Червень 15, 2018

На Київщині влада та громадськість обговорили проект Антикорупційної програми

В обговоренні проекту Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації, яке проходило під головуванням першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, взяли участь представники громадськості, керівники та фахівці структурних підрозділів облдержадміністрації.

Про роботу комісії з оцінки корупційних ризиків у Київській обласній державній адміністрації щодо підготовки проекту Антикорупційної програми,інформувала присутніх голова комісії,керівник апарату КОДА Тетяна Жуль. До складу комісії включено представників двадцяти двох функціональних структурних підрозділів Київської облдержадміністрації – 24 фахівці. Також, до роботи комісії залучалися інші працівники Київської облдержадміністрації, які надавали інформацію, необхідну для проведення оцінки корупційних ризиків.

За словами голови комісії Тетяни Жуль, оцінка корупційних ризиків проводилась згідно з робочим планом, яким було визначено об”єкти оцінки корупційних ризиків, джерела інформації для проведення оцінки, методи та способи оцінки корупційних ризиків, а також відповідальні особи та строки проведення. Оцінка корупційних ризиків членами комісії здійснювалась за критеріями ймовірності виникнення ідентифікованих корупційних ризиків та наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов”язаного з корупцією.

З основними положеннями проекту Антикорупційної програми присутніх ознайомив виконуючий обов”язки завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Дмитро Бершацький. За його словами, метою програми є впровадження комплексної системи заходів щодо запобігання та протидії корупції в апараті та структурних підрозділах обласної державної адміністрації, планування та координація діяльності ОДА в процесі здійснення правових, соціально-економічних, організаційно-управлінських і практичних заходів, спрямованих на ефективне запобігання корупції.Також планується проведення навчання з кращих практик виявлення та протидії корупційних дій для громадських активістів та з імплементації нового антикорупційного законодавства для чиновників.

Питання, які були винесені на обговорення знайшли широкий відгук серед учасників заходу. Віктор Воронін (голова правління Київської обласної організації роботодавців), Анатолій Гулеватий (голова ГС «Всеукраїнський народовладний антикорупційний кабінет»),Дмитро Павліченко (голова ГО «Захист простих людей»), Ірина Правдива (в.о. голови Київської обласної організації ТЧХУ) та Світлана Соломатова (голова ГО «Інститут громадських зв”язків») наголошували на важливості виявлення корупційних схем, необхідності проведення громадського аудиту діяльності влади та донесення інформації про проведену роботу до широкого кола громадськості.

Також важливим результатом зустрічі стало налагодження зворотнього зв”язку між представниками КОДА та громадськими активістами. Учасники домовились про подальші контакти для систематичного обміну своїми напрацюваннями у антикорупційному напрямку для їх реалізації на місцевому рівні.

Проект Атикорупційної програми, для більш ефективної її реалізації, погодили з урахуванням пропозицій представників громадських організацій.

Читайте також

Липень 17, 2018

Білоцерківщина долучається до ефективної комунікації з громадськістю через систему «UVAGA.UA»

Налагодження повноцінного діалогу між владою і суспільством, особливо у період проведення реформ, потребує системи комунікацій, що не тільки розрахована на розповсюдження інформації, а й передбачає налагодження двостороннього діалогу з метою залучення громадськості до процесу вирішення важливих питань соціально-економічного розвитку. Тому для досягнення успішних результатів реформ необхідне налагодження комунікації як двостороннього зв’язку між владою і суспільством […]

Липень 16, 2018

Відбулось закриття Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

15 липня відбулося масштабне закриття ювілейного – 10-го Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Більше 300 учасників з усіх областей України пройшли урочистою ходою від будівлі Київської міської державної адміністрації до Верховної Ради України. Саме у Верховній Раді, за участі голови парламенту Андрія Парубія, відбулась заключна частина – нагородження учасників цьогорічного національного етапу “Джури”. […]

Липень 16, 2018

Підведено підсумки роботи Бориспільського об’єднаного управління за І півріччя 2018 року

Результати роботи Бориспільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Київської області у І півріччі 2018 року було підведено 13 липня. Нарада пройшла під головуванням заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олени Зорки у актовій залі комунального підприємства «ЖРЕУ» та за участю керівника цього підприємства Івана Хворостяника. На нараді були присутні голова Бориспільської […]

Липень 16, 2018

На Київщині відбулась таборівка «Молодь в громаді»

З 9 по 13 липня 2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбувся наметовий табір «Молодь в громаді» для молодих лідерів, членів молодіжних громадських організацій та представників місцевого самоврядування Київщини. Організатори наметового табору «Молодь в громаді»: Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної […]