Січень 23, 2020

На Київщині відкрили сучасний навчально-практичний центр технологій та дизайну

Навчально-практичний центр технологій та дизайну відкрили 22 січня на базі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну. Створено центр за рахунок коштів обласного бюджету, виділених для проведення модернізації та оновлення матеріально-технічної бази.

Центр відкрито з метою здійснення підготовки фахівців швейної галузі, перепідготовки незайнятого населення та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання за інноваційними освітніми технологіями на сучасному обладнанні, забезпечення регіонального ринку праці висококваліфікованими, конкурентоспроможними робітничими кадрами. Завдяки центру з’являється можливість курсової підготовки на основі модульних освітніх програм, участі в тренінгових заняттях та майстер класах від відомих кутюр’є.

Тут встановлені універсальні прямострочні та спеціальні (петельна розпошивальна, краєобметувальна, вишивальна) машини, широкоформатний друкувальний пристрій плотер. Є професійні прасувальні столи, новітнє обладнання для волого-теплової обробки швейних виробів.

У ході урочистого відкриття відбулася презентація концепції центру, демонстрація роботи швейного обладнання із застосуванням САПР, дефіле колекцій креативного одягу, представлення робіт дизайн-студії та кабінетів конструювання та моделювання, виставка практичних виробів педагогів, студентів та учнів  коледжу.

У цей день для учнів шкіл міста Білої Церкви відбувся молодіжний фестиваль «Проф FEST OK» – День відкритих дверей. Школярі взяли участь у різноманітних професійних воркшопах.

Серед почесних гостей, які завітали на відкриття центру – народний депутат України Ольга Коваль, заступник Міністра освіти і науки України Петро Коржевський, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]