Травень 22, 2020

На Київщині офіційно відкрили перші спортивні об’єкти 2020 року

Введення карантинних обмежень через загрозу захворювання коронавірусною інфекцією зруйнувало спортивні календарі та внесло свої корективи до розвитку спорту, зокрема на теренах Київщини. Але розбудова спортивної інфраструктури в області в рамках програми «Київщина спортивна» у цьому році активно триває.

Так, перші спортоб’єкти на Київщині офіційно відкрито. Сьогодні, 22 травня, заступник голови Київської облдержадміністрації Євген Калінін разом з Сергієм Тимофєєвим, начальником Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації та місцевою владою й представниками громадськості відвідали урочистості з нагоди відкриття нових спортивних майданчиків.Урочистості відбулися з дотриманням всіх санітарних вимог.

Майданчики для Workout зі штучним газоном та тренажерним обладнанням облаштовано в Гоголеві на Броварщині на території Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Київській, 167 та в селі Студеники на Переяславщині (Студениківська ОТГ) в Студениківському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів по вул. Шкільній, 27.

Будуються спортивні об’єкти в рамках програми «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються майданчики за рахунок місцевого.

Після офіційної частини присутні також оглянулимультифункціональні майданчики для занять ігровими видами спорту, які зводяться поруч з воркаут-майданчиками. Вони матимуть гумове покриттям та розмір 32х18 м.

Довідково

Будуються спортивні об’єкти на теренах Київської області на виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансується закупівля спортивного обладнання та комплектуючих для будівництва майданчиків коштом обласного бюджету, а облаштовуються спортоб’єкти за рахунок місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту, 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами, 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

Спортивній інфраструктурі – бути!

#Київщинаспортивна

Читайте також

Травень 30, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 30 ТРАВНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1556 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 123 дитини та 287 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 21. Лабораторно підтверджені випадки: – в Обухівському р-ні – 237 (м. Обухів -​ 112, смт Козин – 25, […]

Травень 30, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 травня в Україні 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 958 випадків; Волинська область — 887 випадків; Дніпропетровська область — 933 […]

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]