Січень 11, 2020

Незаконний обіг деревини, нелегальні АЗС, гральний бізнес: Закон починає працювати

Результати роботи щодо припинення незаконної діяльності АЗС та грального бізнесу, запровадження електронного обліку деревини по усіх регіонах України обговорив з головами ОДА прем’єр-міністр Олексій Гончарук на селекторній нараді сьогодні, 10 січня.

Як зазначив глава Уряду, у боротьбі з нелегальними АЗС регіони добре попрацювали, що, в свою чергу, «дозволило частково знизити ціни на заправках». На сьогодні загалом відпрацьовано 1399 об’єктів, однак ще понад 400 продовжують працювати. Тому очільники ОДА мають посилити роботу у цьому напрямку.

Хороші результати роботи областей Олексій Гончарук відзначив і у боротьбі із гральним бізнесом – закрили 5300 об’єктів. Проте виникла проблема із прикриванням під іншими видами розваг цього ж таки бізнесу.

Прем’єр-міністр наголосив на недопустимості такої діяльності та доручив очільникам облдержадміністрацій організувати роботу з їх ліквідації: «Гральні заклади, зали гральних автоматів мають зникнути під будь-якими вивісками».

Також голови ОДА мають посилити роботу, спрямовану на боротьбу із незаконним обігом деревини. Зокрема, до 1 лютого 2020 року усі лісгоспи мають бути підключені до Системи електронного обліку деревини.

«Високі показники Київщини у боротьбі з нелегальними АЗС є результатом спільної роботи Київської ОДА та усіх відповідальних державних органів. Так само злагоджено та ефективно ми маємо працювати і надалі на виконання доручень президента та уряду», – наголосив за результатами селектору голова Київської ОДА Олексій Чернишов та відзначив високий показник Київської області серед інших областей.

Керманич області поспілкувався з керівниками обласних структур, що також взяли участь у нараді з прем’єр-міністром. Обговорили питання запровадження електронного обліку деревини та запланували на наступному тижні провести нараду з усіма лісокористувачами області.

Нагадаємо, що розпорядженням голови КОДА від 27.12.19 №764 утворено міжвідомчу робочу групу для проведення спільних заходів з метою боротьби із нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним на території Київської області.

Крім того, під час наради 28.12.2019 дані доручення щодо вжиття невідкладних заходів з протидії нелегальному обігу пальному.

Також, 03.01.2020 відбулося засідання міжвідомчої робочої групи.

Довідково

Загалом у Київській області перевірено 382 автозаправних пунктів. Серед них:

210 не підтверджено за наданими для відпрацювання адресами або мають пакет дозвільних документів та відповідні ліцензії;

172 припинили діяльність;

88 демонтовано (27 — добровільно, 61 — примусово).

Усього з незаконного обігу вилучено:

— товаро-мастильних матеріалів на суму 12 млн 595 тис. 056 грн;

88,643 тис. тонн пального на суму 2 млн 095 тис. 056 грн;

— обладнання на суму 10 млн 500 тис. грн.

Накладено штрафів у розмірі 7,5 млн грн (з 01.07.2019).

Читайте також

Січень 19, 2020

Привітання голови Київської ОДА Олексія Чернишова зі святом Водохреща

Дорогі мешканці Київщини! Прийміть мої найщиріші вітання з Хрещенням Господнім! Я вірю в те, що Водохреща зробить всіх нас здоровими, наші помисли світлими, а вчинки – щирими й благородними. У цей святковий зимовий день хочу побажати чистоти нашим душам, світла серцям, добра і миру родинам. Нехай у ваших домівках завжди буде тепло та затишно, цілюща […]

Січень 19, 2020

Київщина віддає шану: Україна попрощалася з загиблими в авіакатастрофі в Ірані

19 січня у Міжнародному аеропорту “Бориспіль” проходить церемонія вшанування пам’яті українських пасажирів та членів екіпажу рейсу PS752 літака авіакомпанії “МАУ”, які загинули внаслідок катастрофи в Ісламській Республіці Іран. Разом з Президентом України Володимиром Зеленським, Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим, Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком,Головою СБУ Іваном Бакановим, Генеральним прокурором України Русланом Рябошапкою та членами уряду у церемонії […]

Січень 17, 2020

Олег Торкунов відвідав Інтерактивний військово-патріотичний центр на Київщині

15 січня заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов відвідав ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей». У рамках візиту Олег Торкунов ознайомився з особливостями організації військово-патріотичного виховання в освітньому закладі та матеріально-технічною базою. Також заступник голови ОДА побував у Інтерактивному військово-патріотичному центрі набазі ліцею. Даний центр збирає інформацію провоїнів АТО та координує діяльність закладів освіти області щодо військово-патріотичного виховання. […]

Січень 17, 2020

Курс на правопорядок. Жителі Київщини мають почувати себе у безпеці

17 січня в Київській обласній державній адміністрації відбулася робоча зустріч очільника області Олексія Чернишова з Головою Служби безпеки України Іваном Бакановим. Вони обговорили першочергові заходи із налагодженню спільної роботи щодо наведенню порядку в Київській області. Окремим пунктом розмови стало планування заходів по боротьбі з корупцією в межах області. «Боротьба з корупцією, припинення незаконної діяльності, виведення […]