Листопад 11, 2021

На Київщині відкрито 6-й з 6-ти мультифункціональних майданчиків за участю чемпіонів Європи з тхеквон-до

Незважаючи на карантинні обмеження, розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припиняється ні на мить. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів для активного дозвілля стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

Так, 10 листопада начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв в рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської ОДА Василя Володіназавітав до Березані. А відбувалося тут урочисте відкриття останнього, 6-го з 6-ти запланованих мультифункціональних спортивних майданчиків для занять ігровими видами спорту, з гумовим покриттям та розміром 42мх22м в (вулиця Героїв Небесної Сотні, 9, Березанська ОТГ).«Відзначимо, що на Київську область з державного бюджету минулоріч виділено 8 396,5 тисяч гривень для будівництва шести мультифункціональних майданчиків відповідно до постанови Уряду «Про деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту». Облаштовувалися майданчики за рахунок коштів місцевого бюджету», – відзначив пан Тимофєєв та на честь відкриття вручив господарям майданчика сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м’ячами.

Головною родинкою церемонії відкриття «мультика» в Березані став візит новоспечених чемпіонів та призерів з таеквон-до ІТФ серед ветеранів, який нещодавно відбувався у столиці грецького острова Крит, місті Іракліон. Сергій Тимофєєв привітав своїх спортсменів з високими здобутками та подякував за те, що вони, ветерани, не тільки розвивають бойове мистецтво в області, а й власним прикладом успішного виступу прославляють нашу Київщину на найпрестижніших міжнародних подіумах.

Представив гостям головний трофей – Кубок Європи та медалі континентальної першості президент Федерації таеквон-до Київської області, член національної збірної України серед ветеранів Ук Дара Чан. Камбоджієць за походженням, громадянин України, мешканець Березані та ідейний натхненник розвитку таеквондо-то на Київщині і сам виборов дві медалі світової першості, виступаючи в категорії «Золотий дивізіон» (спортсмени до 60 років), ставши триразовим чемпіоном Європи. Склав компанію Чану його вихованець Микола Швиденко,який в Греції став срібним призером по тулю.

Нагадаємо, що в підсумку ветеранська збірна України посіла третє місце. А представники Київщини зробили солідний внесок з 10 медалей, серед яких три золотих, дві срібних та п’ять бронзових нагород.

А завершився візит зустріччю в історичному шаховому клубу міста Березань, який розташований на території спортивного комплексу “Дружба”.

Саме тут відбуваюся головні шахові баталії Київської області і саме сюди завжди раді завітати відомі особистості нашої країни на кшталт Олександра Заварова чи Олександра Мороза.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 року № 571 «Про деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту» на території Київської області реалізується субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

Згідно постанови КМУ на Київську область з державного бюджету виділено 8 396,5 тисяч гривень.

Отримання субвенції на будівництво майданчиків відбувається за умови співфінансування державного і місцевого бюджетів, в обсязі не менше ніж 50% загальної вартості робіт з місцевого бюджету.

Спеціально створена обласна комісія з питань розподілу обсягів субвенції з урахуванням критеріїв, визначених Постановою, розглянула 69 наданих пропозицій від регіонів та сформувала пропозиції з розподілу субвенції, визначивши пріоритетні місця для будівництва мультифункціональних майданчиків.

На виконання Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації №637 від 13 листопада 2019 р. та Постанови Кабміну передано кошти з державного до місцевих бюджетів на будівництво та реконструкцію дев’яти об’єктів. З дев’яти регіонів три не використали кошти субвенції, які були повернуті до державного бюджету.

Адресна програма шести мультифункціональних майданчиків:

1. Бориспіль, вулиця Київський шлях, 97-А

2. Броварський район, село Богданівка

3. Броварський район, село Калинівка, вулиця Шкільна (Калинівська ОТГ)

4. Буча, вулиця Кірова, 13

5. Березань, вулиця Героїв Небесної Сотні, 9 (Березанська ОТГ)

6. Березань, вулиця Академіка Дородніцина, 8 (Березанська ОТГ)

За інформацією Управління фізичної культури і спорту

 

Читайте також

Січень 26, 2022

Облрада на Київщині знову відтягує сесію. Пристоличному регіону загрожує ще місяць залишатися без бюджету, – Василь Володін

Пристоличний регіон досі залишається без обласного бюджету. Депутати Київської облради так і не розглянули на сесії ні бюджет утримання, ні бюджет розвитку. А це загрожує дестабілізації в економічній та соціальній сферах області. На цьому сьогодні, 26 січня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Перший раз проєкт обласного бюджету ми подали на розгляд облради […]

Січень 26, 2022

У рамках «Великого будівництва» на Київщині планують реконструювати Броварський спортивний фаховий коледж

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» планується проведення реконструкції Броварського спортивного фахового коледжу. Завдяки цьому потужність закладу вдасться розширити до більш ніж пів тисячі учнів. Про це сьогодні, 26 січня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Цього року ми будемо продовжувати посилювати спортивну сферу пристоличного регіону. Зокрема в фокусі уваги […]

Січень 26, 2022

Майже 2,5 тисячі жителів сіл Київщини вакцинувались проти коронавірусу за тиждень мобільними бригадами

За минулий тиждень послугами мобільних бригад, які проводять вакцинацію населення, скористались 2 487 жителів сіл Київщини. Про це сьогодні, 26 січня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Ми створюємо всі можливі умови, щоб жителям пристоличного регіону було зручно отримати щеплення проти коронавірусу. Для цього в нас функціонують пункти та центри щеплень. Додатково по […]

Січень 26, 2022

Олексій Чернишов: Фонд енергоефективності збільшить компенсації для учасників програми «Енергодім» у 2022 році

Програма Фонду енергоефективності «Енергодім» покликана заощаджувати до 70% витрат на проведення енергоефективних заходів. Наразі триває робота над збільшенням проєктів та розміру компенсації для учасників Програми. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час відкриття Восьмої Координаційної ради донорів «Фонду енергоефективності», у якій взяли участь заступниця генерального директора Директорату з питань добросусідства та […]