Серпень 14, 2019

Михайло Бно-Айріян: «Ми сприяємо вихованню свідомих і відповідальних громадян України»

Очільник Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян провів  робочу зустріч щодо діяльності Пластового Вишкільного Центру. Участь у роботі взяли заступник голови Алла Шкуро, начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Марина Попатенко, голова міста Буча Анатолій Федорук та керівництво департаменту регіонального розвитку Київської ОДА.

Присутні  обговорили поточну ситуацію у Пластовому Центрі, визначили балансоутримувача об’єкту будівництва і підняли проблемне питання щодо порядку подальшого фінансування.

Голова Київської ОДА наголосив на важливості утворення на базі Центру головного майданчику розвитку молодіжного руху області. Запровадження та реалізація програм громадянської та неформальної освіти для молоді. З використанням сучасних форм роботи забезпечить  виховання відповідальних громадян.

Єдиний молодіжний центр в Україні, який за часи незалежності побудований з урахування стандартів Ради Європи. Враховуючи потужності Центру, маємо можливості проводити програми обміну молоддю як в Київській області так у співпраці з усіма регіонами України. Особлива увага має бути сконцентрована на обмінах між молоддю Київщини та Східних регіонів України. Має бути ефективна міжнародна співпраця, залучення грантових проектів та злагоджена взаємодія з усіма стейкхолдерами молодіжної роботи в області та Україні. Робота Молодіжного Центру для області дуже важлива, тут виховується майбутнє покоління свідомих громадян України»,- заявив Михайло Бно-Айріян.

Читайте також

Грудень 9, 2019

Олексій Чернишов призначив Максима Іонова директором департаменту охорони здоров’я КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації підписав розпорядження про призначення Іонова Максима Миколайовича директором обласного департаменту охорони здоров’я. Документ підписано 6 грудня 2019 року. Відповідно до розпорядження голови КОДА № 212-к, Максим Іонов пройшов на цю посаду за конкурсом з випробувальним строком 6 місяців. До роботи новопризначений директор обласного ДОЗ приступив 9 грудня.   Довідка Іонов […]

Грудень 9, 2019

Київська ОДА та КМДА домовилися про реалізацію спільної стратегії поводження з відходами

Під час робочого візиту на полігон ТПВ у Підгірцях голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов та міський голова Києва Віталій Кличко погодили спільне вирішення проблеми поводження з відходами. Досягнуті двосторонні домовленості щодо реалізації спільної стратегії поводження з відходами на Київщині були закріплені меморандумом про співпрацю між Київською областю та столицею. Підписання документу відбулося у […]

Грудень 9, 2019

АНОНС: На Київщині відбудеться панельна дискусія «Різноманіття в єдності»

Запрошуємо активну молодь, представників молодіжних громадських організацій та всіх бажаючих на панельну дискусію «Різноманіття в єдності» в рамках Міжнародного міжнаціонального молодіжного фестивалю «Join Culture». Коли: 15 грудня 2019 року об 11:00 Де: Пластовий Вишкільний Центр (м. Буча, вул. Антонія Михайловського, 54) Деталі та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/icCP36aMx1wkkw8o8 Наші спікери:  

Грудень 9, 2019

Стартував Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права — це серія заходів, які проходитимуть з 9 до 13 грудня й мають підвищити правову освіченість українців. Так, у школах проведуть виховні уроки й розкажуть, як запобігти дискримінації та насильству. А для працівників підприємств, установ та організацій влаштують бесіди з питань реалізації і захисту прав людини. На такі ж теми лекції відбудуться […]