Грудень 12, 2017

На Київщині відбувся обласний молодіжний форум «Молодь для молоді»

8-9 грудня 2017 року позаміський оздоровчий заклад «Лідер» гостинно приймав учасників обласного молодіжного форуму Київщини під гаслом «Молодь для молоді».

Захід відвідали представники молодіжних громадських організацій, лідери молодіжного руху, активісти студентського самоврядування та представники структурних підрозділів, що реалізують державну молодіжну політику на місцях з усіх куточків Київської області.

Урочисту частину відкрила начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації Марина Попатенко, котра підвела підсумки роботи управління за рік, результати співпраці із інститутами громадянського суспільства, презентувала постійних партнерів управління, а також вказала вектор діяльності та розвитку молодіжної роботи на наступний рік.

Варто зазначити, що план Форуму було побудовано на основі роботи учасників у секціях:

  • Розвиток співпраці з інститутами громадянського суспільства;
  • Розвиток студентського самоврядування;
  • Молодіжна політика в умовах децентралізації;
  • Молодіжна робота;
  • Формування здорового способу життя

задля напрацювань перспективних напрямків діяльності на наступний рік в рамках реалізації молодіжної політики та Програми розвитку молоді Київщини на 2016-2020 роки.

Плідна робота дала свої результати і поштовх щодо складання плану роботи управління в розрізі «Молодь для Молоді».

Під час роботи в групах учасники із модераторами дійшли висновку, що потрібно здійснювати молодіжну політику за принципами: «за принципами: участі молодих людей в процесі ухвалення рішень і діяльності на місцевому і регіональному рівні, відкритості та прозорості, делегування повноважень інститутам громадянського суспільства, створення умов для партнерства та співпраці «молодь – влада – інститути громадянського суспільства – бізнес сектор», доступності – спрощення системи співпраці молоді між собою, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також акцентувати увагу на наступних напрямах, котрі в подальшому представлені резолюцією.

Участь у Форумі також взяв заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, котрий поспілкувався з молоддю і виступив з питання становища і перспектив молодіжної політики в умовах децентралізації, особливостей роботи з молоддю та перспективних напрямків співпраці, а також міжнародних молодіжних обмінів.

По завершенню Форуму для всіх учасників було представлено Ярмарку можливостей для молоді із презентацією діяльності організацій партнерів, U-Репорт Україна, Альянс громадського здоров’я, Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», Березанська міська благодійна організація «Фонд громади м. Березань», Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Джем толока», Асоціація молодіжних центрів України, Благодійний Фонд «Кожній дитині», Національна програма «Молодіжний працівник», Українська студентська асоціація) з метою залучення їх до співпраці в містах, районах, селищах та ОТГ Київщини.

Молодіжна політика Київщини формується з молоддю, для молоді та заради молоді!

Резолюція Київський обласний молодіжний форум «Молодь для молоді»

DSC_0008

DSC_0259

DSC_0363

DSC_0383

DSC_0401

DSC_0415

DSC_0315

DSC_0192

Читайте також

Червень 19, 2018

МОЗ презентувало модуль безкоштовного мобільного додатка Ліки Контроль

Сьогодні, 19 червня, Міністерство охорони здоров’я презентувало новий модуль безкоштовного мобільного додатка  Ліки Контроль, що дозволить пацієнтам перевірити наявність призначених лікарем препаратів у Національному переліку основних лікарських засобів. Національний перелік – це короткий перелік основних безпечних препаратів з доведеною ефективністю, якими лікують найпоширеніші захворювання в Україні. Ліки, що входять у Нацперелік, гарантовані державою, тобто їх отримують пацієнти безоплатно […]

Червень 19, 2018

Заступник голови КОДА Юрій Денисенко: «Поступово ліквідовуємо найбільш аварійні ділянки автомобільних доріг місцевого значення»

Про хід ремонтних робіт на дорогах Київської області на офіційній ФБ сторінці повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Юрій Денисенко. Посадовець, починаючи з травня і до сьогоднішнього дня, чи не щоденно звітував про проведення ремонтних робіт проїзної частини на вулично-дорожній мережі Київської області, особливо на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. «Стан автомобільних доріг загального користування […]

Червень 19, 2018

Гра «Джура» стартувала на Київщині

Розпочато ІІ (обласний ) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на Київщині. Учасниками заходу, який відбувається на території Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня  школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів  – Центр реабілітації», стали 37 роїв з районів, міст та Узинської об’єднаної територіальної громади. Учасники заходу візьмуть участь в 12 конкурсах та змаганнях в рамках […]

Червень 19, 2018

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах

Рятувальники зазначають, що причинами масштабних пожеж у природних екосистемах найчастіше є наслідки людської легковажності. Саме громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду, викидаючи недопалки на узбіччя доріг, залишаючи сміття у лісах або спалюючи його на присадибних ділянках. Такі вчинки є вкрай небезпечними, адже під дією відкритого сонячного проміння навіть […]