Грудень 12, 2017

На Київщині відбувся обласний молодіжний форум «Молодь для молоді»

8-9 грудня 2017 року позаміський оздоровчий заклад «Лідер» гостинно приймав учасників обласного молодіжного форуму Київщини під гаслом «Молодь для молоді».

Захід відвідали представники молодіжних громадських організацій, лідери молодіжного руху, активісти студентського самоврядування та представники структурних підрозділів, що реалізують державну молодіжну політику на місцях з усіх куточків Київської області.

Урочисту частину відкрила начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації Марина Попатенко, котра підвела підсумки роботи управління за рік, результати співпраці із інститутами громадянського суспільства, презентувала постійних партнерів управління, а також вказала вектор діяльності та розвитку молодіжної роботи на наступний рік.

Варто зазначити, що план Форуму було побудовано на основі роботи учасників у секціях:

  • Розвиток співпраці з інститутами громадянського суспільства;
  • Розвиток студентського самоврядування;
  • Молодіжна політика в умовах децентралізації;
  • Молодіжна робота;
  • Формування здорового способу життя

задля напрацювань перспективних напрямків діяльності на наступний рік в рамках реалізації молодіжної політики та Програми розвитку молоді Київщини на 2016-2020 роки.

Плідна робота дала свої результати і поштовх щодо складання плану роботи управління в розрізі «Молодь для Молоді».

Під час роботи в групах учасники із модераторами дійшли висновку, що потрібно здійснювати молодіжну політику за принципами: «за принципами: участі молодих людей в процесі ухвалення рішень і діяльності на місцевому і регіональному рівні, відкритості та прозорості, делегування повноважень інститутам громадянського суспільства, створення умов для партнерства та співпраці «молодь – влада – інститути громадянського суспільства – бізнес сектор», доступності – спрощення системи співпраці молоді між собою, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також акцентувати увагу на наступних напрямах, котрі в подальшому представлені резолюцією.

Участь у Форумі також взяв заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, котрий поспілкувався з молоддю і виступив з питання становища і перспектив молодіжної політики в умовах децентралізації, особливостей роботи з молоддю та перспективних напрямків співпраці, а також міжнародних молодіжних обмінів.

По завершенню Форуму для всіх учасників було представлено Ярмарку можливостей для молоді із презентацією діяльності організацій партнерів, U-Репорт Україна, Альянс громадського здоров’я, Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», Березанська міська благодійна організація «Фонд громади м. Березань», Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Джем толока», Асоціація молодіжних центрів України, Благодійний Фонд «Кожній дитині», Національна програма «Молодіжний працівник», Українська студентська асоціація) з метою залучення їх до співпраці в містах, районах, селищах та ОТГ Київщини.

Молодіжна політика Київщини формується з молоддю, для молоді та заради молоді!

Резолюція Київський обласний молодіжний форум «Молодь для молоді»

DSC_0008

DSC_0259

DSC_0363

DSC_0383

DSC_0401

DSC_0415

DSC_0315

DSC_0192

Читайте також

Січень 18, 2018

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2017»

Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу. На сьогодні це єдиний діючий проект з відзначення кращих благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив в українському благодійному просторі. Протягом років […]

Січень 18, 2018

Київська область: розміщено 5 пунктів обігріву для водіїв великовантажного транспорту

18 січня, станом на 10 годину, на території Київської області розміщено 5 пунктів обігріву: Яготинський район: 126 км траса Харків-Київ; Ставищанський район: 143 км траса траса Одеса-Київ; Макарівський район: 62 км траса Житомир-Київ; Переяслав-Хмельницький район: село Чірське траса Полтава-Київ; Біла Церква: КП нац. поліції.   ГУ ДСНС України у Київській області

Січень 18, 2018

За направленням Київської обласної служби зайнятості у 2017 році працевлаштовано понад 20 тисяч осіб

Протягом 2017 року послугами обласної служби зайнятості скористались 41,9 тис. безробітних осіб. Серед них 54,3% (7,3 тис. осіб) становили жінки; 36,6% (5,0 тис. осіб) – молодь віком до 35 років; 42,6% (5,8 тис. осіб) – особи, які проживають у сільській місцевості; 34,9% (4,7 тис. осіб) – особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Всього […]

Січень 18, 2018

Уряд зняв обмеження на отримання землі учасникам АТО

Кабінет Міністрів на засіданні 17 січня переглянув та конкретизував стратегію держави в частині виділення земельних ділянок учасникам АТО, забезпечивши максимально широкий доступ до отримання цієї пільги. Постановою «Про внесення змін до Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» закріплюється першочерговість забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної […]