Вересень 17, 2020

Мешканців Київщини запрошують долучитися до обговорення культурного проєкту

Міністерство культури та інформаційної політики України активно працювало над Мінімальними стандартами забезпечення громадян культурними послугами або як вони раніше часто називались – Мінімальним культурним кошиком.

До цих напрацювань залучались працівники закладів культури та освіти сфери культури (музеїв, бібліотек, мистецьких шкіл, клубних закладів), представники органів управління культурою в громадах, обласних центрів народної творчості, Української бібліотечної асоціації, експерти-аналітики донорських проєктів та асоціацій органів місцевого самоврядування.

Управління культури Київської обласної державної адміністрації пропонує ознайомитися з першим варіантом проєкту відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

Проєкт постанови винесено на громадське обговорення, тож кожен може долучитись та надати свої пропозиції до 1 жовтня (включно).

Зверніть увагу на декілька аспектів:

– проєкт акта стосується не всіх закладів культури;

– проєкт акта стосується виключно базового рівня адміністративно-територіального устрою (рівень громади);

– проєкт акта не стосується змісту послуги (як от зміст мистецької освіти, зміст заходів тощо), а стосується системи забезпечення умов (матеріально-технічне забезпечення, кадрова політика, організаційно-управлінська політика тощо) для працівників закладів і жителів громад, що дасть змогу створювати якісні і доступні культурні послуги.

Мета: задовольнити культурні потреби громадян якісними послугами та зробити заклади культури сильнішими і привабливішими.

Вашу експертну думку, коментарі, конструктивну критику та пропозиції надсилайте на електронну пошту: dgspei.mcu@gmail.com.

Варто зазначити, що анонімні пропозиції не враховуються.

Ознайомитись з проєктом мінімальних стандартів можна за посиланням: http://bit.ly/minStandart

Читайте також

Жовтень 1, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 1 жовтня в Україні зафіксовано 4 069 ​нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих становить 114 437осіб. Загалом в Україні 213 028 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 4 193 летальних, 94 398 пацієнтів одужали. Проведено 2 308 415 тестувань методом ПЛР. За добу одужало 2 038 пацієнтів. […]

Жовтень 1, 2020

ГУ ДПС Київщини: Перевірки, на які не поширюється мораторій на період карантину

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Податковим кодексом України (далі – ПКУ) встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України […]

Вересень 30, 2020

Голова КОДА відвідав Інститут механізації та електрифікації сільського господарства

З діяльністю та новими винаходами Інституту механізації та електрифікації сільського господарства ознайомилися сьогодні, 30 вересня, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін і його перший заступник Олександр Скляров. Науковий центр працює в смт Глеваха Київської області з 1930 року. Підприємство займається розробкою сучасних механізованих технологій виробництва сільськогосподарської продукції та конкуренто-спроможної техніки. Голова Київщини познайомився з новими розробками […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін відвідав дитбудинок сімейного типу на Сквирщині

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін ознайомився з життям родини Петра та Зінаїди Бондарів з Тарасівки Сквирського району. Пара вже понад 20 років виховує прийомних дітей. Їх дитячий будинок сімейного типу очільник Київщини відвідав сьогодні, 30 вересня. Приїхав, щоб особисто привітати родину з Днем усиновлення, а Зінаїду Бондар – із ювілеєм. «Переступивши поріг вашого […]