Грудень 10, 2020

На Київщині відкрили шелтер для жертв домашнього насильства

На Київщині з’явився ще один притулок для жертв домашнього насильства – шелтер. Умови проживання в закладі перевірили перша леді Олена Зеленська, яка підтримує зусилля держави, місцевих органів влади і міжнародних організацій в боротьбі з насильством, посол Фонду ООН у галузі народонаселення Марія Єфросініна та голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Як зазначив Василь Володін, відкриття таких притулків – це потужна інвестиція в соціальну сферу області.

«Шелтер – це не просто можливість тимчасово вирішити питання з житлом. Там можна звернутись до психологів, фахівців із соціальної роботи та юристів. Закликаю всіх, хто страждає від насильства, знайти сили звернутись за допомогою і почати зміни в своєму житті на краще. Тим часом, ми будемо продовжувати працювати над тим, щоб таких притулків на Київщині стало більше», – прокоментував очільник Київщини.

Адреса шелтера не розголошується спеціально, адже конфіденційність дозволяє гарантувати безпеку постраждалих від кривдників.

Жити в притулку можна до трьох місяців. У разі гострої потреби цей термін може тривати пів року.

Щоб потрапити в притулок, людині слід звернутись:

  • на урядову гарячу лінію з протидії домашньому насильству за номером 1547;
  • на національну гарячу лінію із попередження домашнього насильства за номером 116 123;
  • до поліції за номером 102.

Довідково: шелтери – це притулки для жертв домашнього насильства. Там постраждалим надають комплексну допомогу. Зокрема йдеться про психологічну реабілітацію, медичну допомогу та юридичні консультації.

Читайте також

Жовтень 27, 2021

Голова КОДА на державному рівні презентував досвід Київщини у впровадженні безбар‘єрності

27 жовтня голова Київської облдержадміністрації Василь Володін взяв участь у онлайн засіданні Ради безбар’єрності, яке пройшло під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.   Участь у заході взяли представники Уряду України та Офісу Президента, а також голови облдержадміністрацій та громадських організацій.   Радниця-уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна повідомила присутніх […]

Жовтень 27, 2021

33 центри і 205 пунктів щеплень: повний перелік адрес, де на Київщині можна вакцинуватись

Із 00 год. 00 хв. 30 жовтня Київщина ввійде до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Це означає, що з суботи в регіоні почнуть діяти посилені обмежувальні заходи. Проте вони не будуть стосуватись тих, хто пройшов повний курс вакцинації і має зелений «COVID»-сертифікат або негативний результат ПЛР-тесту. На цьому сьогодні, 27 жовтня, акцентував очільник Київської обласної державної […]

Жовтень 27, 2021

У рамках «Великого будівництва» в капремонт дороги на Білоцерківщині спрямують 132 млн грн

У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги Острів-Колесникове. Роботи проходять за кошт субвенції з державного бюджету. Їх загальна вартість складе понад 132 млн грн. Про це сьогодні, 27 жовтня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «У Білоцерківському районі цьогоріч реалізуємо одразу 12 проєктів дорожнього господарства. Автошлях Острів-Колесникове – один із них. У липні […]

Жовтень 27, 2021

“Велике будівництво”: ремонт дороги Крюківщина-Гатне-Велика кільцева

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” тривають роботи на дорозі Крюківщина-Гатне-Велика кільцева.