Липень 29, 2019

Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав Тетіївський район

Очільник Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав Тетіївський район. Михайло Каренович ознайомився з роботою підприємств району, відвідав медичні та освітні заклади міста та поспілкувався з мешканцями Тетіївщини.

У ході візиту було обговорено проблемне питання щодо діяльності та утримання Тетіївської ЦРЛ, яка залишилася в підпорядкуванні району, але продовжує надавати медичні послуги для мешканців ОТГ без їх відшкодування міською радою.

Як зазначив голова Київської ОДА, ключовим результатом обговорення проблеми лікувального закладу стало підписання меморандуму «про спільне фінансування (утримання) закладів соціальної сфери. Підписанти – голова Тетіївської об’єднаної територіальної громади Руслан Майструк, голова Тетіївської районної ради Наталія Жубер та керівник Тетіївської районної державної адміністрації Олександр Возний».

«Домовилися, що ключові об’єкти соціальної сфери, насамперед Тетіївська центральна районна лікарня, будуть співфінансуватися Тетіївською об’єднаною громадою та Тетіївською районною радою. Чекаю на голосування Тетіївської міської ради і підписання відповідної угоди», – підкреслив Михайло Каренович.

Читайте також

Грудень 9, 2019

Олексій Чернишов призначив Максима Іонова директором департаменту охорони здоров’я КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації підписав розпорядження про призначення Іонова Максима Миколайовича директором обласного департаменту охорони здоров’я. Документ підписано 6 грудня 2019 року. Відповідно до розпорядження голови КОДА № 212-к, Максим Іонов пройшов на цю посаду за конкурсом з випробувальним строком 6 місяців. До роботи новопризначений директор обласного ДОЗ приступив 9 грудня.   Довідка Іонов […]

Грудень 9, 2019

Київська ОДА та КМДА домовилися про реалізацію спільної стратегії поводження з відходами

Під час робочого візиту на полігон ТПВ у Підгірцях голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов та міський голова Києва Віталій Кличко погодили спільне вирішення проблеми поводження з відходами. Досягнуті двосторонні домовленості щодо реалізації спільної стратегії поводження з відходами на Київщині були закріплені меморандумом про співпрацю між Київською областю та столицею. Підписання документу відбулося у […]

Грудень 9, 2019

АНОНС: На Київщині відбудеться панельна дискусія «Різноманіття в єдності»

Запрошуємо активну молодь, представників молодіжних громадських організацій та всіх бажаючих на панельну дискусію «Різноманіття в єдності» в рамках Міжнародного міжнаціонального молодіжного фестивалю «Join Culture». Коли: 15 грудня 2019 року об 11:00 Де: Пластовий Вишкільний Центр (м. Буча, вул. Антонія Михайловського, 54) Деталі та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/icCP36aMx1wkkw8o8 Наші спікери:  

Грудень 9, 2019

Стартував Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права — це серія заходів, які проходитимуть з 9 до 13 грудня й мають підвищити правову освіченість українців. Так, у школах проведуть виховні уроки й розкажуть, як запобігти дискримінації та насильству. А для працівників підприємств, установ та організацій влаштують бесіди з питань реалізації і захисту прав людини. На такі ж теми лекції відбудуться […]