Січень 23, 2020

На Київщині відкрили сучасний навчально-практичний центр технологій та дизайну

Навчально-практичний центр технологій та дизайну відкрили 22 січня на базі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну. Створено центр за рахунок коштів обласного бюджету, виділених для проведення модернізації та оновлення матеріально-технічної бази.

Центр відкрито з метою здійснення підготовки фахівців швейної галузі, перепідготовки незайнятого населення та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання за інноваційними освітніми технологіями на сучасному обладнанні, забезпечення регіонального ринку праці висококваліфікованими, конкурентоспроможними робітничими кадрами. Завдяки центру з’являється можливість курсової підготовки на основі модульних освітніх програм, участі в тренінгових заняттях та майстер класах від відомих кутюр’є.

Тут встановлені універсальні прямострочні та спеціальні (петельна розпошивальна, краєобметувальна, вишивальна) машини, широкоформатний друкувальний пристрій плотер. Є професійні прасувальні столи, новітнє обладнання для волого-теплової обробки швейних виробів.

У ході урочистого відкриття відбулася презентація концепції центру, демонстрація роботи швейного обладнання із застосуванням САПР, дефіле колекцій креативного одягу, представлення робіт дизайн-студії та кабінетів конструювання та моделювання, виставка практичних виробів педагогів, студентів та учнів  коледжу.

У цей день для учнів шкіл міста Білої Церкви відбувся молодіжний фестиваль «Проф FEST OK» – День відкритих дверей. Школярі взяли участь у різноманітних професійних воркшопах.

Серед почесних гостей, які завітали на відкриття центру – народний депутат України Ольга Коваль, заступник Міністра освіти і науки України Петро Коржевський, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова.

Читайте також

Вересень 30, 2020

Голова КОДА відвідав Інститут механізації та електрифікації сільського господарства

З діяльністю та новими винаходами Інституту механізації та електрифікації сільського господарства ознайомилися сьогодні, 30 вересня, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін і його перший заступник Олександр Скляров. Науковий центр працює в смт Глеваха Київської області з 1930 року. Підприємство займається розробкою сучасних механізованих технологій виробництва сільськогосподарської продукції та конкуренто-спроможної техніки. Голова Київщини познайомився з новими розробками […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін відвідав дитбудинок сімейного типу на Сквирщині

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін ознайомився з життям родини Петра та Зінаїди Бондарів з Тарасівки Сквирського району. Пара вже понад 20 років виховує прийомних дітей. Їх дитячий будинок сімейного типу очільник Київщини відвідав сьогодні, 30 вересня. Приїхав, щоб особисто привітати родину з Днем усиновлення, а Зінаїду Бондар – із ювілеєм. «Переступивши поріг вашого […]

Вересень 30, 2020

За кілька місяців на Київщині з’явились пів сотні нових майданчиків, – Василь Володін

Упродовж трьох місяців на Київщині офіційно відкрили 51 спортивний майданчик. Будівництво цих об’єктів спортивної інфраструктури завершили за перші 100 днів роботи Василя Володіна на посаді голови обласної державної адміністрації. Очільник Київщини деталізував, що вже функціонують сім міні-футбольних полів, вісім мультифункціональних майданчиків і 36 work-out майданчиків із тренажерним обладнанням. «Наша область має потужні досягнення в спортивній […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін представив громаді Володарки нову очільницю РДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін представив громаді Володарки новопризначену очільницю районної державної адміністрації. Згідно з розпорядженням Президента України, нею стала Світлана Шелест. На офіційній частині, яка відбулась сьогодні, 30 вересня, були присутні начальник Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області Олег Головаш, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області […]