Січень 27, 2020

На Київщині відкриють міжнародний аеропорт «Біла Церква»

Вже найближчим часом аеропорт «Біла Церква» може отримати статус міжнародного. Це дасть змогу виконувати з цього аеродрому прямі рейси до інших країн.

Київська обласна державна адміністрація визначила цей інфраструктурний проєкт, як пріоритетний.

24 січня в Київській обласній державній адміністрації пройшла нарада, щодо цього проєкту. У неї взяли участь керівники міста Біла Церква та району, комунального підприємства «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», а також управління інфраструктури, департаменту містобудування та архітектури, департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації. Нараду провів заступник голови КОДА Василь Володін.

Наразі головною задачею проєкту є впорядкування земель, на яких розташовані споруди аеропорту, з метою забезпечення можливості в подальшому залучення потужного інвестора та створення нових робочих місць для регіону.

Варто зазначити, що на сьогодні розроблено попереднє техніко-економічне обґрунтування для міжнародного аеропорту «Біла Церква» в Україні.

Перший етап реалізації проєкту передбачає відкриття пункту пропуску через державний кордон та отримання статусу міжнародного аеропорту. Його завершення очікується до кінця 2020 року.

Наступними етапами реалізації проєкту є будівництво вантажного терміналу та центру сучасного обслуговування, а також будівництво пасажирського терміналу.

Читайте також

Квітень 13, 2021

У Київській ОДА затвердили план заходів щодо заборони вилову риби під час весняно-літнього нересту

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін підписав розпорядження, яким  затвердив план заходів з підготовки і проведення весняно-літньої нерестової заборони й охорони водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах регіону в 2021 році. План передбачає охорону риби на таких водоймах, як: – Київське та Канівське водосховища впродовж квітня-червня; – річки Рось та Роставиця упродовж квітня-травня; – річки Тетерів, […]

Квітень 13, 2021

На Київщині розпочинається вакцинація CoronaVac/Sinovac Biotec

Найближчими днями в Київській області розпочнеться щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac Biotec, яку область отримала 13 квітня. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін. «Загалом Київський регіон отримав 11600 доз вакцини CoronaVac. Їх вистачить для щеплення 5800 осіб. Вакцина призначена для щеплення маломобільних груп населення, їхніх опікунів, працівників освіти, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного […]

Квітень 13, 2021

11 туристичних магнітів Київщини ввійдуть до національного «Водного маршруту Дніпром»

Одразу 11 туристичних маршрутів Київщини ввійдуть до національного проєкту «Водний маршрут Дніпром». Про це зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 12 квітня. «Розвиток туристичної сфери прямо пов’язаний з залученням інвестицій, вдосконаленням інфраструктури та покращенням транспортної логістики. Саме тому ми багато працюємо над створенням нових туристичних атракцій у нашому регіоні. Безпосередньо зараз наша область активно […]

Квітень 13, 2021

Анонс. Онлайн брифінг заступника голови КОДА

14 квітня заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик проведе онлайн-брифінг присвячений перебігу реалізації програми “Велике будівництво” на території Київщини. Час брифінгу: 14.00 Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook.   Повідомляє пресслужба Київської ОДА