Березень 3, 2021

На Київщині з‘явиться новий туристичний проєкт «Водний маршрут Дніпром»

На Київщині планують реалізувати національний проєкт-магніт «Водний маршрут Дніпром». Про це йшлося під час розширеної наради під головуванням заступника очільника ОДА Тетяни Щербак.

Туристичний потенціал Київщини та можливості його розвитку обговорювали разом з представниками Міністерства інфраструктури, Міністерства культури та інформаційної політики, Державного Агентства з розвитку туризму, Адміністрації річкових портів, Ради Федерації роботодавців в сфері туризму, місцевого самоврядування об‘єднаних територіальних громад Київщини.

Як зазначила заступник голови КОДА Тетяна Щербак, розвиток туризму на Київщини є важливим не лише для економіки регіону, а й для збереження культурних традицій. Тому Київська обласна державна адміністрація зацікавлена надати максимальну підтримку для розвитку цього напрямку.

«Проєкт передбачає розкриття та покращення туристичного потенціалу міст на Дніпрі, створення нових туристичних продуктів та магнітів у тісній співпраці з місцевими органами влади та бізнесом. Такі заходи дозволять відродити та зберегти велику кількість об’єктів історико-культурної                             спадщини» – зазначила заступник голови Київської обласної державної адміністрації  Тетяна Щербак.

Як зазначила голова Державного Агентства з розвитку туризму Мар‘яна Олеськів, Київська область першою системно розпочала підготовку до реалізації туристичного проєкту, в якому буде використано туристичний потенціал річки Дніпро.

Результатом співпраці в рамках створення дієвих програм розвитку територій стане створення мережі туристичних маршрутів по області, визначення інвестиційний проектів щодо розбудови інфраструктури, покращення транспортної логістики, рівня сервісу та загального рівня соціально-економічного розвитку.

«Спільна підготовча робота допоможе створити конкурентоспроможні туристичні продукти та цікаву мережу маршрутів з подальшим їх маркуванням та промоцією», – підкреслила Тетяна Щербак.

 

Довідково: Проєкт-магніт “Водний маршрут Дніпром”. Київська область. Ключові локації

Першочерговий акцент на ключових річкових локаціях дозволять в подальшому включити до програм розвитку територій місця у більшому радіусі, що дозволить активізувати процеси створення туристичних маршрутів та інфраструктури практично по всій території Київської області:

 1. Київське море та набережна Вишгорода
 2. Парк “Межигір’я”
 3. Місця Трипільської культури (с. Трипілля)
 4. Місто 25 музеїв (м. Переяслав)
 5. Прип’ять та розвиток Чорнобильської зони
 6. Вишгородський державний історико-культурний заповідник
 7. Парк Київська Русь (с. Копачів)
 8. м. Ржищів та місця сили
 9. Парк Олександрія (м. Біла Церква)
 10. Гора Тотоха (Медвинська ОТГ)
 11. Шевченківські місця (Яготин)

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Читайте також

Жовтень 26, 2021

У Кагарлику побудують басейн

У Кагарлику на Київщині стартували роботи з будівництва басейну. Завершити проєкт планують у 2022 році. Про це сьогодні, 26 жовтня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток спортивної Київщини є для нас одним із пріоритетних напрямків. Працюємо над тим, щоб створювати якісні спортивні локації по всій території регіону. У Кагарлику, наприклад, почали споруджувати басейн. Роботи […]

Жовтень 26, 2021

Захворювання на коронавірус виявили в 787 мешканців Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 787 осіб, у тому числі 46 дітей.Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 25 жовтня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському районі – 161, у т.ч. 9 дітей (Білоцерківська МТГ – 75, з них 1 дитина (м. Біла Церква – 73, с. Дрозди – […]

Жовтень 26, 2021

Прийняття в експлуатацію об’єктів інспекторами ДІАМ здійснюється в межах трьох днів, раніше цей процес займав три місяці, — Олексій Чернишов

Інспектори Державної інспекції архітектури та містобудування розглядають документацію та виїжджають на перевірку об’єктів перед прийняттям їх в експлуатацію у межах трьох днів, хоча раніше цей процес займав до трьох місяців. Понад 140 об’єктів у результаті перевірки не отримали сертифікати про прийняття в експлуатацію через різні порушення — невідповідність проєктній документації, нормам у тому числі з інклюзивності тощо. […]

Жовтень 25, 2021

На Київщині спорт доступний кожному

В Київській області продовжується відкриття “активних” парків. Спортивні майданчики встановлюють в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Здорова Україна”. Наразі на Київщині встановлено 59 сучасних, спортивних локацій. “Для мене важливо, щоб кожен бажаючий, в кожній громаді, міг займатися спортом в будь-який зручний для себе час. Мені приємно констатувати, що проєкт “Активні” парки працює. Вже відкрито […]