Травень 15, 2019

Міжнародний день сім’ї!

15 травня світ відзначає Міжнародний день сім’ї, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 23 вересня 1993 року.

На думку Генерального секретаря ООН  Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї — єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Сім’я – це початок і колиска життя, нерозривний живий ланцюг поколінь, скарбниця людської любові й турботи, берегиня моральних цінностей, духовних традицій і вічної пам’яті про кожного з нас; середовище, де відбувається становлення людини як особистості та громадянина.

У свою чергу, держава намагається не залишати сім’ю поза увагою, розуміючи, що це основна інституція суспільства, той фундамент, на якому воно будується, а показник рівня соціально-економічного та культурного розвитку держави залежить від рівня життя кожної окремо взятої сім’ї. Недаремно говорять: «Щаслива родина – щаслива країна». Якщо родина щаслива, в ній народжуються щасливі діти, які несуть щасливе майбутнє сім’ї, країні, світу.

На превеликий жаль, є діти, які з різних причин виховуються не в сім’ях, а в закладах альтернативної опіки.

Саме сьогодні, в Міжнародний день сім’ї, за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відбувся Міжрегіональний форум з питань дотримання прав дитини під головуванням Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини та за участю Міністра соціальної політики України, представників інших центральних органів виконавчої влади й обласних державних адміністрацій, а також міжнародних і всеукраїнських громадських організацій.

У ході форуму відбулися панельні дискусії, де обговорювалися проблеми, пов’язані з порушенням прав дітей, виявлені у ході моніторингових візитів Представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Громадської спілки «Українська мережа за права дитини» до закладів та установ альтернативної опіки.

Представники органів місцевого самоврядування інформували про проведену роботу та вжиті заходи реагування з метою усунення виявлених недоліків і порушень, вирішення проблемних питань у сфері прав дітей.

Читайте також

Липень 19, 2019

Михайло Бно-Айріян: «Необхідно максимально мобілізувати всі ресурси для забезпечення якісних прозорих виборів у неділю»

Під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна відбулася нарада із силовим блоком області – поліцією Нєбитовим Андрієм Анатолійовичем, прокуратурою Максим Киричук, СБУ Дем’яненко Дмитром Сергійовичем та заступником голови ЦВК Конопольським Олегом Миколайовичем. У ході роботи присутні обговорили питання щодо забезпечення під час виборчого процесу дотримання громадського порядку, безпеки виборців і членів виборчих комісій, […]

Липень 19, 2019

Голова Київської обласної державної адміністрації перевірив освітні об’єкти Вишгородщини

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян здійснив робочий візит до м. Вишгород. Очільник Київщини ознайомився з місцевою інфраструктурою та проінспектував хід будівництва трьох освітніх об’єктів – додаткового навчального корпусу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» і двох дитячих садків. Як виявилося у ході інспекції, кожен із об`єктів має проблемні аспекти, пов`язані із завищеним фінансуванням. «Подивився, зрозумів […]

Липень 18, 2019

Михайло Бно-Айріян ознайомився з роботою єдиного в Україні виробника шин ПрАТ «РОСАВА»

Очільник Київської ОДА Михайло Бно-Айріян здійснив робочий візит до однієї із найпотужніших українських компаній, комплексу з виробництва шин та гумово-технічних виробів «РОСАВА», що розташований у м. Біла Церква. ПрАТ «РОСАВА» – єдиний в Україні виробник шин, який є лідером №1 на ринку вже 47 років. Підприємство спеціалізується на виробництві шин для легкових автомобілів, комерційного транспорту […]

Липень 18, 2019

Голова КОДА виступив з ініціативою нової комплексної перевірки підприємств-забруднювачів в Узині

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав Узинську ОТГ. Очільник Київщини прибув аби розібратися з екологічною ситуацією, на яку йому поскаржилися місцеві жителі. У ході візиту відбулася зустріч Михайла Кареновича з громадою Узина з вирішення проблемних питань, зокрема з приводу забруднення довкілля місцевими підприємствами ТДВ «Узинський цукровий комбінат» та ТОВ «Узин […]