Серпень 10, 2019

«Ми повинні реалізувати та продуктивно використовувати транзитний потенціал прикордонних регіонів» 

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав Поліський район та пункт пропуску «Вільча-Олександрівка». Також участь у виїзних нарадах взяли заступники голови КОДА.

Очільник області оглянув Поліську центральну районну лікарню, проінспектував проведення робітз реконструкції  Красятицького НВО та реконструкцію Рекреаційного пункту «Березовийгай».

У рамках візиту відбулася робоча нарада з вирішення проблемних питань Поліського району, а також розбудови відповідної інфраструктури Іванківськоно району та м. Славутича.

«Мене цікавить підприємництво, особливо в контексті розвитку туризму. Сьогодні хочу почути ваше стратегічне бачення та ідеї, які принесуть результат. Адже для мене важливий не процес, а результат. Кожен район повинен визначитися зі своєю спеціалізацією та мати певну особливість. У вас є можливість розвитку інфраструктури. Ви тут живете, тому повинні бути драйвером всіх змін. Ми повинні реалізувати та продуктивно використовувати транзитний потенціал прикордонних регіонів. Наша співпраця має бути чіткою та врегульованою. Те що вже фінансується повинно буде добудовано вчасно, те що планується потрібно максимально швидко розпочати»,- наголосив Михайло Бно-Айріян.

Зокрема, було проведено виїзну нараду щодорозбудови інфраструктури пункту пропуску через державний кордон «ВільчаОлександрівка». Присутні обговорили питання про відведення земельної ділянки під будівництво оновленого пункту пропуску; фінансове забезпечення проектування та проведення підготовчих робіт з будівництва пункту пропуску; стан виконання робіт з ремонту автомобільних доріг; зміни статусу пункту пропуску з міждержавного на міжнародний.

Також голова Київської ОДА зустрівся з головою Гомельського обласного виконавчого комітету Геннадієм Соловйом щодо активізації двостороннього українсько-білоруського міжрегіонального співробітництва області. Керівники обговорили розширення пропускної можливості та активізацію співробітництва між двома областями.

Читайте також

Грудень 9, 2019

Олексій Чернишов призначив Максима Іонова директором департаменту охорони здоров’я КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації підписав розпорядження про призначення Іонова Максима Миколайовича директором обласного департаменту охорони здоров’я. Документ підписано 6 грудня 2019 року. Відповідно до розпорядження голови КОДА № 212-к, Максим Іонов пройшов на цю посаду за конкурсом з випробувальним строком 6 місяців. До роботи новопризначений директор обласного ДОЗ приступив 9 грудня.   Довідка Іонов […]

Грудень 9, 2019

Київська ОДА та КМДА домовилися про реалізацію спільної стратегії поводження з відходами

Під час робочого візиту на полігон ТПВ у Підгірцях голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов та міський голова Києва Віталій Кличко погодили спільне вирішення проблеми поводження з відходами. Досягнуті двосторонні домовленості щодо реалізації спільної стратегії поводження з відходами на Київщині були закріплені меморандумом про співпрацю між Київською областю та столицею. Підписання документу відбулося у […]

Грудень 9, 2019

АНОНС: На Київщині відбудеться панельна дискусія «Різноманіття в єдності»

Запрошуємо активну молодь, представників молодіжних громадських організацій та всіх бажаючих на панельну дискусію «Різноманіття в єдності» в рамках Міжнародного міжнаціонального молодіжного фестивалю «Join Culture». Коли: 15 грудня 2019 року об 11:00 Де: Пластовий Вишкільний Центр (м. Буча, вул. Антонія Михайловського, 54) Деталі та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/icCP36aMx1wkkw8o8 Наші спікери:  

Грудень 9, 2019

Стартував Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права — це серія заходів, які проходитимуть з 9 до 13 грудня й мають підвищити правову освіченість українців. Так, у школах проведуть виховні уроки й розкажуть, як запобігти дискримінації та насильству. А для працівників підприємств, установ та організацій влаштують бесіди з питань реалізації і захисту прав людини. На такі ж теми лекції відбудуться […]