Червень 15, 2018

На Київщині влада та громадськість обговорили проект Антикорупційної програми

В обговоренні проекту Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації, яке проходило під головуванням першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, взяли участь представники громадськості, керівники та фахівці структурних підрозділів облдержадміністрації.

Про роботу комісії з оцінки корупційних ризиків у Київській обласній державній адміністрації щодо підготовки проекту Антикорупційної програми,інформувала присутніх голова комісії,керівник апарату КОДА Тетяна Жуль. До складу комісії включено представників двадцяти двох функціональних структурних підрозділів Київської облдержадміністрації – 24 фахівці. Також, до роботи комісії залучалися інші працівники Київської облдержадміністрації, які надавали інформацію, необхідну для проведення оцінки корупційних ризиків.

За словами голови комісії Тетяни Жуль, оцінка корупційних ризиків проводилась згідно з робочим планом, яким було визначено об”єкти оцінки корупційних ризиків, джерела інформації для проведення оцінки, методи та способи оцінки корупційних ризиків, а також відповідальні особи та строки проведення. Оцінка корупційних ризиків членами комісії здійснювалась за критеріями ймовірності виникнення ідентифікованих корупційних ризиків та наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов”язаного з корупцією.

З основними положеннями проекту Антикорупційної програми присутніх ознайомив виконуючий обов”язки завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Дмитро Бершацький. За його словами, метою програми є впровадження комплексної системи заходів щодо запобігання та протидії корупції в апараті та структурних підрозділах обласної державної адміністрації, планування та координація діяльності ОДА в процесі здійснення правових, соціально-економічних, організаційно-управлінських і практичних заходів, спрямованих на ефективне запобігання корупції.Також планується проведення навчання з кращих практик виявлення та протидії корупційних дій для громадських активістів та з імплементації нового антикорупційного законодавства для чиновників.

Питання, які були винесені на обговорення знайшли широкий відгук серед учасників заходу. Віктор Воронін (голова правління Київської обласної організації роботодавців), Анатолій Гулеватий (голова ГС «Всеукраїнський народовладний антикорупційний кабінет»),Дмитро Павліченко (голова ГО «Захист простих людей»), Ірина Правдива (в.о. голови Київської обласної організації ТЧХУ) та Світлана Соломатова (голова ГО «Інститут громадських зв”язків») наголошували на важливості виявлення корупційних схем, необхідності проведення громадського аудиту діяльності влади та донесення інформації про проведену роботу до широкого кола громадськості.

Також важливим результатом зустрічі стало налагодження зворотнього зв”язку між представниками КОДА та громадськими активістами. Учасники домовились про подальші контакти для систематичного обміну своїми напрацюваннями у антикорупційному напрямку для їх реалізації на місцевому рівні.

Проект Атикорупційної програми, для більш ефективної її реалізації, погодили з урахуванням пропозицій представників громадських організацій.

Читайте також

Листопад 15, 2018

Негайно дайте людям газ і тепло – Президент дав кілька годин на забезпечення теплом мешканців міста Сміла

Президент Петро Порошенко дав доручення негайно забезпечити мешканців Сміли теплом під час оперативної наради в Державній службі з надзвичайних ситуацій щодо ситуації з опаленням в цьому місті. Президент заслухав доповідь Голови ДСНС Миколи Чечоткіна та Віце-прем’єр-міністра Генадія Зубка. Глава держави підкреслив, що зараз не має значення, хто винен у надзвичайній ситуації, яка склалася місті Сміла, через відсутність […]

Листопад 15, 2018

Велошколу «Промінь» визнано кращою серед спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву

В Рейтингу 2017 року серед спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву першої групи перше місце посідає спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту», що базується в Білій Церкві. Саме з такої нагоди Міністр молоді і спорту Ігор Жданов вручив диплом за перше місце «Проміня» Сергію Тимофєєву, начальнику управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації. Нагородження переможців рейтингу відбувалося сьогодні […]

Листопад 15, 2018

Пільга чи субсидія? Сім’я має право вибору: користуватися в опалювальний період субсидією чи пільгою

Держава надала право вибору українським сім’ям: користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією. Якщо родина має право на субсидію, однак її розмір невеликий і, на її думку, доцільніше сплачувати за комунальні послуги з врахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії. І навпаки: якщо на опалювальний період сім’ї […]

Листопад 14, 2018

Олександр Терещук привітав аграріїв Київщини з професійним святом

Голова ОДА Олександр Терещук привітав аграріїв Київщини з Днем працівників сільського господарства, урочисте святкування якого проводилось на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України. «Аграрна галузь – це основа міцної економіки та запорука достатку громадян в Україні. Тому і добробут кожного міста та села – це надбання, в першу чергу, працівників аграрного господарства. Саме від […]