Лютий 6, 2020

На Згурівщині офіційно представили нового голову райдержадміністрації

Сьогодні, 6 лютого, очільник Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов представив новопризначеного керівника Згурівської РДА Ігоря Феника. Так, розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 3 лютого 2020 року № 96 /2020-рп головою Згурівської районної державної адміністрації Київської області призначено Феника Ігоря Віталійовича.

Під час наради з питань вирішення проблемних питань району Олексій Чернишов вручив службове посвідчення та привітав голову РДА з призначенням на посаду. Очільник області доручив Ігорю Фенику забезпечити злагоджену роботу районної адміністрації в інтересах мешканців. Він підкреслив, що новопризначений голова РДА пройшов ретельний відбір з-поміж десятка кандидатів через систему LIFT.

«Для реалізації соціально-економічних та культурних програм розвитку регіону Ви повинні, насамперед, прислухатися до голосу громади та підтримувати співпрацю з депутатським корпусом, сільськими і селищними головами та керівниками місцевих органів влади. Застосовуйте свої знання та набутий досвід під час роботи в сільській раді на державній службі», – зазначив Олексій Чернишов.

У свою чергу, Ігор Феник подякував Президенту України та очільнику Київщини за довіру та запевнив, що прикладе максимум зусиль аби Згурівський район розвивався динамічно, а життя для мешканців було безпечним та комфортним.

Продовжилася нарада обговоренням проблем, які озвучили місцеві мешканці. Зокрема, людей цікавили питання щодо децентралізації, доріг, медичного обслуговування, освіти та ін.

Питання, які потребують вирішення на обласному рівні взято на контроль облдержадміністрації, по інших сприяти у їх вирішенні Олексій Чернишов доручив новопризначеному керівнику РДА.

«Район повинен створювати можливості для розвитку. Пропонуйте, розробляйте плани, створіть умови для інвестицій. Все залежить від нас з вами, від активу громади», – зазначив Олексій Чернишов.

У рамках робочого візиту до Згурівки керманич області також ознайомився з діяльністю філії ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей».

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]