Жовтень 17, 2019

На Миронівщині відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе – 2019»

Ювілейний XXV освітньо-реабілітаційний обласний фестиваль дитячої творчості для дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2019» відбувся в селі Карапиші Миронівського району. Участь в урочистій церемонії взяв голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян.

Цьогоріч учасниками фестивалю стали 146 дітей з особливими потребами від 7 до 17 років з усіх регіонів Київщини – лауреати районних та міських фестивалів, які мають досягнення у творчості.

В рамках заходу організували психолого-педагогічну діагностику, творчо-реабілітаційну діяльність засобами декоративно-вжиткового мистецтва, експертизу потенційних здібностей і можливостей. Зокрема, провели всеобуч для батьків, які виховують дітей з інвалідністю, навчання та ознайомлення з основними методиками проведення корекційно-реабілітаційного процесу.

Голова Київської ОДА оглянув творчі роботи дітей і познайомився з учасниками. Михайло Бно-Айріян наголосив на важливості фестивалю, який надає можливість особливим дітям самореалізуватися, представити свої творчі доробки, зростати духовно, і жити повноцінним життям.

«Саме ви, діти, – майбутнє нашої країни. Тому в турботі про вас, у створенні умов для вашого всестороннього розвитку ми вбачаємо завдання не лише сім’ї, але й суспільства та держави. Для нас надзвичайно важливо, щоб ваше дитинство було радісним та безтурботним, щоб ви могли реалізувати свої таланти та втілити мрії у життя. Щороку ви збираєтеся з силами та демонструєте таланти, надихаючи своїм прикладом кожного гостя фестивалю крок за кроком йти до власної цілі та досягати її, не дивлячись ні на що. Ми вами пишаємося та захоплюємося, водночас», – привітав учасників фестивалю очільник області.

Нагадаємо, з метою забезпечення конституційних прав дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в області реалізується комплексна програма «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року. В рамках цієї програми проводиться фестиваль «Повір у себе».

Читайте також

Листопад 18, 2019

Київщина має потужний потенціал для запуску виробництва повного циклу – голова КОДА

Київська область має привабливі виробничі об’єкти, які здатні залучити в українську економіку інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити зростання ВВП. Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Білої Церкви 18 листопада. Очільник області ознайомився з роботою деяких підприємств, зокрема Індустріального парку «Біла Церква» — інвестиційного проєкту, мета якого […]

Листопад 18, 2019

Олексій Чернишов відвідав «Університет ІІІ віку» в Білій Церкві

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов на зустрічі з міським головою Білої Церкви Геннадієм Диким підтримав ідею створення територіальних центрів надання послуг та відзначив важливість підтримки соціальних проєктів Функціонування подібних закладів є однією з ключових складових плану з реалізації «Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року». […]

Листопад 18, 2019

Голова КОДА затвердив графік особистого прийому громадян

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов визначив графік проведення особистого прийому громадян керівництвом ОДА. Також було затверджено план виїзних прийомів. Відповідно до змін, внесених в розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 18 липня 2019 року № 436 «Про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації», голова КОДА Олексій Чернишов прийматиме громадян в приміщенні […]

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]