Листопад 16, 2018

На GIS-day обговорили питання розвитку річкового потенціалу Київщини

14 листопада, до Всесвітнього Дня геоінформаційних систем у залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА було проведено захід на якому обговорювалися питання розвитку річкового потенціалу Київщини.
GIS day (День ГІС) — щорічна міжнародна освітньо-інформаційною подія розробників і користувачів ГІС, метою якої є популяризація використання знань і навичок у царині геоінформатики в освітніх, урядових, бізнесових та інших громадських установах.

На заході було презентовано ідеї та проекти та обговорено питання їх реалізації. Під увагу потрапили такі річки як: Альта, Трубіж, Дніпро, Попівка, Броварка, Остер, а також їхні історичні місця та культурні пам’ятки тощо.
Організаторами та партнерами заходу виступили: Переяслав-Хмельницька РДА, Переяслав-Хмельницька міська рада; ГІ “Корінь нації”, ГО “Старий Дніпро”, ГІС-Асоціація України, Трубіжське управління водного господарства у Переяславі-Хмельницькому; НІЕЗ “Переяслав”, ТРК “Альта”, “Діловий Переяслав”, “Вісник Переяславщини”.

Нагадаємо, що в минулому році основною темою було обговорення концепту «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА ВЕНЕЦІЯ». Місцем проведенням обрано залу Будинку культури с. Циблі, Переяслав-Хмельницького району, Київської області. Основною метою заходу був культурний та економічний розвиток Переяславщини, Київщини та України зокрема, за допомогою реалізації ГІС проектів. Велику увагу приділено створенню оглядового туристично-просвітницького майданчику з видом на «Шевченківські затоплені місця». Над цим питанням постійно йде робота, досліджується та наповнюється інформаційна база, розпочато пошук джерел фінансування проекту. Такий майданчик чудово доповнюватиме інформаційне забезпечення на річкових маршрутах.

Після доповідей та обговорень нагальних питань заходу з розвитку рікого туризму Київщини, його учасники дійшли згоди детальніше обговорити все на спеціальних місцевих депутатських комісіях і прийняти конкретні рішення.

Читайте також

Травень 25, 2019

На Київщині відзначили Міжнародний день сім’ї

Голова Київської ОДА Олександр Терещук взяв участь в урочистому святкуванні Міжнародного дня сім’ї, яке відбулось у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району. З метою популяризації родинних відносин, привернення особливої уваги до питань влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з нагоди свята родин «Щастя бути разом» очільник Київщини вручив подарунки прийомним, патронатним і […]

Травень 24, 2019

«Україна є і буде!»: в Гостомелі відбулися урочистості з нагоди святкування 4-ої річниці створення військової частини

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук взяв участь в урочистих заходах із нагоди святкування 4-ї річниці з Дня створення військової частини 3018 в смт Гостомель. З метою вшанування мужності та героїзму захисників України і зміцнення патріотичного духу очільник області Олександр Терещук вручив військовим відзнаки голови Київської обласної державної адміністрації. «Цей підрозділ Нацгвардії бойовий. Ви […]

Травень 24, 2019

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити” «За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством […]

Травень 24, 2019

На Київщині на 16% зменшився рівень безробіття серед молоді

Про це наголосив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Зокрема, він зазначив, що станом на 1 травня 2019 року кількість безробітних з числа молоді скоротилася  на 0,8 тис. осіб, порівняно з минулим роком. Крім того, допомогу по безробіттю за січень-квітень 2019 року отримували 3,2 тис. молодих осіб. «Протягом навчального року наші фахівці регулярно проводять […]