Січень 24, 2020

Обухівщина отримала нового очільника: Олексій Чернишов представив голову Обухівської РДА Олександра Гомона

Сьогодні, 24 січня, голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов представив громаді Обухівського району нового голову районної державної адміністрації Олександра Гомона.

Розпорядженням Президента України від 21 січня 2020 року №28/2020-рп, Гомона Олександра Вікторовича призначено головою Обухівської РДА з дати підписання документа.

Очільник Київщини вручив новопризначеному керівнику району посвідчення та висловив переконання, що під його чітким керівництвом, спільними зусиллями із депутатським корпусом та керівниками різних рівнів на місцях Обухівщина стане динамічно розвиватися та зможе очолити рейтинг розвитку районів Київської області.

«Вітаю Олександра Вікторовича у нашій команді. З впевненістю можу сказати, що він –    професіонал, який готовий взяти на себе відповідальність за розвиток району. На сьогодні перед ним стоїть чимало викликів, з якими потрібно справлятися у найкоротші терміни. Тому першочерговим завдання на сьогодні є забезпечення злагодженої роботи між усіма відповідальними службами району та органами місцевого самоврядування в інтересах громади», – наголосив Олексій Чернишов.

Голова Київської ОДА відзначив, що Олександр Гомон був обраний з-поміж сотень кандидатів на цю посаду через систему LIFT, що свідчить про прозорий підхід нової влади до відбору кадрів на керівні посади державних службовців.

У свою чергу, Олександр Гомон подякував Президентові України та очільникові Київщини за високу довіру та запевнив присутніх у своїй готовності докласти всіх зусиль задля виконання поставлених перед ним доручень.

Довідково:

Гомон Олександр Вікторович з 16 лютого 2017 р. до 29 листопада 2019 р. працював головою Бериславської РДА Херсонської області.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]