Червень 15, 2018

На Київщині влада та громадськість обговорили проект Антикорупційної програми

В обговоренні проекту Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації, яке проходило під головуванням першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, взяли участь представники громадськості, керівники та фахівці структурних підрозділів облдержадміністрації.

Про роботу комісії з оцінки корупційних ризиків у Київській обласній державній адміністрації щодо підготовки проекту Антикорупційної програми,інформувала присутніх голова комісії,керівник апарату КОДА Тетяна Жуль. До складу комісії включено представників двадцяти двох функціональних структурних підрозділів Київської облдержадміністрації – 24 фахівці. Також, до роботи комісії залучалися інші працівники Київської облдержадміністрації, які надавали інформацію, необхідну для проведення оцінки корупційних ризиків.

За словами голови комісії Тетяни Жуль, оцінка корупційних ризиків проводилась згідно з робочим планом, яким було визначено об”єкти оцінки корупційних ризиків, джерела інформації для проведення оцінки, методи та способи оцінки корупційних ризиків, а також відповідальні особи та строки проведення. Оцінка корупційних ризиків членами комісії здійснювалась за критеріями ймовірності виникнення ідентифікованих корупційних ризиків та наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов”язаного з корупцією.

З основними положеннями проекту Антикорупційної програми присутніх ознайомив виконуючий обов”язки завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Дмитро Бершацький. За його словами, метою програми є впровадження комплексної системи заходів щодо запобігання та протидії корупції в апараті та структурних підрозділах обласної державної адміністрації, планування та координація діяльності ОДА в процесі здійснення правових, соціально-економічних, організаційно-управлінських і практичних заходів, спрямованих на ефективне запобігання корупції.Також планується проведення навчання з кращих практик виявлення та протидії корупційних дій для громадських активістів та з імплементації нового антикорупційного законодавства для чиновників.

Питання, які були винесені на обговорення знайшли широкий відгук серед учасників заходу. Віктор Воронін (голова правління Київської обласної організації роботодавців), Анатолій Гулеватий (голова ГС «Всеукраїнський народовладний антикорупційний кабінет»),Дмитро Павліченко (голова ГО «Захист простих людей»), Ірина Правдива (в.о. голови Київської обласної організації ТЧХУ) та Світлана Соломатова (голова ГО «Інститут громадських зв”язків») наголошували на важливості виявлення корупційних схем, необхідності проведення громадського аудиту діяльності влади та донесення інформації про проведену роботу до широкого кола громадськості.

Також важливим результатом зустрічі стало налагодження зворотнього зв”язку між представниками КОДА та громадськими активістами. Учасники домовились про подальші контакти для систематичного обміну своїми напрацюваннями у антикорупційному напрямку для їх реалізації на місцевому рівні.

Проект Атикорупційної програми, для більш ефективної її реалізації, погодили з урахуванням пропозицій представників громадських організацій.

Читайте також

Вересень 21, 2018

Подвійне свято відзначили на Рокитнянщині: 95-річчя району та 500-річчя селища

У п’ятницю, 21 вересня, з нагоди відзначення 95-річчя Рокитнянського району та 500-річчя селища Рокитне до району з приємними новинами та подарунками завітав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. У рамках візиту очільник Київщини відвідав дитячий будинок сімейного типу родини Багатих, де мав нагоду поспілкуватися зі зразковою патронатною сім’єю Тетяни Георгіївни та Ігоря Володимировича. У […]

Вересень 21, 2018

Відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави у Кагарлицькому районі

21 вересня в Кагарлицькому міському парку біля меморіалу «Слави» відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави. У ході заходу було покладено квіти до меморіалу, хвилиною мовчання вшановано пам’ять всіх загиблих в Другій світовій війні. Перед присутніми виступив перший заступник голови Кагарлицької міської ради Олег Пурій. Тематичні твори читали учні міської школи. Участь у заході взяли голова […]

Вересень 21, 2018

День визволення Яготинщини від нацистських загарбників

21 вересня в Яготині відбувся урочисто-траурний мітинг, присвячений 75-ій річниці визволення району та Дню партизанської слави, розпочавшись біля пам’ятника загиблим воїнам, і пройшовши урочистою ходою до Вічного вогню та меморіалу на Алеї Слави. Віддати данину вдячності й пошани всім, хто пройшов дорогами страшної війни, хто лишився живим і тим, хто поліг у бою за наш […]

Вересень 21, 2018

Круглий стіл «Археологічні пам’ятки Київщини» в КЗ КОР «Яготинський історичний музей»

Археологічні пам’ятки різноманітні і численні. Вони в тій чи іншій мірі зберігають історичну пам’ять про минуле у вигляді залишків споруд, поселень, місць полювань і відображають діяльність людей минулої епохи. 19 вересня 2018 року в рамках року охорони культурної спадщини в Україні в Археологічному музеї «Добранічівська стоянка» відбувся круглий стіл «Археологічні пам’ятки Київщини». Захід відкрив директор […]