Травень 28, 2019

На Київщині відбувся IV Всеукраїнський фестиваль «Під Покровом Тризуба»

У м. Боярка на території парку «Перемога» пройшов IV Всеукраїнський фестиваль «Під Покровом Тризуба», організаторами якого були Міністерство молоді та спорту України, Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, ГО «Валькірія», Боярська міська рада.

«Під Покровом Тризуба – 2019» спрямований на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України. Фестиваль вперше відбувся в м. Боярка у 2016 році. Організатори підтримали ідею відродження героїки періоду Української Революції 1917-1921 рр., що розпочали активісти з побудови меморіалу воїнам Армії УНР.

В рамках фестивалю відбулася презентація «Книги Добра» масштабного міжнародного соціального проекту «Книга добра», Благодійного Фонду «Чисті Серцем». «Книга» мандрує світом та об’єднала тисячі дітей та дорослих з єдиною метою – відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це «Книга» про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить в собі щире добро.

Презентували «Книгу» учасникам та гостям фестивалю Міністр закордонних справ Павло Клімкін, почесний консул Угорщини в Україні Василь Вишиванюк, голова Фонду «Чисті серцем» Ірина Рабарська, заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович, депутат Київської обласної ради Олег Іваненко.

Присутні гості Фестивалю стали свідками презентацій добрих справ дітей Київщини – команд-роїв військово-патріотичної гри «Джура» з Васильківського, Вишгородського, Фастівського районів та м. Боярка, котрі, по закінченню своїх виступів, власноруч гуртом створили «Карту Добра Київщини».

По завершенню заходу почесні гості на пам’ять вручили кожному учаснику команд «Книгу Добра» і натомість отримали в подарунок власні вироби дітей.

Закінчився дводенний фестиваль під запальні ритми гурту «ТНМК».

 

Читайте також

Квітень 3, 2020

Благодійники передали Київщині тести для виявлення коронавірусу та засоби захисту

Під час епідемії коронавірусу, що захопила майже увесь світ, до людей приходить розуміння того, що лише злагодженими діями, об‘єднавши зусилля в спільний боротьбі, можливо подолати хворобу. Київщина не є винятком. Представники влади і бізнесу об’єднуються заради забезпечення обладнанням та засобами захисту лікарів, які сьогодні опинилися на передовій війни з вірусом, та хворих. Тимчасово виконуючий обов‘язки […]

Квітень 3, 2020

АНОНС: 4 квітня відбудеться онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка

4 квітня відбудеться онлайн-брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Учасник брифінгу: Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Початок заходу: 10:00. Увага! Брифінг відбудеться в онлайн-режимі з перекладом жестовою мовою. Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ та https://www.facebook.com/moz.ukr/. Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити запитання можна в онлайн формі до 9:30. Трансляція за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=H-m6zhbjqMA Департамент комунікацій […]

Квітень 3, 2020

УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!

З метою контролю за дотриманням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, робочі групи у складі спеціалістів районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, спільно з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Національної поліції, здійснюють комісійні моніторингові перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією продуктів харчування, лікарських засобів, предметів медичного […]

Квітень 3, 2020

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області ЗАСТЕРІГАЄ!

У зв’язку з впровадженням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19 та убезпечення від захворювання нею людей, було призупинено роботу агропродовольчих ринків. Це ініціювало появу великої кількості оголошень на різних веб-ресурсах, в месенджерах та інших онлайн-платформах щодо пропозицій реалізації м’яса, молока, яєць, меду, м’ясних, молочних, рибних та інших харчових продуктів. В багатьох випадках […]