Травень 15, 2019

Міжнародний день сім’ї!

15 травня світ відзначає Міжнародний день сім’ї, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 23 вересня 1993 року.

На думку Генерального секретаря ООН  Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї — єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Сім’я – це початок і колиска життя, нерозривний живий ланцюг поколінь, скарбниця людської любові й турботи, берегиня моральних цінностей, духовних традицій і вічної пам’яті про кожного з нас; середовище, де відбувається становлення людини як особистості та громадянина.

У свою чергу, держава намагається не залишати сім’ю поза увагою, розуміючи, що це основна інституція суспільства, той фундамент, на якому воно будується, а показник рівня соціально-економічного та культурного розвитку держави залежить від рівня життя кожної окремо взятої сім’ї. Недаремно говорять: «Щаслива родина – щаслива країна». Якщо родина щаслива, в ній народжуються щасливі діти, які несуть щасливе майбутнє сім’ї, країні, світу.

На превеликий жаль, є діти, які з різних причин виховуються не в сім’ях, а в закладах альтернативної опіки.

Саме сьогодні, в Міжнародний день сім’ї, за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відбувся Міжрегіональний форум з питань дотримання прав дитини під головуванням Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини та за участю Міністра соціальної політики України, представників інших центральних органів виконавчої влади й обласних державних адміністрацій, а також міжнародних і всеукраїнських громадських організацій.

У ході форуму відбулися панельні дискусії, де обговорювалися проблеми, пов’язані з порушенням прав дітей, виявлені у ході моніторингових візитів Представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Громадської спілки «Українська мережа за права дитини» до закладів та установ альтернативної опіки.

Представники органів місцевого самоврядування інформували про проведену роботу та вжиті заходи реагування з метою усунення виявлених недоліків і порушень, вирішення проблемних питань у сфері прав дітей.

Читайте також

Травень 18, 2019

Обласна рада затвердила бюджет розвитку Київщини на 2019 рік

Відповідне рішення було одноголосно ухвалено 52 депутатами в ході засідання позачергової двадцять сьомої сесії Київської обласної ради 17 травня. За словами очільника Київщини Олександра Терещука, «прийнятий проект бюджету створювався не в кабінетах, а в спілкуванні та координації з жителями області». Кошти цьогорічного бюджету розподілені саме у відповідності до звернень громадян. Основний принцип спрямування фінансів у […]

Травень 17, 2019

В Таращі урочисто відзначили День вишиванки

До Міжнародного дня вишиванки в м. Тараща відбулась урочиста хода та святковий концерт. В заходах взяли участь заступник Голови КОДА В’ячеслав Кучер, директор департаменту освіти та науки КОДА Віра Рогова, представники депутатського корпусу, місцевого самоврядування, школярі та молодь Київщини. Урочисті заходи з нагоди Дня вишиванки – свято районного учнівського проекту «Я по світу іду в […]

Травень 17, 2019

Розпочато прийом заявок для участі у виборах до громадської ради при КОДА

Для участі в рейтинговому голосуванні на установчих зборах до ініціативної групи подається заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються: Прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в рейтинговому голосуванні на установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання […]

Травень 17, 2019

Надання якісних соціальних послуг – обов’язки та відповідальність

Під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації В’ячеслава Кучера 16 травня 2019 року в селі Фурси відбулася чергова семінар-нарада з представниками об’єднаних територіальних громад Київської області з питань розвитку та надання якісних соціальних і реабілітаційних послуг населенню. Заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер відкриваючи нараду наголосив, що в умовах децентралізації влади важливим є питання розвитку та […]