Серпень 9, 2019

Михайло Бно-Айріян зустрівся з молодими керівниками громад Київщини

Відбулася робоча зустріч очільника Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна з сільськими, селищними головами та старостами сіл.

«Сьогодні зібрав активних сільських голів. Захотів побачити тих, хто працює в «полях». Я їх називаю «маленькими героями». Вони – голови українських сіл. Успішних і не зовсім. Для мене вони – ключові люди. Бо знаходяться внизу, на землі, на них тримаються села, процвітаючі або депресивні. Часто невеликі, по 300-500 мешканців», – сказав голова КОДА.

Під час спілкування з очільником Київщини учасники наради розповіли про стан справ у своїх громадах і висловили пропозиції та ідеї щодо подальшого розвитку громад в умовах децентралізації.

«Головний висновок, який я зробив для себе – все дуже занедбано і проблем багато. Але я побачив очі, які хочуть змінювати країну. Для мене дуже важливо, щоб молодь змінювала нашу країну. Вважаю, що треба трохи осучаснити ситуацію. Тому буду підтримувати всі проекти та ініціативи, які у вас є»,- наголосив Михайло Каренович.

Читайте також

Грудень 9, 2019

Олексій Чернишов призначив Максима Іонова директором департаменту охорони здоров’я КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації підписав розпорядження про призначення Іонова Максима Миколайовича директором обласного департаменту охорони здоров’я. Документ підписано 6 грудня 2019 року. Відповідно до розпорядження голови КОДА № 212-к, Максим Іонов пройшов на цю посаду за конкурсом з випробувальним строком 6 місяців. До роботи новопризначений директор обласного ДОЗ приступив 9 грудня.   Довідка Іонов […]

Грудень 9, 2019

Київська ОДА та КМДА домовилися про реалізацію спільної стратегії поводження з відходами

Під час робочого візиту на полігон ТПВ у Підгірцях голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов та міський голова Києва Віталій Кличко погодили спільне вирішення проблеми поводження з відходами. Досягнуті двосторонні домовленості щодо реалізації спільної стратегії поводження з відходами на Київщині були закріплені меморандумом про співпрацю між Київською областю та столицею. Підписання документу відбулося у […]

Грудень 9, 2019

АНОНС: На Київщині відбудеться панельна дискусія «Різноманіття в єдності»

Запрошуємо активну молодь, представників молодіжних громадських організацій та всіх бажаючих на панельну дискусію «Різноманіття в єдності» в рамках Міжнародного міжнаціонального молодіжного фестивалю «Join Culture». Коли: 15 грудня 2019 року об 11:00 Де: Пластовий Вишкільний Центр (м. Буча, вул. Антонія Михайловського, 54) Деталі та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/icCP36aMx1wkkw8o8 Наші спікери:  

Грудень 9, 2019

Стартував Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права — це серія заходів, які проходитимуть з 9 до 13 грудня й мають підвищити правову освіченість українців. Так, у школах проведуть виховні уроки й розкажуть, як запобігти дискримінації та насильству. А для працівників підприємств, установ та організацій влаштують бесіди з питань реалізації і захисту прав людини. На такі ж теми лекції відбудуться […]