Лютий 6, 2020

На Київщині очікують поліпшення роботи приміської залізниці

Сьогодні, 6 лютого, голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов і директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Григорій Бевз підписали протокол стосовно покращення умов міжміського залізничного сполучення. Протокол підписали під час поїздки залізницею з Києва в Бориспіль.

Підписаний документ передбачає чіткий перелік кроків та зобов’язань, які в 2020 році допоможуть покращити умови перевезення на приміській залізниці.

В рамках підписаного документу кожна зі сторін вживатиме заходи для плідної співпраці та поліпшення роботи приміської залізниці.

Укрзалізниця зобов’язується зробити капітальний ремонт 5 складів електропоїздів на суму 272,6 млн грн, поточний ремонт вагонів на суму 160,94 млн грн, здійснити капітальний ремонт пішохідних мостів по станціям Вишневе та Васильків вартістю 8 млн грн, усунути недоліки технічного стану пасажирських платформ і зупинок, провести освітлення по станціям та зупиночним платформам по багатьом пунктам в області.

Київська обласна державна адміністрація планує врегулювати питання відшкодування вартості пільгового проїзду. Також передбачається перегляд вартості проїзду. Але слід зазначити, що це рішення безпосередньо пов’язане з істотним покращенням якості послуг. Це чітко зазначено у підписаному документі.

Протокол спрямований на встановлення взаємовигідних партнерських відносин, а також розвиток довготривалого та ефективного співробітництва. Реалізувати його пункти передбачається вже в 2020 році.

Читайте також

Липень 10, 2020

Василь Володін відвідав з робочим візитом три райони Київщини

10 липня голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Поліський, Іванківський та Бородянський райони області. Основна мета поїздки – комунікація с громадами, виявлення проблемних питань та шляхів їх вирішення. Разом з ним з мешканцями районів спілкувалися начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, очільник Головного управління СБУ у […]

Липень 10, 2020

Начальника ЦНАПу Іванківського району затримано на хабарі

Сьогодні, 10 липня, під час візиту голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна до Іванківського району співробітники ГВ БКОЗ Головного управління Служби Безпеки України у м. Києві та Київській області спільно з Київською місцевою прокуратурою №9 та СВ Солом’янського УП ГУ НП у м. Києві затримали начальника ЦНАПу Іванківської РДА Київської області під час отримання хабаря. Посадова […]

Липень 10, 2020

На Київщині відпрацювали подолання лісових пожеж

Сьогодні, 10 липня, голова Київської облдержадміністрації та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василь Володін взяв участь у спеціальній координаційній нараді на тему «Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами, на базі Київського обласного управління лісового та мисливського господарства». Захід відбувся в Бородянському районі Київщини. Були присутні представники КОДА, ДСНС Київської області, обласного та […]

Липень 10, 2020

Інформація про поширення COVID-19 в Київській області станом на 10 липня

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 10 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 2940 випадків захворювання на коронавірус. Тому числі у 245 дітей та у 517 медичних працівників. За добу підтверджено 45 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 4-х дітей віком від 11 до 17 років (м. Бровари – […]