Травень 15, 2019

Міжнародний день сім’ї!

15 травня світ відзначає Міжнародний день сім’ї, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 23 вересня 1993 року.

На думку Генерального секретаря ООН  Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї — єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Сім’я – це початок і колиска життя, нерозривний живий ланцюг поколінь, скарбниця людської любові й турботи, берегиня моральних цінностей, духовних традицій і вічної пам’яті про кожного з нас; середовище, де відбувається становлення людини як особистості та громадянина.

У свою чергу, держава намагається не залишати сім’ю поза увагою, розуміючи, що це основна інституція суспільства, той фундамент, на якому воно будується, а показник рівня соціально-економічного та культурного розвитку держави залежить від рівня життя кожної окремо взятої сім’ї. Недаремно говорять: «Щаслива родина – щаслива країна». Якщо родина щаслива, в ній народжуються щасливі діти, які несуть щасливе майбутнє сім’ї, країні, світу.

На превеликий жаль, є діти, які з різних причин виховуються не в сім’ях, а в закладах альтернативної опіки.

Саме сьогодні, в Міжнародний день сім’ї, за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відбувся Міжрегіональний форум з питань дотримання прав дитини під головуванням Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини та за участю Міністра соціальної політики України, представників інших центральних органів виконавчої влади й обласних державних адміністрацій, а також міжнародних і всеукраїнських громадських організацій.

У ході форуму відбулися панельні дискусії, де обговорювалися проблеми, пов’язані з порушенням прав дітей, виявлені у ході моніторингових візитів Представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Громадської спілки «Українська мережа за права дитини» до закладів та установ альтернативної опіки.

Представники органів місцевого самоврядування інформували про проведену роботу та вжиті заходи реагування з метою усунення виявлених недоліків і порушень, вирішення проблемних питань у сфері прав дітей.

Читайте також

Травень 30, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 30 ТРАВНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1556 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 123 дитини та 287 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 21. Лабораторно підтверджені випадки: – в Обухівському р-ні – 237 (м. Обухів -​ 112, смт Козин – 25, […]

Травень 30, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 травня в Україні 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 958 випадків; Волинська область — 887 випадків; Дніпропетровська область — 933 […]

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]