Лютий 6, 2020

На Київщині очікують поліпшення роботи приміської залізниці

Сьогодні, 6 лютого, голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов і директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Григорій Бевз підписали протокол стосовно покращення умов міжміського залізничного сполучення. Протокол підписали під час поїздки залізницею з Києва в Бориспіль.

Підписаний документ передбачає чіткий перелік кроків та зобов’язань, які в 2020 році допоможуть покращити умови перевезення на приміській залізниці.

В рамках підписаного документу кожна зі сторін вживатиме заходи для плідної співпраці та поліпшення роботи приміської залізниці.

Укрзалізниця зобов’язується зробити капітальний ремонт 5 складів електропоїздів на суму 272,6 млн грн, поточний ремонт вагонів на суму 160,94 млн грн, здійснити капітальний ремонт пішохідних мостів по станціям Вишневе та Васильків вартістю 8 млн грн, усунути недоліки технічного стану пасажирських платформ і зупинок, провести освітлення по станціям та зупиночним платформам по багатьом пунктам в області.

Київська обласна державна адміністрація планує врегулювати питання відшкодування вартості пільгового проїзду. Також передбачається перегляд вартості проїзду. Але слід зазначити, що це рішення безпосередньо пов’язане з істотним покращенням якості послуг. Це чітко зазначено у підписаному документі.

Протокол спрямований на встановлення взаємовигідних партнерських відносин, а також розвиток довготривалого та ефективного співробітництва. Реалізувати його пункти передбачається вже в 2020 році.

Читайте також

Квітень 3, 2020

Благодійники передали Київщині тести для виявлення коронавірусу та засоби захисту

Під час епідемії коронавірусу, що захопила майже увесь світ, до людей приходить розуміння того, що лише злагодженими діями, об‘єднавши зусилля в спільний боротьбі, можливо подолати хворобу. Київщина не є винятком. Представники влади і бізнесу об’єднуються заради забезпечення обладнанням та засобами захисту лікарів, які сьогодні опинилися на передовій війни з вірусом, та хворих. Тимчасово виконуючий обов‘язки […]

Квітень 3, 2020

АНОНС: 4 квітня відбудеться онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка

4 квітня відбудеться онлайн-брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Учасник брифінгу: Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Початок заходу: 10:00. Увага! Брифінг відбудеться в онлайн-режимі з перекладом жестовою мовою. Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ та https://www.facebook.com/moz.ukr/. Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити запитання можна в онлайн формі до 9:30. Трансляція за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=H-m6zhbjqMA Департамент комунікацій […]

Квітень 3, 2020

УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!

З метою контролю за дотриманням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, робочі групи у складі спеціалістів районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, спільно з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Національної поліції, здійснюють комісійні моніторингові перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією продуктів харчування, лікарських засобів, предметів медичного […]

Квітень 3, 2020

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області ЗАСТЕРІГАЄ!

У зв’язку з впровадженням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19 та убезпечення від захворювання нею людей, було призупинено роботу агропродовольчих ринків. Це ініціювало появу великої кількості оголошень на різних веб-ресурсах, в месенджерах та інших онлайн-платформах щодо пропозицій реалізації м’яса, молока, яєць, меду, м’ясних, молочних, рибних та інших харчових продуктів. В багатьох випадках […]