Червень 20, 2019

НОК закликає здійняти прапори на честь Європейських ігор!

На честь Європейських Ігор за ініціативою НОКу та при підтримці його регіональних відділень Україною котиться хвиля підняття державного прапору України та прапору Національного олімпійського комітету України – знамена майорітимуть на центральних площах та вулицях обласних центрів України, в дитячих оздоровчих та спортивних таборах, палацах спорту, центральних стадіонах тощо.

НОК рекомендує провести церемонію підняття державного та олімпійського прапорів «Свято олімпійського прапора» та закликає долучатися всіх прихильників Олімпійського руху!

Управління фізичної культури і спорту КОДА в свою чергу, беручи до уваги важливість заходу, звертається до райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та всіх небайдужих і просить сприяти проведенню церемонії «Свято олімпійського прапора» у своїх населених пунктах.

Такий захід дуже важливий, адже основною метою церемонії слугує розвиток Олімпійського руху в Україні, пропагування гуманістичних олімпійських ідеалів, сприяння вихованню почуття патріотизму та гордості за свою державу!

Зауважимо, що Всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапора» проводиться також з нагоди зимового Європейського юнацького фестивалю  в Сараєво (Боснія і Герцеговина), літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Баку (Азербайджан) та Всесвітніх пляжних ігор в Сан-Дієго (США).

Нагадаємо, що ІІ Європейські ігри з 21 по 30 червня відбуватимуться у Мінську (Республіка Білорусь). До Мінська збірна України вирушає у складі 198 спортсменів, до якої увійшли четверо представників Київської області: Наталія Докієнко (веслування на байдарках і каное), Анна Плотіцина (легка атлетика), Олексій Калініченко (греко-римська боротьба та Оксана Клячіна (велоспорт на треку).

Читайте також

Жовтень 18, 2019

Області мають актуалізувати перспективні плани формування територій

З 86 ОТГ, в яких ЦВК призначено перші місцеві вибори на 22 грудня 2019 року, понад 50 ОТГ не передбачені перспективними планами формування територій громад областей, затвердженими Урядом. Що не дозволить цим громадам перейти на прямі міжбюджетні відносини з державою і бути визнаними спроможними. Тому питання актуалізації перспективних планів потребує прискорення. Обласні державні адміністрації мають […]

Жовтень 18, 2019

Держенергоефективності оприлюднило результати моніторингу комерційного обліку тепла і води в регіонах України

За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, у 24 регіонах та м. Києві вже оснащено лічильниками: – тепла – 79,3% житлових та 78,2% нежитлових будівель; – холодної води – 72,3% житлових та 94,5% нежитлових будівель; – гарячої води – 16,4% житлових та 52,5% нежитлових будівель. Цікаво, що лідерами із обладнання житлових будівель […]

Жовтень 17, 2019

Майбутніх випускників Фастівщини запрошували на навчання

Майже 770 майбутніх випускників Фастова 16 жовтня   2019  року відвідали День кар’єри у приміщенні Фастівського міського палацу культури, який організували фахівці Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості спільно з представниками управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації. Обирали майбутню спеціальність учні Фастівського ЦПТО, Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму, загальноосвітніх шкіл […]

Жовтень 17, 2019

На Миронівщині перепоховали воїнів Другої Світової війни

Церемонія перепоховання останків воїнів, які загинули в роки Другої Світової війни відбулася на території Меморіального комплексу в с.Ходорів Миронівського району. Участь в заході взяли заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, керівництво Миронівського району, керівники Всеукраїнської організації ветеранів України і Київської обласної організації ветеранів України, учасники бойових дій ІІ світової війни, Миронівська районна організація […]