Березень 21, 2019

Медична реформа на Київщині: 73% жителів області підписали декларації з сімейними лікарями

В Київській обласній державній адміністрації за участі очільника ОДА Олександра Терещука, заступника голови Алли Арешкович, керівного складу і начальників структурних підрозділів департаменту охорони здоров’я, головних лікарів лікувально-профілактичних закладів області, керівників медичних навчальних закладів відбулося засідання колегії Департаменту охорони здоров’я.

На колегії було підведено підсумки роботи галузі охорони здоров’я області за 2018 рік та визначено напрямки роботи на 2019 рік.

Київщина успішно пройшла перший етап медичної реформи та має 7-й результат серед регіонів України по відсотку укладених декларацій і 6-й – по кількості. На сьогодні декларації з сімейними лікарями підписали 73% жителів області. Усі медичні заклади, які надають первинну медичну допомогу автономізовані. З 1 січня 2019 року 39 медичних закладів первинної медичної допомоги області уклали договори з Національною службою здоров’я України про фінансування медичних послуг за програмою медичних гарантій пацієнтам. За січень-березень вони отримали виплату на фінансування медичних послуг у розмірі 195 608 705 грн.

Серед основних завдань: завершення автономізації закладів охорони здоров’я вторинної ланки в районах та містах; проведення автономізації закладів охорони здоров’я третинної та спеціалізованої ланки закладів медицини Київської обласної ради; комп’ютеризація кабінетів сімейних лікарів, лікарів-спеціалістів, підключення до електронної системи охорони здоров’я e-health; закупівля медичного обладнання та телемедицини для реалізації урядової програми «безкоштовна діагностика» та інші.

Також до кінця першого півріччя 2019 року заплановано завершення будівництва 11 з 17-ти амбулаторій сімейної медицини на виконання програми Президента України «Медична реформа в сільській місцевості». Відкриття 2 амбулаторій відбулося на минулому тижні у Вишгородському районі, ще 4 будуть незабаром відкриті.

Під час засідання кращих працівників галузі було відзначено почесними грамотами та подяками голови Київської обласної державної адміністрації.

«Сьогодні медична реформа на Київщині йде впевненими кроками. Особливо приємно, що якісні медичні послуги реально почали відчувати мешканці села. І ми  маємо продовжувати започатковані Президентом та Урядом зміни. Створення комфортних умов для роботи працівників галузі, достойне фінансове забезпечення, покращення якості надання медичних послуг населенню – ось ті завдання, які стоять перед владою сьогодні», – наголосив Олександр Терещук.

Читайте також

Квітень 22, 2019

У ГУ ПФУ у Київській області підвели підсумки роботи за І квартал 2019 року

У м. Чорнобиль відбулося виїзне засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за підсумками роботи у І кварталі 2019 року. В роботі колегії взяли участь: заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко, заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, […]

Квітень 17, 2019

Уряд дав Нафтогазу тиждень для того, щоб знизити ціни на газ для населення

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу. Газовий монополіст всіма можливими шляхами добивається підняття ціни на газ для українців. Але кон’юнктура на ринку газу в Україні і в світі демонструє зниження ціни. […]

Квітень 16, 2019

Підписано Меморандум про співпрацю між службою зайнятості та ГУ ДСНС України Київської області

Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук та начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області Василь Слободяник підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію між організаціями. «Наша співпраця продовжується вже понад два роки. За цей час проведено понад 40 заходів – це ярмарки вакансій, презентації роботодавця. З 184 вакансій, що надійшли […]

Квітень 16, 2019

В КОДА розглянули питання своєчасності виплати пенсій

В КОДА відбулась селекторна нарада під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера. В нараді взяли участь представники обласних контролюючих та виконавчих органів влади, зокрема: Державної фіскальної служби, Державної виконавчої служби, Пенсійного фонду, а також заступники голів райдержадміністрацій та міськвиконкомів, керівники Департаменту соціального захисту населення та АТ «Укрпошта». Під час селектору було розглянуто […]