Грудень 12, 2017

На Київщині відбувся обласний молодіжний форум «Молодь для молоді»

8-9 грудня 2017 року позаміський оздоровчий заклад «Лідер» гостинно приймав учасників обласного молодіжного форуму Київщини під гаслом «Молодь для молоді».

Захід відвідали представники молодіжних громадських організацій, лідери молодіжного руху, активісти студентського самоврядування та представники структурних підрозділів, що реалізують державну молодіжну політику на місцях з усіх куточків Київської області.

Урочисту частину відкрила начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації Марина Попатенко, котра підвела підсумки роботи управління за рік, результати співпраці із інститутами громадянського суспільства, презентувала постійних партнерів управління, а також вказала вектор діяльності та розвитку молодіжної роботи на наступний рік.

Варто зазначити, що план Форуму було побудовано на основі роботи учасників у секціях:

  • Розвиток співпраці з інститутами громадянського суспільства;
  • Розвиток студентського самоврядування;
  • Молодіжна політика в умовах децентралізації;
  • Молодіжна робота;
  • Формування здорового способу життя

задля напрацювань перспективних напрямків діяльності на наступний рік в рамках реалізації молодіжної політики та Програми розвитку молоді Київщини на 2016-2020 роки.

Плідна робота дала свої результати і поштовх щодо складання плану роботи управління в розрізі «Молодь для Молоді».

Під час роботи в групах учасники із модераторами дійшли висновку, що потрібно здійснювати молодіжну політику за принципами: «за принципами: участі молодих людей в процесі ухвалення рішень і діяльності на місцевому і регіональному рівні, відкритості та прозорості, делегування повноважень інститутам громадянського суспільства, створення умов для партнерства та співпраці «молодь – влада – інститути громадянського суспільства – бізнес сектор», доступності – спрощення системи співпраці молоді між собою, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також акцентувати увагу на наступних напрямах, котрі в подальшому представлені резолюцією.

Участь у Форумі також взяв заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, котрий поспілкувався з молоддю і виступив з питання становища і перспектив молодіжної політики в умовах децентралізації, особливостей роботи з молоддю та перспективних напрямків співпраці, а також міжнародних молодіжних обмінів.

По завершенню Форуму для всіх учасників було представлено Ярмарку можливостей для молоді із презентацією діяльності організацій партнерів, U-Репорт Україна, Альянс громадського здоров’я, Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», Березанська міська благодійна організація «Фонд громади м. Березань», Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Джем толока», Асоціація молодіжних центрів України, Благодійний Фонд «Кожній дитині», Національна програма «Молодіжний працівник», Українська студентська асоціація) з метою залучення їх до співпраці в містах, районах, селищах та ОТГ Київщини.

Молодіжна політика Київщини формується з молоддю, для молоді та заради молоді!

Резолюція Київський обласний молодіжний форум «Молодь для молоді»

DSC_0008

DSC_0259

DSC_0363

DSC_0383

DSC_0401

DSC_0415

DSC_0315

DSC_0192

Читайте також

Грудень 10, 2018

Передача штучного покриття для футбольних полів до Борисполя

В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які буде безоплатно передано до населених пунктів Київської області. В Київської обласній державній адміністрації спеціально створена […]

Грудень 10, 2018

«Київщина спортивна»: відкриття футбольного поля у Великій Димерці

Свято спорту відзначали цієї суботи у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на Броварщині Київської області. І привід для свята був чудовий – офіційне відкриття нового об’єкту спортивної інфраструктури, який об’єднує в собі міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, який розмістили на іншій стороні села. Побудований об’єкт за обласною програмою «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного […]

Грудень 7, 2018

Вітання Олександра Терещука з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Усі ви є тією частиною влади, на яку покладена особлива відповідальність, яка вимагає щоденної кропіткої роботи. Адже місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, […]

Грудень 7, 2018

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Володарському районі

6 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття комунального закладу «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. ІРЦ відкрито на базі комунального закладу «Володарський районний центр дітей та юнацтва». На відкриття інклюзивно-ресурсного центру завітали в.о. голови Володарської райдержадміністрації Андрій Пентелейчук, голова Володарської […]