Жовтень 17, 2019

На Миронівщині відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе – 2019»

Ювілейний XXV освітньо-реабілітаційний обласний фестиваль дитячої творчості для дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2019» відбувся в селі Карапиші Миронівського району. Участь в урочистій церемонії взяв голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян.

Цьогоріч учасниками фестивалю стали 146 дітей з особливими потребами від 7 до 17 років з усіх регіонів Київщини – лауреати районних та міських фестивалів, які мають досягнення у творчості.

В рамках заходу організували психолого-педагогічну діагностику, творчо-реабілітаційну діяльність засобами декоративно-вжиткового мистецтва, експертизу потенційних здібностей і можливостей. Зокрема, провели всеобуч для батьків, які виховують дітей з інвалідністю, навчання та ознайомлення з основними методиками проведення корекційно-реабілітаційного процесу.

Голова Київської ОДА оглянув творчі роботи дітей і познайомився з учасниками. Михайло Бно-Айріян наголосив на важливості фестивалю, який надає можливість особливим дітям самореалізуватися, представити свої творчі доробки, зростати духовно, і жити повноцінним життям.

«Саме ви, діти, – майбутнє нашої країни. Тому в турботі про вас, у створенні умов для вашого всестороннього розвитку ми вбачаємо завдання не лише сім’ї, але й суспільства та держави. Для нас надзвичайно важливо, щоб ваше дитинство було радісним та безтурботним, щоб ви могли реалізувати свої таланти та втілити мрії у життя. Щороку ви збираєтеся з силами та демонструєте таланти, надихаючи своїм прикладом кожного гостя фестивалю крок за кроком йти до власної цілі та досягати її, не дивлячись ні на що. Ми вами пишаємося та захоплюємося, водночас», – привітав учасників фестивалю очільник області.

Нагадаємо, з метою забезпечення конституційних прав дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в області реалізується комплексна програма «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року. В рамках цієї програми проводиться фестиваль «Повір у себе».

Читайте також

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]

Травень 29, 2020

Онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова

30 травня відбудеться онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Початок заходу: 9:00 Брифінг відбудеться в онлайн-режимі. •    Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ  та https://www.facebook.com/moz.ukr/; •    На телеканалах; •    Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити питання можна в онлайн формі . https://moz.gov.ua/article/announcements/onlajn-brifing%c2%a0ministra-ohoroni-zdorovja-maksima-stepanova30.05

Травень 29, 2020

КОДА надасть необхідну допомогу мешканцям будинків у Броварах, чиї квартири могли постраждати внаслідок перестрілки

Стало відомо, що у наслідок ранішньої надзвичайної події у Броварах постраждало майно мешканців міста. На місце події виїхав Андрій Лісовик, заступник голови Київської обласної державної адміністрації. Він має встановити розміри збитків та організувати допомогу, яка потрібна мешканцям квартир, що могли постраждати від стрілянини. «Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА доручив терміново розібратися із ситуацією […]