Листопад 12, 2020

На Київщині з’являться 12 оновлених приймальних відділень в опорних медзакладах

До кінця 2020 року заплановано завершити будівельні роботи в 12 оновлених приймальних відділеннях в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах Київської області. Здійснюється реконструкція, капітальний ремонт приймальних відділень за проєктом «Emergency» в рамках національної програми «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 12 листопада, повідомив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик.

На нараді з головами Броварської, Іванківської, Макарівської, Миронівської, Обухівської, Переяслав-Хмельницької, Тетіївської, Фастівської райдержадміністрацій та представниками міст Біла Церква та Ірпінь обговорили стан реалізації кожного проєкту та супутні проблемні питання. Участь в обговоренні також взяли головні лікарі та представники підрядних організацій.

З метою завершення реалізації проєктів відповідно до запланованих термінів, вирішили вжити невідкладних заходів щодо пришвидшення проведення будівельних робіт на всіх об’єктах.

«На сьогодні ступінь будівельної готовності з реконструкції та капітального ремонту цих 12 приймальних відділень становить 39 %. Тому нам потрібно вжити невідкладних заходів, щоб виконати усі роботи вчасно. Від цього залежить якість надання медичних послуг, а отже – і здоров’я людей», – наголосив Андрій Лісовик.

Варто зазначити, що по Київській області Мінрегіоном затверджено перелік з 12 проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах на загальну суму 138,4 млн грн. З них 104,0 млн грн за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, 34,4 млн грн – кошти співфінансування з місцевих бюджетів.

На сьогодні в області завершено роботи з капітального ремонту приймальних відділень по 2 проєктам: Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування та Вишгородська центральна районна лікарня.


Читайте також

Вересень 28, 2021

Пошкодження фасаду в школі №1 міста Українка є механічними та будуть усунуті впродовж тижня, – Василь Володін

Пошкодження фасаду в школі №1 міста Українка Обухівського району мають механічні ознаки та будуть усунуті підрядником у межах гарантійних зобов’язань. На цьому акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Школа №1 в місті Українка була довгобудом, що роками не рухався з мертвої точки. У 2020 році реконструкція будівлі нарешті завершилась. Діти та працівники закладу отримали комфортні […]

Вересень 28, 2021

Три дитбудинки сімейного типу на Київщині отримали ключі від нових мікроавтобусів

Батьки-вихователі трьох дитячих будинків сімейного типу на Київщині отримали ключі від нових мікроавтобусів, придбаних за обласні кошти. Про це сьогодні, 28 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. Так, нові автівки отримали родина Дейкунів із Броварського району та родина Давиденків із Обухівського району, у яких виховуються по дев’ятеро дітей, а також родина Слюсаренків […]

Вересень 28, 2021

Ще два села на Білоцерківщині з’єднають якісною дорогою

У Білоцерківському районі зараз ще два села з’єднують якісною дорогою. Йдеться про населені пункти Острів і Колесникове, які розташовуються у Рокитнянській громаді. Про це сьогодні, 28 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Цього року продовжуємо оновлювати дороги на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Автошлях між селами Острів […]

Вересень 28, 2021

Олексій Чернишов: Розвиток індустріальних парків дасть потужний рестарт вітчизняній промисловості

Мінрегіон продовжує працювати над створенням умов для потенційних інвесторів в індустріальні парки — наразі очікується прийняття двох законопроєктів (№5688, №5689), що передбачають відповідні фіскальні стимули. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час відкритого діалогу «Індустріальні парки 2025. Навіщо інвестувати у виробництва». У заході взяли участь представники центральної та місцевої влади, міжнародні […]