Листопад 16, 2018

На GIS-day обговорили питання розвитку річкового потенціалу Київщини

14 листопада, до Всесвітнього Дня геоінформаційних систем у залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА було проведено захід на якому обговорювалися питання розвитку річкового потенціалу Київщини.
GIS day (День ГІС) — щорічна міжнародна освітньо-інформаційною подія розробників і користувачів ГІС, метою якої є популяризація використання знань і навичок у царині геоінформатики в освітніх, урядових, бізнесових та інших громадських установах.

На заході було презентовано ідеї та проекти та обговорено питання їх реалізації. Під увагу потрапили такі річки як: Альта, Трубіж, Дніпро, Попівка, Броварка, Остер, а також їхні історичні місця та культурні пам’ятки тощо.
Організаторами та партнерами заходу виступили: Переяслав-Хмельницька РДА, Переяслав-Хмельницька міська рада; ГІ “Корінь нації”, ГО “Старий Дніпро”, ГІС-Асоціація України, Трубіжське управління водного господарства у Переяславі-Хмельницькому; НІЕЗ “Переяслав”, ТРК “Альта”, “Діловий Переяслав”, “Вісник Переяславщини”.

Нагадаємо, що в минулому році основною темою було обговорення концепту «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА ВЕНЕЦІЯ». Місцем проведенням обрано залу Будинку культури с. Циблі, Переяслав-Хмельницького району, Київської області. Основною метою заходу був культурний та економічний розвиток Переяславщини, Київщини та України зокрема, за допомогою реалізації ГІС проектів. Велику увагу приділено створенню оглядового туристично-просвітницького майданчику з видом на «Шевченківські затоплені місця». Над цим питанням постійно йде робота, досліджується та наповнюється інформаційна база, розпочато пошук джерел фінансування проекту. Такий майданчик чудово доповнюватиме інформаційне забезпечення на річкових маршрутах.

Після доповідей та обговорень нагальних питань заходу з розвитку рікого туризму Київщини, його учасники дійшли згоди детальніше обговорити все на спеціальних місцевих депутатських комісіях і прийняти конкретні рішення.

Читайте також

Лютий 14, 2019

Колегія Державного архіву Київської області визначила головні завдання на 2019 рік

Заступник голови КОДА Алла Шкуро взяла участь в розширеному засіданні колегії Державного архіву Київської області у м.Бровари, на якому було розглянуто підсумки роботи архівних установ Київщини у 2018 році та їхні завдання на 2019 рік. Також участь у заході взяли голова Броварської РДА Микола Клименко, директор Державного архіву Київської області Соф‘я Каменєва та керівники архівних […]

Лютий 14, 2019

Заступник голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер провів черговий особистий прийом громадян

14 лютого особистий прийом громадян провів заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер. За допомогою та підтримкою до заступника голови звернулися мешканці Вишгородського, Кагарлицького, Фастівського, Рокитнянського районів та м. Біла Церква. Під час особистого прийому були розглянуті звернення громадян щодо: приватизації земельної ділянки, яка межує з кладовищем; присвоєння статусу вдови учасника ліквідації аварії на […]

Лютий 14, 2019

Захист соціальних та трудових прав громадян є пріоритетним завданням влади

Відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці на якому підведено підсумки роботи щодо забезпечення дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання за 2018 рік, а також перспективи та напрямки роботи на 2019 рік. В роботі колегії від Київської облдержадміністрації взяв участь та виступив заступник голови обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер. Виступаючи В’ячеслав Кучер наголосив, […]

Лютий 14, 2019

В рамках медичної реформи на Київщині буде створено три Центри серцево-судинних подій

Під керівництвом заступника голови КОДА Алли Арешкович в рамках проекту «Пульс» відбувся практикум з питань реформування системи охорони здоров’я. Участь у заході взяли начальник відділу з організації надання медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Олена Коваленко та виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Гаррі Мартін. У ході роботи учасники обговорили питання […]