Липень 10, 2020

На Київщині відпрацювали подолання лісових пожеж

Сьогодні, 10 липня, голова Київської облдержадміністрації та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василь Володін взяв участь у спеціальній координаційній нараді на тему «Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами, на базі Київського обласного управління лісового та мисливського господарства». Захід відбувся в Бородянському районі Київщини.

Були присутні представники КОДА, ДСНС Київської області, обласного та по м. Києву управляння лісового та мисливського господарства, Тетерівського лісгоспу.

«Сьогодні ми в черговий раз відпрацьвуємо взаємодію підрозділів Головного управління ДСНС у Київській області та постійних лісокористувачів, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у ході комплексного залучення сил під час гасіння лісових пожеж», – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

Навесні ліси та населені пункти Київщини зазнали значних втрат через небувалу посуху і поширення вогню на велику частину територій. Київська облдержадміністрація, на чолі з Василем Володіним, разом з ДСНС вживала необхідних засобів для боротьби зі стихією, допомагала рятувальникам області.

У травні 2020 року був затверджений «План спільних дій органів управління та сил цивільного захисту у разі загрози або виникненні в Київській області та м. Київ надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в природних екологічних системах та метеорологічних надзвичайних ситуацій».

Створені міжвідомчі оперативні штаби, визначені сили і засоби, які будуть задіяні для оперативного реагування та ліквідації осередків пожеж в екосистемах області, особливо розташованих поблизу міст, визначені обсяги необхідних матеріальних резервів, затверджена схема взаємозв’язку та оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Сьогодні представники влади та рятувальники відпрацювали спільні заходи для запобігання стихії. Після проведення наради і обговорення заходів, що мають вживатися в разі надзвичайних ситуацій, відбулися навчання. Під час них учасники (рятувальники ДСНС) продемонстрували практичні дії сил і засобів територіальної підсистеми цивільного захисту Київської області під час гасіння лісової пожежі з використанням різних методів.

«Я вдячний рятувальникам за співпрацю, за надзвичайно складну та небезпечну роботу часом ціною власного здоров‘я. Щодня ви ризикуєте своїм життям заради спасіння інших людей та нашого краю. Спасибі Вам за вірність обов’язку, силу духу та витримку», – звернувся до працівників служби з надзвичайних ситуацій очільник області Василь Володін.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Серпень 14, 2020

В. Володін: На межі другої хвилі епідемії маємо максимально подбати про безпеку

В Україні щодня збільшується кількість хворих на коронавірус. За минулу добу COVID-19 підтвердили ще у 1732 громадян. Не виключення й Київська область, де за добу інфіковано 52 мешканці, 4 померли. Це велика кількість порівняно з усім попереднім періодом. «Кількість хворих та госпіталізованих на Київщині, четверо померлих за добу – все це говорить про те, що […]

Серпень 14, 2020

Належна підготовка до  нового навчального року – одне з найактуальніших питань

14 серпня заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко провів онлайн-нараду з головами райдержадміністрацій, виконкомів міських рад та виконкомів рад об’єднаних територіальних громад  з питань підготовки закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року. Присутні обговорили питання щодо стану готовності закладів освіти до організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину; формування мережі закладів освіти з урахуванням процесів […]

Серпень 14, 2020

Василь Володін зустрівся з молодіжною радою при КОДА. Планували роботу на майбутнє

Питання молодіжної політики та подальшої роботи Молодіжної ради при Київській облдержадміністрації обговорив 14 серпня голова КОДА Василь Володін з профільним заступником Дмитром Назаренком, представниками ради, учасниками молодіжних громадських організацій. Основна тема розмови стосувалася планів роботи молодіжної ради на найближчі пів року та на наступний рік. Через реорганізацію департаментів та управлінь облдержадміністрації виникли організаційні зміни, та […]

Серпень 14, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 14 СЕРПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 14 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4429 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 386 дітей та у 646 медичних працівників. За добу підтверджено 52 нові випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 2 дітей віком 8 років (м. Фастів) та 17 років […]