Жовтень 12, 2018

Нарада з керівництвом Головного управління Національної поліції у Київській області

Головне управління продовжує налагодження активної співпраці з органами виконавчої влади задля реалізації завдань, покладених на органи Пенсійного фонду. Зокрема, з метою контролю результативності заходів з легалізації зайнятості та заробітної плати, 11 жовтня в приміщенні головного управління Пенсійного фонду України у Київській області відбулась робоча нарада керівництва головного управління Фонду із заступником начальника головного управління Національної поліції у Київській області, полковником поліції Павлом Трясуном.

Під час наради детально розглянули питання перевірки ризикових підприємств щодо офіційного працевлаштування працівників.

Випадки виявлення неоформлених трудових відносин, в тому числі нелегальних заробітків та несплати внесків, найчастіше трапляються серед підприємців малого бізнесу, тому основна увага була приділена зазначеним підприємствам.

 Присутні дійшли згоди посилити особисту відповідальність та організувати необхідну роботу в трудових колективах по перевірці роботодавців на факт дотримання соціальних гарантій працівників, у випадку порушення їх прав. Адже роботодавці, намагаючись мінімізувати сплату податків, нерідко переводять робітників на неповний робочий тиждень, що позбавляє робітника частину страхового стажу, що необхідна для оформлення пенсії. Окрім того в таких випадках працівники позбавляються низки переваг гарантованих законодавством.

Довідково:

Станом на 01.10.2018 кількість суб`єктів господарювання, які виплачують заробітну плату найманим працівникам менше мінімальної становить 51 115, в т.ч. по бюджетних установах – 15 079, кількість застрахованих осіб 405 016 та 120 590 відповідно.

 Кількість осіб, яким заробітна плата нараховувалась менше мінімального розміру з початку року скоротилася на 8 тис. осіб.

В результаті проведених заходів за 9 місяців 2018 року  в бюджет додатково мобілізовано єдиного соціального внеску на суму 18 млн. грн.

 

Читайте також

Червень 20, 2019

НОК закликає здійняти прапори на честь Європейських ігор!

На честь Європейських Ігор за ініціативою НОКу та при підтримці його регіональних відділень Україною котиться хвиля підняття державного прапору України та прапору Національного олімпійського комітету України – знамена майорітимуть на центральних площах та вулицях обласних центрів України, в дитячих оздоровчих та спортивних таборах, палацах спорту, центральних стадіонах тощо. НОК рекомендує провести церемонію підняття державного та олімпійського прапорів «Свято олімпійського прапора» […]

Червень 20, 2019

МОЗ: Вперше в Україні ввели системний підхід до виявлення домашнього насильства та надання медичної допомоги

МОЗ України затвердило наказ, що регламентує надання медичної допомоги дітям і дорослим, які постраждали від домашнього насильства. Затверджений порядок – принципово новий підхід, що включає алгоритми дій медиків і пацієнтів у разі сексуального, фізичного чи психологічного насилля. Наказ МОЗ України №278 від 01.02.2019 р. “Про затвердження Порядку проведення та документування результатів медичного обстеження постраждалих осіб […]

Червень 20, 2019

МОН: Сільські та районні ради зможуть об’єднуватися для створення освітніх округів та самостійно формувати мережу опорних шкіл

Місцева влада сіл, селищ, районів та об’єднаних територіальних громад в межах одного або кількох регіонів зможе об’єднуватися для створення освітніх округів. До них мають увійти опорні школи, заклади позашкільної освіти, культури та спорту. Це визначено Положенням про освітній округ та опорний заклад, яке було затверджено сьогодні, 19 червня 2019 року, під час засідання Кабміну. “У […]

Червень 19, 2019

На Київщині відбулося урочисте відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Національно-патріотичне виховання учнівської молоді, формування активної громадянської позиції та готовності до захисту України є як ніколи актуальним для нашої держави. З цією метою департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було організовано проведення ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Тематичні […]