Грудень 12, 2017

На Київщині відбувся обласний молодіжний форум «Молодь для молоді»

8-9 грудня 2017 року позаміський оздоровчий заклад «Лідер» гостинно приймав учасників обласного молодіжного форуму Київщини під гаслом «Молодь для молоді».

Захід відвідали представники молодіжних громадських організацій, лідери молодіжного руху, активісти студентського самоврядування та представники структурних підрозділів, що реалізують державну молодіжну політику на місцях з усіх куточків Київської області.

Урочисту частину відкрила начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації Марина Попатенко, котра підвела підсумки роботи управління за рік, результати співпраці із інститутами громадянського суспільства, презентувала постійних партнерів управління, а також вказала вектор діяльності та розвитку молодіжної роботи на наступний рік.

Варто зазначити, що план Форуму було побудовано на основі роботи учасників у секціях:

  • Розвиток співпраці з інститутами громадянського суспільства;
  • Розвиток студентського самоврядування;
  • Молодіжна політика в умовах децентралізації;
  • Молодіжна робота;
  • Формування здорового способу життя

задля напрацювань перспективних напрямків діяльності на наступний рік в рамках реалізації молодіжної політики та Програми розвитку молоді Київщини на 2016-2020 роки.

Плідна робота дала свої результати і поштовх щодо складання плану роботи управління в розрізі «Молодь для Молоді».

Під час роботи в групах учасники із модераторами дійшли висновку, що потрібно здійснювати молодіжну політику за принципами: «за принципами: участі молодих людей в процесі ухвалення рішень і діяльності на місцевому і регіональному рівні, відкритості та прозорості, делегування повноважень інститутам громадянського суспільства, створення умов для партнерства та співпраці «молодь – влада – інститути громадянського суспільства – бізнес сектор», доступності – спрощення системи співпраці молоді між собою, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також акцентувати увагу на наступних напрямах, котрі в подальшому представлені резолюцією.

Участь у Форумі також взяв заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, котрий поспілкувався з молоддю і виступив з питання становища і перспектив молодіжної політики в умовах децентралізації, особливостей роботи з молоддю та перспективних напрямків співпраці, а також міжнародних молодіжних обмінів.

По завершенню Форуму для всіх учасників було представлено Ярмарку можливостей для молоді із презентацією діяльності організацій партнерів, U-Репорт Україна, Альянс громадського здоров’я, Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», Березанська міська благодійна організація «Фонд громади м. Березань», Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Джем толока», Асоціація молодіжних центрів України, Благодійний Фонд «Кожній дитині», Національна програма «Молодіжний працівник», Українська студентська асоціація) з метою залучення їх до співпраці в містах, районах, селищах та ОТГ Київщини.

Молодіжна політика Київщини формується з молоддю, для молоді та заради молоді!

Резолюція Київський обласний молодіжний форум «Молодь для молоді»

DSC_0008

DSC_0259

DSC_0363

DSC_0383

DSC_0401

DSC_0415

DSC_0315

DSC_0192

Читайте також

Березень 16, 2018

Київщина готова до погіршення погодних умов та ліквідації наслідків негоди

16 березня перший заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Анісімов взяв участь в селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка щодо критичного погіршення погодних умов в Україні з 17 березня. Геннадій Зубко доручив обласним державним адміністраціям, а також “Укравтодору”, Національній поліції та Державній службі України з надзвичайних ситуацій вжити необхідних заходів […]

Березень 16, 2018

Найближчими днями на Київщині прогнозується суттєве погіршення погодних умов

За прогнозами синоптиків очікуються сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, пориви вітру, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. 
Київська облдержадміністрація закликає водіїв та перевізників при можливості утриматись від поїздок в період з 17-19 березня, адже великогабаритні автомобілі часто стають причиною обмеження руху, під час заносу блокуючи проїжджу частину, або ж зупинки таких вантажівок на узбіччях, […]

Березень 16, 2018

В’ячеслав Кучер провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 16 березня, заступник голови Київської обласної державної адміністраціЇ В’ячеслав Кучер провів особистий прийом громадян. Під час прийому було розглянуто звернення від мешканців Києво-Святошинського та Макарівського районів. На прийом до заступника голови Київської ОДА звернулися мешканці міста Боярка з питань щодо покращення роботи Києво-Святошинської центральної районної лікарні. В обговоренні порушених громадянами питань взяли участь директор […]

Березень 16, 2018

Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні

За даними Укргідрометцентру, внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови: 17 березня у  Київській області сильний сніг, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2 (жовтий), місцями в центральних та прикарпатських областях 3 (червоний)), також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального […]