильників дозволяє збільшити потужності України […]

Вересень 24, 2021

Представники Церков і релігійних організацій Київської області провели засідання

Сьогодні, 24 вересня, відбулося засідання Київської обласної ради Церков і релігійних організацій. Представники різних конфесій обговорили низку важливих питань. Про це повідомив начальник управління культури адміністрації Дмитро Гончаренко. Під час засідання обговорили урочисті заходи з нагоди святкування Ювілею 700-річчя відновлення Київської Римсько-Католицької Церкви в Україні та 100-річчя п’ятидесятницького пробудження на українських землях. Також були обрані […]

Вересень 24, 2021

Екологічні уроки та висадка декоративних композицій – екологи КОДА залучають молодь Київщини до озеленення регіону

Департамент екології та природних ресурсів КОДА провів екологічні уроки для учнів Бучанської НВК СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Подібну роботу представники КОДА проводять на регулярній основі. Основна ціль побідних бесід з дітьми та підлітками – це підвищення екологічної свідомості, привернення уваги до усвідомленого позитивного ставлення до довкілля та впливу на здоров’я […]

Вересень 24, 2021

Понад шість тисяч людей вакцинувались на Київщині минулої доби

На Київщині лише впродовж минулої доби вакцинувались 6 644 жителів. Усього ж з початку вакцинальної кампанії в області зробили понад 742 тис. щеплень проти коронавірусу. На цьому сьогодні, 24 вересня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Ми залишаємось в лідерах в Україні за відсотком вакцинованих жителів. Однак, темпи потрібно нарощувати. Дякую всім нашим […]