Жовтень 12, 2018

Нарада з керівництвом Головного управління Національної поліції у Київській області

Головне управління продовжує налагодження активної співпраці з органами виконавчої влади задля реалізації завдань, покладених на органи Пенсійного фонду. Зокрема, з метою контролю результативності заходів з легалізації зайнятості та заробітної плати, 11 жовтня в приміщенні головного управління Пенсійного фонду України у Київській області відбулась робоча нарада керівництва головного управління Фонду із заступником начальника головного управління Національної поліції у Київській області, полковником поліції Павлом Трясуном.

Під час наради детально розглянули питання перевірки ризикових підприємств щодо офіційного працевлаштування працівників.

Випадки виявлення неоформлених трудових відносин, в тому числі нелегальних заробітків та несплати внесків, найчастіше трапляються серед підприємців малого бізнесу, тому основна увага була приділена зазначеним підприємствам.

 Присутні дійшли згоди посилити особисту відповідальність та організувати необхідну роботу в трудових колективах по перевірці роботодавців на факт дотримання соціальних гарантій працівників, у випадку порушення їх прав. Адже роботодавці, намагаючись мінімізувати сплату податків, нерідко переводять робітників на неповний робочий тиждень, що позбавляє робітника частину страхового стажу, що необхідна для оформлення пенсії. Окрім того в таких випадках працівники позбавляються низки переваг гарантованих законодавством.

Довідково:

Станом на 01.10.2018 кількість суб`єктів господарювання, які виплачують заробітну плату найманим працівникам менше мінімальної становить 51 115, в т.ч. по бюджетних установах – 15 079, кількість застрахованих осіб 405 016 та 120 590 відповідно.

 Кількість осіб, яким заробітна плата нараховувалась менше мінімального розміру з початку року скоротилася на 8 тис. осіб.

В результаті проведених заходів за 9 місяців 2018 року  в бюджет додатково мобілізовано єдиного соціального внеску на суму 18 млн. грн.

 

Читайте також

Грудень 14, 2018

Ремонтні роботи, виконані у закладах дошкільної освіти м. Фастова в рамках реалізації міжнародного проекту НЕФКО

У Київської області проводиться робота, спрямована на залучення коштів міжнародної технічної допомоги для термомодернізації закладів освіти. Так, для проведення заходів з енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів у закладах освіти м. Славутича та м. Фастова залучено більше 30 млн грн. У грудні завершено роботи у ДНЗ № 2, ДНЗ № 6 та ДНЗ № 11 м. […]

Грудень 13, 2018

В КОДА нагородили ліквідаторів ЧАЕС

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук зустрівся з чорнобильцями Київщини. В ході зустрічі учасники звернулись до очільника КОДА з низкою проблемних питань. Насамперед, підіймались питання забезпечення безкоштовними медикаментами, державні житлові програми, питання санаторно-курортного лікування, а також перейменування вулиць населених пунктів Київщини на честь ліквідаторів […]

Грудень 13, 2018

Олександр Терещук: «Гордий за показники Київщини в питаннях інклюзивної освіти»

Очільник Київської області Олександр Терещук відвідав одразу три навчальних заклади на Київщині. В Богуславі за участі голови КОДА відбулось урочисте відкриття КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Богуславської районної державної адміністрації. «Дуже важливо, щоб усі наші особливі діти почувались рівними членами суспільства. Для них не має існувати жодних обмежень. Кожен із них може стати геніальним вченим, чи талановитим […]

Грудень 13, 2018

На Миронівщині відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику антитерористичної операції

13 грудня 2018 року у селі Маслівка Миронівського району відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику антитерористичної операції, командиру механізованого взводу п’ятої механізованої роти другого механізованого батальйону Володимиру Мартенку. Пам’ятний знак встановили на фасаді Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІст. де навчався Герой. Участь у відкритті меморіальної дошки взяли: заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута, голова районної […]