Листопад 16, 2018

На GIS-day обговорили питання розвитку річкового потенціалу Київщини

14 листопада, до Всесвітнього Дня геоінформаційних систем у залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА було проведено захід на якому обговорювалися питання розвитку річкового потенціалу Київщини.
GIS day (День ГІС) — щорічна міжнародна освітньо-інформаційною подія розробників і користувачів ГІС, метою якої є популяризація використання знань і навичок у царині геоінформатики в освітніх, урядових, бізнесових та інших громадських установах.

На заході було презентовано ідеї та проекти та обговорено питання їх реалізації. Під увагу потрапили такі річки як: Альта, Трубіж, Дніпро, Попівка, Броварка, Остер, а також їхні історичні місця та культурні пам’ятки тощо.
Організаторами та партнерами заходу виступили: Переяслав-Хмельницька РДА, Переяслав-Хмельницька міська рада; ГІ “Корінь нації”, ГО “Старий Дніпро”, ГІС-Асоціація України, Трубіжське управління водного господарства у Переяславі-Хмельницькому; НІЕЗ “Переяслав”, ТРК “Альта”, “Діловий Переяслав”, “Вісник Переяславщини”.

Нагадаємо, що в минулому році основною темою було обговорення концепту «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА ВЕНЕЦІЯ». Місцем проведенням обрано залу Будинку культури с. Циблі, Переяслав-Хмельницького району, Київської області. Основною метою заходу був культурний та економічний розвиток Переяславщини, Київщини та України зокрема, за допомогою реалізації ГІС проектів. Велику увагу приділено створенню оглядового туристично-просвітницького майданчику з видом на «Шевченківські затоплені місця». Над цим питанням постійно йде робота, досліджується та наповнюється інформаційна база, розпочато пошук джерел фінансування проекту. Такий майданчик чудово доповнюватиме інформаційне забезпечення на річкових маршрутах.

Після доповідей та обговорень нагальних питань заходу з розвитку рікого туризму Київщини, його учасники дійшли згоди детальніше обговорити все на спеціальних місцевих депутатських комісіях і прийняти конкретні рішення.

Читайте також

Грудень 10, 2018

Передача штучного покриття для футбольних полів до Борисполя

В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які буде безоплатно передано до населених пунктів Київської області. В Київської обласній державній адміністрації спеціально створена […]

Грудень 10, 2018

«Київщина спортивна»: відкриття футбольного поля у Великій Димерці

Свято спорту відзначали цієї суботи у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на Броварщині Київської області. І привід для свята був чудовий – офіційне відкриття нового об’єкту спортивної інфраструктури, який об’єднує в собі міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, який розмістили на іншій стороні села. Побудований об’єкт за обласною програмою «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного […]

Грудень 7, 2018

Вітання Олександра Терещука з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Усі ви є тією частиною влади, на яку покладена особлива відповідальність, яка вимагає щоденної кропіткої роботи. Адже місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, […]

Грудень 7, 2018

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Володарському районі

6 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття комунального закладу «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. ІРЦ відкрито на базі комунального закладу «Володарський районний центр дітей та юнацтва». На відкриття інклюзивно-ресурсного центру завітали в.о. голови Володарської райдержадміністрації Андрій Пентелейчук, голова Володарської […]