Червень 20, 2019

НОК закликає здійняти прапори на честь Європейських ігор!

На честь Європейських Ігор за ініціативою НОКу та при підтримці його регіональних відділень Україною котиться хвиля підняття державного прапору України та прапору Національного олімпійського комітету України – знамена майорітимуть на центральних площах та вулицях обласних центрів України, в дитячих оздоровчих та спортивних таборах, палацах спорту, центральних стадіонах тощо.

НОК рекомендує провести церемонію підняття державного та олімпійського прапорів «Свято олімпійського прапора» та закликає долучатися всіх прихильників Олімпійського руху!

Управління фізичної культури і спорту КОДА в свою чергу, беручи до уваги важливість заходу, звертається до райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та всіх небайдужих і просить сприяти проведенню церемонії «Свято олімпійського прапора» у своїх населених пунктах.

Такий захід дуже важливий, адже основною метою церемонії слугує розвиток Олімпійського руху в Україні, пропагування гуманістичних олімпійських ідеалів, сприяння вихованню почуття патріотизму та гордості за свою державу!

Зауважимо, що Всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапора» проводиться також з нагоди зимового Європейського юнацького фестивалю  в Сараєво (Боснія і Герцеговина), літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Баку (Азербайджан) та Всесвітніх пляжних ігор в Сан-Дієго (США).

Нагадаємо, що ІІ Європейські ігри з 21 по 30 червня відбуватимуться у Мінську (Республіка Білорусь). До Мінська збірна України вирушає у складі 198 спортсменів, до якої увійшли четверо представників Київської області: Наталія Докієнко (веслування на байдарках і каное), Анна Плотіцина (легка атлетика), Олексій Калініченко (греко-римська боротьба та Оксана Клячіна (велоспорт на треку).

Читайте також

Липень 15, 2019

Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав міста Ірпінь та Буча

Очільник Київської області Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав міста Ірпінь та Буча. На запрошення керівництва поліції Київщини Михайло Каренович завітав на  освітній захід, організований обласною поліцією для вихованців дитячого табору «Променистий»  – «Безпечне літо». Захід відбувся у Бучанському міському парку. Патрульна поліція, інспектори з ювенальної превенції, кінологічна служба, вибухотехніки та працівники ДСНС у розважальній […]

Липень 14, 2019

Перша робоча зустріч Михайла Бно-Айріяна з колективом КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян провів робочу нараду з колективом. Під час зустрічі познайомилися один з одним, обговорили організаційні питання та напрацювали подальший план роботи. Очільник КОДА зазначив, що робота є ефективною, коли колектив – це команда. «Тому почав сьогодні з елементарних речей – познайомився з усім колективом, поговорив про робочий процес та […]

Липень 12, 2019

Голова КОДА встановив 1 листопада 2019 року граничним терміном добудови Вишнівської ЗОШ №1

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав м. Вишневе Києво-Святошинського району, де ознайомився з ходом будівництва ІІ черги Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Очільник Київщини оглянув приміщення школи та поспілкувався з представниками місцевої громади щодо проблемних питань. Зустріч відбувалася на базі освітнього закладу за участю уповноваженого президента з прав дитини […]

Липень 12, 2019

В Україні триває відбір команди на Ігри Нескорених 2020 у Гаазі

14 червня на сайті invictusgames.in.ua стартував прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представить Україну на міжнародних Іграх Нескорених 2020 в Гаазі. Цього року до національної команди потраплять 20 чоловік — на 5 більше, ніж в минулі роки. Рішення про збільшення української квоти прийняла міжнародна Фундація Ігор Нескорених. Триватиме реєстрація на відбір до збірної України до 20 […]