Лютий 6, 2020

На Згурівщині офіційно представили нового голову райдержадміністрації

Сьогодні, 6 лютого, очільник Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов представив новопризначеного керівника Згурівської РДА Ігоря Феника. Так, розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 3 лютого 2020 року № 96 /2020-рп головою Згурівської районної державної адміністрації Київської області призначено Феника Ігоря Віталійовича.

Під час наради з питань вирішення проблемних питань району Олексій Чернишов вручив службове посвідчення та привітав голову РДА з призначенням на посаду. Очільник області доручив Ігорю Фенику забезпечити злагоджену роботу районної адміністрації в інтересах мешканців. Він підкреслив, що новопризначений голова РДА пройшов ретельний відбір з-поміж десятка кандидатів через систему LIFT.

«Для реалізації соціально-економічних та культурних програм розвитку регіону Ви повинні, насамперед, прислухатися до голосу громади та підтримувати співпрацю з депутатським корпусом, сільськими і селищними головами та керівниками місцевих органів влади. Застосовуйте свої знання та набутий досвід під час роботи в сільській раді на державній службі», – зазначив Олексій Чернишов.

У свою чергу, Ігор Феник подякував Президенту України та очільнику Київщини за довіру та запевнив, що прикладе максимум зусиль аби Згурівський район розвивався динамічно, а життя для мешканців було безпечним та комфортним.

Продовжилася нарада обговоренням проблем, які озвучили місцеві мешканці. Зокрема, людей цікавили питання щодо децентралізації, доріг, медичного обслуговування, освіти та ін.

Питання, які потребують вирішення на обласному рівні взято на контроль облдержадміністрації, по інших сприяти у їх вирішенні Олексій Чернишов доручив новопризначеному керівнику РДА.

«Район повинен створювати можливості для розвитку. Пропонуйте, розробляйте плани, створіть умови для інвестицій. Все залежить від нас з вами, від активу громади», – зазначив Олексій Чернишов.

У рамках робочого візиту до Згурівки керманич області також ознайомився з діяльністю філії ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей».

Читайте також

Березень 31, 2020

Малозахищені верстви населення вчасно отримають соціальне забезпечення

В умовах карантину Департамент соціального захисту населення Київської облдержадміністрації вчасно профінансував всі 12 соціальних програм для стабільного забезпечення малозахищених верств населення. Станом на 31 березня 2020 року до міських та районних управлінь соціального захисту населення Київської області було направлено соціальних допомог на загальну суму 871,27 млн гривень, що дало змогу забезпечити 720,3 тисяч осіб, які потребують державної […]

Березень 31, 2020

До уваги представників ЗМІ

1 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області. Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook. Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у […]

Березень 31, 2020

Заклади професійно-технічної освіти Київщини не припиняють освітній процес під час карантину

У зв’язку з оголошеним карантином через коронавірус у закладах професійно-технічної освіти Київської області навчання здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання. Так, на дистанційній формі навчаються понад 6 тисяч учнів, а навчання здійснюють 1,2 тисячі педагогічних працівників. Викладачами та майстрами створено оcoбисті сайти, електронні кабінети викладачів та груп студентів. На освітніх платформах проводяться вебінари та конференції. […]

Березень 31, 2020

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання перенесено

У зв’язку з продовженням карантину до 24 квітня 2020 року на території України перенесено пробне незалежне оцінювання, яке мало відбутися  4 та 11 квітня 2020 року. Також буде змінено дати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дати проведення пробного ЗНО та основної сесії  будуть визначені з урахуванням ситуації із поширенням коронавірусу. Наразі усі випускники за допомогою різних технологій […]