Січень 24, 2020

Обухівщина отримала нового очільника: Олексій Чернишов представив голову Обухівської РДА Олександра Гомона

Сьогодні, 24 січня, голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов представив громаді Обухівського району нового голову районної державної адміністрації Олександра Гомона.

Розпорядженням Президента України від 21 січня 2020 року №28/2020-рп, Гомона Олександра Вікторовича призначено головою Обухівської РДА з дати підписання документа.

Очільник Київщини вручив новопризначеному керівнику району посвідчення та висловив переконання, що під його чітким керівництвом, спільними зусиллями із депутатським корпусом та керівниками різних рівнів на місцях Обухівщина стане динамічно розвиватися та зможе очолити рейтинг розвитку районів Київської області.

«Вітаю Олександра Вікторовича у нашій команді. З впевненістю можу сказати, що він –    професіонал, який готовий взяти на себе відповідальність за розвиток району. На сьогодні перед ним стоїть чимало викликів, з якими потрібно справлятися у найкоротші терміни. Тому першочерговим завдання на сьогодні є забезпечення злагодженої роботи між усіма відповідальними службами району та органами місцевого самоврядування в інтересах громади», – наголосив Олексій Чернишов.

Голова Київської ОДА відзначив, що Олександр Гомон був обраний з-поміж сотень кандидатів на цю посаду через систему LIFT, що свідчить про прозорий підхід нової влади до відбору кадрів на керівні посади державних службовців.

У свою чергу, Олександр Гомон подякував Президентові України та очільникові Київщини за високу довіру та запевнив присутніх у своїй готовності докласти всіх зусиль задля виконання поставлених перед ним доручень.

Довідково:

Гомон Олександр Вікторович з 16 лютого 2017 р. до 29 листопада 2019 р. працював головою Бериславської РДА Херсонської області.

Читайте також

Травень 30, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 30 ТРАВНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1556 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 123 дитини та 287 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 21. Лабораторно підтверджені випадки: – в Обухівському р-ні – 237 (м. Обухів -​ 112, смт Козин – 25, […]

Травень 30, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 травня в Україні 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 958 випадків; Волинська область — 887 випадків; Дніпропетровська область — 933 […]

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]