Листопад 12, 2020

На Київщині з’являться 12 оновлених приймальних відділень в опорних медзакладах

До кінця 2020 року заплановано завершити будівельні роботи в 12 оновлених приймальних відділеннях в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах Київської області. Здійснюється реконструкція, капітальний ремонт приймальних відділень за проєктом «Emergency» в рамках національної програми «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 12 листопада, повідомив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик.

На нараді з головами Броварської, Іванківської, Макарівської, Миронівської, Обухівської, Переяслав-Хмельницької, Тетіївської, Фастівської райдержадміністрацій та представниками міст Біла Церква та Ірпінь обговорили стан реалізації кожного проєкту та супутні проблемні питання. Участь в обговоренні також взяли головні лікарі та представники підрядних організацій.

З метою завершення реалізації проєктів відповідно до запланованих термінів, вирішили вжити невідкладних заходів щодо пришвидшення проведення будівельних робіт на всіх об’єктах.

«На сьогодні ступінь будівельної готовності з реконструкції та капітального ремонту цих 12 приймальних відділень становить 39 %. Тому нам потрібно вжити невідкладних заходів, щоб виконати усі роботи вчасно. Від цього залежить якість надання медичних послуг, а отже – і здоров’я людей», – наголосив Андрій Лісовик.

Варто зазначити, що по Київській області Мінрегіоном затверджено перелік з 12 проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах на загальну суму 138,4 млн грн. З них 104,0 млн грн за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, 34,4 млн грн – кошти співфінансування з місцевих бюджетів.

На сьогодні в області завершено роботи з капітального ремонту приймальних відділень по 2 проєктам: Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування та Вишгородська центральна районна лікарня.


Читайте також

Січень 25, 2021

Понад два десятки мобільних бригах вакцинуватимуть жителів Київщини проти COVID-19

Київщина готується до проведення вакцинації проти коронавірусної інфекції. Наразі в області вже створили 23 мобільні бригади, які проводитимуть щеплення на першому етапі. Про це зазначив голова обласної державної адміністрації Василь Володін сьогодні, 25 січня. «Вакцинація проти COVID-19 буде проходити поетапно. Згідно з попередніми даними, триватиме вона до 2022 року. Наразі держава проводить перемовини з основними […]

Січень 25, 2021

За добу захворювання на коронавірус виявили в 101 жителя Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 101 жителя Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 24 січня. Нові випадки COVID-19 зареєстрували в семи дітей з таких населених пунктів: Вишгородський район – 2 (м. Вишгород) , Бучанський район – 1 (м. Ірпінь),    Білоцерківський район – 4 (с. Синява -3, с. Телешівка -1). Також […]

Січень 24, 2021

Відзавтра Київщина виходить з локдауну

Із 25 січня Україна виходить з локдауну. Тож відзавтра Київщина повернеться до адаптивного карантину та тих протиепідемічних обмежень, які діяли в грудні. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Василь Володін сьогодні, 24 січня, на своїй офіційній сторінці в мережі Facebook. «Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю на коронавірус. Якщо ще недавно кількість нових інфікованих […]

Січень 24, 2021

23 січня захворювання на коронавірус виявили в 242 жителів Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 242 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 23 січня. Нові випадки COVID-19 зареєстрували в семи дітей з таких населених пунктів: с. Трушки Білоцерківського району – 1, с. Ярешки Броварського району – 1, с. Озера Бучанського району – 1, Вишгородський район – 2 (с. Демидів – […]