Червень 30, 2020

Лікарні Київщини отримали 5 нових апаратів ШВЛ від компанії «Епіцентр»

Три лікарні Київської області отримали 5 нових апаратів штучної вентиляції легень експертного класу. Обладнання для медзакладів області від компанії «Епіцентр» прийняв заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Найближчими днями ШВЛ будуть встановлені в  Кагарлицькій центральній районній лікарні (1 апарат ШВЛ), Переяслав-Хмельницькій центральній районній лікарні (3 апарати ШВЛ), а також Білоцерківському пологовому будинку (1 апарат ШВЛ).

«Компанія «Епіцентр» докладає всіх зусиль, щоби допомогти медикам протистояти COVID-19. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечити лікарні України сучасним обладнанням та сьогодні передаємо першу партію апаратів ШВЛ Oricare V8600 (США) до медичних закладів Київщини», – зазначив генеральний директор компанії «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

«Ми вдячні соціально відповідальному бізнесу, який системно допомагає медичним закладам у боротьбі з коронавірусом. Свого часу саме «Епіцентр» надав нам засоби індивідуального захисту і ми змогли захистити наших лікарів. Сьогодні компанія передала до лікарень Київської області обладнання, яке рятуватиме життя пацієнтів», – зауважив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Апарати ШВЛ є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів із коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують шпиталізації. Апарат Oricare V8600 є реанімаційним обладнанням експертного класу, яке слугуватиме лікарням для порятунку дорослих та маленьких пацієнтів і після пандемії. Це компактний та мобільний, з потужним акумулятором апарат. Не потребує наявності компресора, що робить його легким у переміщенні та дає змогу ефективно працювати у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.

Це не вперше «Епіцентр К» допомагає лікарям Київщини. З початку розповсюдження коронавірусної інфекції  «Епіцентр» передав лікарням Київської області  100 тис. медичних масок, 1 тис. захисних комбінезонів та 2,5 тис. захисних окулярів.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Вересень 30, 2020

Голова КОДА відвідав Інститут механізації та електрифікації сільського господарства

З діяльністю та новими винаходами Інституту механізації та електрифікації сільського господарства ознайомилися сьогодні, 30 вересня, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін і його перший заступник Олександр Скляров. Науковий центр працює в смт Глеваха Київської області з 1930 року. Підприємство займається розробкою сучасних механізованих технологій виробництва сільськогосподарської продукції та конкуренто-спроможної техніки. Голова Київщини познайомився з новими розробками […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін відвідав дитбудинок сімейного типу на Сквирщині

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін ознайомився з життям родини Петра та Зінаїди Бондарів з Тарасівки Сквирського району. Пара вже понад 20 років виховує прийомних дітей. Їх дитячий будинок сімейного типу очільник Київщини відвідав сьогодні, 30 вересня. Приїхав, щоб особисто привітати родину з Днем усиновлення, а Зінаїду Бондар – із ювілеєм. «Переступивши поріг вашого […]

Вересень 30, 2020

За кілька місяців на Київщині з’явились пів сотні нових майданчиків, – Василь Володін

Упродовж трьох місяців на Київщині офіційно відкрили 51 спортивний майданчик. Будівництво цих об’єктів спортивної інфраструктури завершили за перші 100 днів роботи Василя Володіна на посаді голови обласної державної адміністрації. Очільник Київщини деталізував, що вже функціонують сім міні-футбольних полів, вісім мультифункціональних майданчиків і 36 work-out майданчиків із тренажерним обладнанням. «Наша область має потужні досягнення в спортивній […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін представив громаді Володарки нову очільницю РДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін представив громаді Володарки новопризначену очільницю районної державної адміністрації. Згідно з розпорядженням Президента України, нею стала Світлана Шелест. На офіційній частині, яка відбулась сьогодні, 30 вересня, були присутні начальник Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області Олег Головаш, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області […]