Листопад 15, 2019

Легендарній велошколі «Промінь» – 50!

Свій ювілей Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Промінь» відзначила в Київському обласному музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського в Білій Церкві.

За півстоліття школою пройдено шлях від секції з велосипедного спорту до спеціалізованої школи олімпійського резерву, школи вищої категорії, яка в Рейтингу-2017 серед спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву посідає перше місце.

В рамках свята відбулася справжня зустріч поколінь вихованців школи, тренерів-викладачів, фахівців та працівників школи, друзів та меценатів, всіх тих, хто розвивав велосипедну школу й розвивався в ній сам. Серед них призер і чемпіон світу та Європи Володимир Дюдя, призери Олімпійських ігор в Сіднеї Олександр Симоненко, Олександр Феденко та Сергій Чернявський, рекордсмен України, чемпіон Європи та призер чемпіонату світу Андрій Бучко, чемпіон світу, дворазовий чемпіоном Європи, учасник Олімпіади-2000 Руслан Підгорний, майстри спорту міжнародного класу, багаторазові чемпіони України та міжнародних змагань, а нині тренери Олексій Касьянов та Артем Теслер, призерка та чемпіонка Європи Ольга Кулинич, чемпіонки України Сніжана Фарщук та Яна Линник, переможець міжнародних велогонок Михайло Бліхарський, заслужений тренер України і видатний наставник велошколи «Промінь» Сергій Чмирук, одні з найдосвідченіших  тренерів України В’ячеслав Рудько та Микола Розуменко, заслужений тренер з велоспорту Максим Качаненко, талановиті велогонщики Олександр та Софія Шевченки, Богдан Мусієнко і Андрій Мовчан та багато інших знаних в Україні та світі велогонщиків.

Кращих з кращих було відзначено нагородами – подяками та почесними грамотами, грошовими винагородами та посвідченнями майстрів спорту. Від Міністерства молоді та спорту, від НОКу, від адміністрацій та відділів спорту. Крім того, кожен з гостей отримав пам’ятну медаль «50 років велосипедній школі «Промінь», яку вручив очільник велосипедної школи Дмитро Чмирук.

Начальник управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв від Київської ОДА привітав ювілярів зі святом та вручив сувої відзнаки найкращим представникам школи.

«Ми разом з Київською обласною радою підтримуємо спортивні заклади Київщини. Завдяки підтримці депутатів цьогоріч було виділено два мільйони гривень на закупку інвентаря та комплектуючих. Також два роки тому ми створили штатну збірну Київщини з резервного спорту з бюджетом заробітної плати 1 мільйон 897 тисяч гривень, до якої входять сім спортсменів саме школи «Промінь». Також нами започаткована щорічна стипендія видатним спортсменам та їх тренерам, стипендіатами також стали представники «Променя», які представляють Київщину на міжнародній арені. Завдяки нашим велосипедистам про Україну і Київщину знають всюди!» – підкреслив Сергій Тимофєєв.

Свято виявилося доволі насиченим. На великому екрані показували фотоепізоди спортивної історії велошколи, вручали нагороди найдостойнішим, лунали побажання від почесних гостей, гриміли бурні овації при згадці про видатні віхи в історії школи чи відомі імена. Розважали гостей блискучими номерами талановиті артисти театру Саксаганського.

Читайте також

Грудень 13, 2019

Київська ОДА долучилась до Всеукраїнської конференції Мінкультури України

Конференція Міністерства культури, молоді та спорту з нагоди нагородження переможців грантової програми «Малі міста – великі враження» відбулася 12 грудня в ArtHall D12 м. Київ. У 2019 році проєкт діяв відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 535-р «Про затвердження переліку культурно-мистецьких проектів – переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – […]

Грудень 13, 2019

У рамках проєкту «Бранці Кремля» відбулась зустріч з Героєм України Володимиром Жемчуговим

У читальній залі Ірпінської центральної міської бібліотеки пройшла зустріч з учасником АТО, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Воїн розповів молодому поколінню про війну на сході України та події на Донбасі. Володимир Жемчугов закликав усіх не бути сторонніми спостерігачами того, що відбувається зараз в нашій державі. Володимир Жемчугов – учасник супротиву російської агресії. З травня 2014 року – організатор […]

Грудень 12, 2019

Кабмін перерозподілить держсубвенції місцевим бюджетам на потреби сімей

Це дасть змогу своєчасно виплатити соціальну допомогу на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, батькам-вихователям і прийомним батькам, а також профінансувати пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. «Одним з пріоритетів Міністерства соціальної політики є розвиток патронатних сімей, поширення сімейних форм виховання та допомога сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах. Адже лише 15% коштів, виділених […]

Грудень 12, 2019

Працівники культури Київщини визначили напрями роботи на 2020 рік

Відбулося засідання колегії управління культури, національностей та релігій КОДА. Президія під керівництвом начальника обласного управління культури Ігоря Золотоверха засідала 11 грудня. У ході засідання члени колегії виступили із доповідями у сфері культури та мистецтва. Участь у заході взяли працівники обласного управління культури, працівники КОДА та КОР, директор КЗВО КОР «Академія  мистецтв імені Павла Чубинського», голова […]