Грудень 12, 2017

На Київщині відбувся обласний молодіжний форум «Молодь для молоді»

8-9 грудня 2017 року позаміський оздоровчий заклад «Лідер» гостинно приймав учасників обласного молодіжного форуму Київщини під гаслом «Молодь для молоді».

Захід відвідали представники молодіжних громадських організацій, лідери молодіжного руху, активісти студентського самоврядування та представники структурних підрозділів, що реалізують державну молодіжну політику на місцях з усіх куточків Київської області.

Урочисту частину відкрила начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації Марина Попатенко, котра підвела підсумки роботи управління за рік, результати співпраці із інститутами громадянського суспільства, презентувала постійних партнерів управління, а також вказала вектор діяльності та розвитку молодіжної роботи на наступний рік.

Варто зазначити, що план Форуму було побудовано на основі роботи учасників у секціях:

  • Розвиток співпраці з інститутами громадянського суспільства;
  • Розвиток студентського самоврядування;
  • Молодіжна політика в умовах децентралізації;
  • Молодіжна робота;
  • Формування здорового способу життя

задля напрацювань перспективних напрямків діяльності на наступний рік в рамках реалізації молодіжної політики та Програми розвитку молоді Київщини на 2016-2020 роки.

Плідна робота дала свої результати і поштовх щодо складання плану роботи управління в розрізі «Молодь для Молоді».

Під час роботи в групах учасники із модераторами дійшли висновку, що потрібно здійснювати молодіжну політику за принципами: «за принципами: участі молодих людей в процесі ухвалення рішень і діяльності на місцевому і регіональному рівні, відкритості та прозорості, делегування повноважень інститутам громадянського суспільства, створення умов для партнерства та співпраці «молодь – влада – інститути громадянського суспільства – бізнес сектор», доступності – спрощення системи співпраці молоді між собою, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також акцентувати увагу на наступних напрямах, котрі в подальшому представлені резолюцією.

Участь у Форумі також взяв заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, котрий поспілкувався з молоддю і виступив з питання становища і перспектив молодіжної політики в умовах децентралізації, особливостей роботи з молоддю та перспективних напрямків співпраці, а також міжнародних молодіжних обмінів.

По завершенню Форуму для всіх учасників було представлено Ярмарку можливостей для молоді із презентацією діяльності організацій партнерів, U-Репорт Україна, Альянс громадського здоров’я, Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», Березанська міська благодійна організація «Фонд громади м. Березань», Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Джем толока», Асоціація молодіжних центрів України, Благодійний Фонд «Кожній дитині», Національна програма «Молодіжний працівник», Українська студентська асоціація) з метою залучення їх до співпраці в містах, районах, селищах та ОТГ Київщини.

Молодіжна політика Київщини формується з молоддю, для молоді та заради молоді!

Резолюція Київський обласний молодіжний форум «Молодь для молоді»

DSC_0008

DSC_0259

DSC_0363

DSC_0383

DSC_0401

DSC_0415

DSC_0315

DSC_0192

Читайте також

Вересень 21, 2018

Соціальна підтримка осіб з інвалідністю

19.09.2018 в приміщенні Київської облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації В’ячеслава Кучера, за участі начальників та заступників начальників районних та міських управлінь соціального захисту населення, директорів територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та завідуючих відділеннями соціальної допомоги вдома зазначених територіальних центрів відбувся семінар-нарада з питань виконання Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській […]

Вересень 21, 2018

Буча – у фазі впровадження Програми «U-LEAD з Євроою»

Бучанська міська рада взяла учать у другому раунді відбору учасників Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). За результатами оцінки Комісії з відбору Програми «U-LEAD з Європою», до складу якої входять експерти Програми, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі […]

Вересень 21, 2018

Стартував ІІІ художній пленер «Намальований Ірпінь»

20 вересня до Ірпеня з’їхалися митці з різних куточків нашої держави: зі сходу і заходу, з півдня і півночі. До них приєднуються колеги з-за кордону – з міст-побратимів Ірпеня. Стартує третій художній пленер «Намальований Ірпінь» – час творчості, переосмислення та єднання. «Нині ми переживаємо важливий історичний період. Україна робить справжній цивілізаційний стрибок: об’єднуються церкви, об’єднуються […]

Вересень 21, 2018

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Дорогі співвітчизники! Шановні народні депутати! Високоповажні представники дипломатичного корпусу! Ваші блаженства, преподобні отці! Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей […]