Лютий 6, 2020

На Згурівщині офіційно представили нового голову райдержадміністрації

Сьогодні, 6 лютого, очільник Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов представив новопризначеного керівника Згурівської РДА Ігоря Феника. Так, розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 3 лютого 2020 року № 96 /2020-рп головою Згурівської районної державної адміністрації Київської області призначено Феника Ігоря Віталійовича.

Під час наради з питань вирішення проблемних питань району Олексій Чернишов вручив службове посвідчення та привітав голову РДА з призначенням на посаду. Очільник області доручив Ігорю Фенику забезпечити злагоджену роботу районної адміністрації в інтересах мешканців. Він підкреслив, що новопризначений голова РДА пройшов ретельний відбір з-поміж десятка кандидатів через систему LIFT.

«Для реалізації соціально-економічних та культурних програм розвитку регіону Ви повинні, насамперед, прислухатися до голосу громади та підтримувати співпрацю з депутатським корпусом, сільськими і селищними головами та керівниками місцевих органів влади. Застосовуйте свої знання та набутий досвід під час роботи в сільській раді на державній службі», – зазначив Олексій Чернишов.

У свою чергу, Ігор Феник подякував Президенту України та очільнику Київщини за довіру та запевнив, що прикладе максимум зусиль аби Згурівський район розвивався динамічно, а життя для мешканців було безпечним та комфортним.

Продовжилася нарада обговоренням проблем, які озвучили місцеві мешканці. Зокрема, людей цікавили питання щодо децентралізації, доріг, медичного обслуговування, освіти та ін.

Питання, які потребують вирішення на обласному рівні взято на контроль облдержадміністрації, по інших сприяти у їх вирішенні Олексій Чернишов доручив новопризначеному керівнику РДА.

«Район повинен створювати можливості для розвитку. Пропонуйте, розробляйте плани, створіть умови для інвестицій. Все залежить від нас з вами, від активу громади», – зазначив Олексій Чернишов.

У рамках робочого візиту до Згурівки керманич області також ознайомився з діяльністю філії ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей».

Читайте також

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]

Травень 29, 2020

Онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова

30 травня відбудеться онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Початок заходу: 9:00 Брифінг відбудеться в онлайн-режимі. •    Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ  та https://www.facebook.com/moz.ukr/; •    На телеканалах; •    Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити питання можна в онлайн формі . https://moz.gov.ua/article/announcements/onlajn-brifing%c2%a0ministra-ohoroni-zdorovja-maksima-stepanova30.05

Травень 29, 2020

КОДА надасть необхідну допомогу мешканцям будинків у Броварах, чиї квартири могли постраждати внаслідок перестрілки

Стало відомо, що у наслідок ранішньої надзвичайної події у Броварах постраждало майно мешканців міста. На місце події виїхав Андрій Лісовик, заступник голови Київської обласної державної адміністрації. Він має встановити розміри збитків та організувати допомогу, яка потрібна мешканцям квартир, що могли постраждати від стрілянини. «Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА доручив терміново розібратися із ситуацією […]